Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Başarılı fal uzmanımız Nermin Hanımla röportajımız

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Çocukluğumda etrafımda dolaşan bir ışık kütlesi vardı. Bende ikna bakıp oyunlar oynardım onunla. Daha sonraları onun ilahi bu ışık olduğunu ve bu konuda seçilmiş bir kişi olduğumu anladım. Olayları yaşamadan önce hissediyor ve bazı kötü durumlar olmadan evvel sıkıntı duymaya başlıyordum.  Kendimdeki bu enteresan olayları öğrenmek için araştırmaya başladım. Adıyaman yöresinde peygamber soyundan gelen bazı kişiler benim ileride bir bakımcı olacağımı söylediklerinde şaka gibi gelmişti. Ben aslında fark etmeden etrafımdaki herkesin sorunlarına ulaşıp onları çözüyordum. Zamanla farkındalığımı görüp iyi bir yol gösterici oldum. Yüksek enerjimin etrafımdaki insanlara ulaşması beni bugünlere getirdi. Sadece sevginin iyi bir şifa olduğuna inanıyorum ve bu yolda insanların yüreklerine düşünüyorum.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Lise yıllarımdan itibaren yakınlarına bakmaya başladım. Yaklaşık 10 yıldır profesyonel olarak bakıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Tarot, kahve, su falı, rüya yorumları, katina falı. Hepsini duru görü yeteneğin ile hislerim doğrultusunda bakıyorum.

Nermin Hanıma Tarot Falı baktırın
HEMEN ARA

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

17 Ağustos depreminden önce çok huzursuzdum ve o gün o depremi anlatan bire bir şiir yazdım. Deprem sonrası ajandamı kaldırdım ve Hindistan’daki büyük deprem olmadan bir gün önce tekrar o şiiri okumuştum, ertesi gün o depremi duyduktan sonra artık ajandama dokunmuyorum. 19 yaşında iken arkadaşlarım bayram tatiline gitmeden evvel kaza yapacaklarını ve onları bir daha göremeyeceğimi hissettim ve nitekim o kazada iki arkadaşımı kaybettim. Oğlum doğmadan 4 yıl önce onun yüzünü ve erkek olacağını gördüm.

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Bazı yaşadığımız iş, özel, psikolojik sorunlarımız ve kafamızın çok karıştığı ve çözüm bulamadığımız durumlarda destek almak ve sıkıntıda olduğumuz konu hakkında karar vermek için bir uzmana danışmamız gerekir.

Nermin Hanıma Su Falı baktırın
HEMEN ARA

Sizi neden aramalılar? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Eğer sıkıntınızı paylaşamadığınız biri yoksa ve çok olumsuz düşüncelerdeyseniz. Sizi büyük bir sadakat ve özveri ile dinleyebilir, derdinize ortak olup yapmanız gereken konularda sizi yönlendirebilir. Negatif enerjilerinizi temizleyebilirim. İkili ilişkilerde atmanız gereken adımı söyleyebilirim. Eğer kendinizi kötü hissediyorsanız enerjinizi yükseltebilirim. Siz düzelene kadar ben her anlamda sizin yanınızda olurum.

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...