Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Aşk en güzel ne zaman yaşanır? Hangi gün nasıl aşkı yaşıyorum?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Herkese Merhaba,

Kasım'da aşk başkadır diyenlere sizde mi benim gibi inanmıyorsunuz? Yaz aylarında el ele dolaşan, aşk öpücükleriyle gün ışığımı kapatan çiftleri gördükçe Kasım Ayı'nın sadece bir filmden ibaret olduğuna inandım. Kıskançlık diz boyu şu sıra. Hafta başlangıcındayken size sendromsuz pazartesiler diliyorum ve erkeklerin de günlere benzediğini benim gibi bildiğinizi biliyorum. Kavgacı yönleri, sert bakışları kesinlikle pazartesiden, bir an önce tartışmaları sonuca bağlamak istemeleri sendromsuz bir günden kurtulmak istedikleri kadar masumane aslında. Aşırı pahalı hediyelerden kaçınmaları, güzel sözleri söylemeyerek kadınları şımartmama istekleri de adeta bir Salı gününün sıradanlığından. Sade ve alışılmış bir salı günü kim sevmez!

<<< Aşkı bulmanız an meselesi! Uzmanlarımız ruh eşinizi bulmanıza yardım ediyorlar >>> 

Gelelim çarşambaya istediklerini elde etme günü, hafta ortası, aşkınızı beşte geçebilir beşte kalabilir işte kararsızlıklarını bugünden almışlar, tamamen kadınlara bağlı şekil alan bir gün bu, şans sizden yana olabilir.

 

 

Perşembe günleri sizinle alışverişe gelip çabuk sıkılan, sadece vitrinlere bakan hafta sonunu vadedip, hafta için de hissettiren o perşembeler yok mu siz anladınız beni.

Önümüzdeki haftalarda sizi neler bekliyor hemen fal baktırın öğrenin
HEMEN ARA

Cuma gününün benzerliği o kocaman yürekleri; ne kadar yorulsalar da sevdiklerini mutlu etme istekleri, sevdi mi tam sever, bir ömür sizinle bakışı atan o gelecek vadeden sözleri tam da cumadan almışlar işte. Hafta sonu vadeden bir cuma, aşkın kendisi!

<<< 7/24 hizmetinizde olan deneyimli medyumlarimizla fal baktırın >>>

Hafta sonları ise biraz serseri vari, çapkın ama ertesi gün işe uyanacağına bilen dozunu kaçırmadan, sevdiğini kaptırmadan, biraz çocuk ruhları, paylaşmayı sevmeyen, saatleri kısıtlıymışçasına maçını seyreden asi ama 2 günlük hükümdarlıkları ise cumartesi, pazardan.

Aşk dolu bir hafta diliyorum, her günü cuma gibi olan, cuma gibi seven..

Sevgiler…


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...