Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Başarılı fal uzmanımız Banu Hanımla röportajımız

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Çocukluğumdan beri rüyalarımda olacak şeyleri görürdüm. 13 yaşından itibaren iskambil ile başlayan fal bakma merakım söylediklerimin çıkması ile çevremdekilerin ilgi odağı olmama ve her ortamda fal bakmam için ısrarlara sebep oldu. Aslında kahve falı bakarken  fincana bakmadığımı sadece karşımdaki kişinin enerjisini hissedebilmek için kullandığımı fark ettim çünkü  benzetmekten çok içimden gelen sese göre konuşuyordum. Bu da duru görü özelliğimi keşfetmemi sağladı.

Daha sonra Astroloji eğitimi aldım ama yine değişen bir şey yoktu işin içine bilgi girince içinizdeki ses susuyor hissettiklerinizden çok haritaya yöneliyorsunuz. Şu anda klasik Tarot ve katina yorumları yapıyorum ama eğitim aldığım halde içimdeki sesin beni yanıltmadığını bilip ona göre yorumluyorum bildiğim tek şey fal öğrenilmez hissedilir.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

13 yaşımdan beri fal bakıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Ben tarot ve katina falı bakıyorum buradaki amaç danışan ile aramdaki enerji alışverişini sağlamak zaten tarotun gizemi sayesinde kartlar tüm gerçekleri söyletiyor. Hepsini duru görü yeteneğin ile hislerim doğrultusunda bakıyorum. 

Banu Hanıma Tarot Falı baktırın
HEMEN ARA

 

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

Söylediklerimin çoğu çıkıyor ama bu enerji ile ilgili karşımdaki kişi sınava tabii tutar gibi davranırsa ya da  güvensizliğini hissedersem yoğunlaşamıyorum bu hissetme sanatı o yüzden herkese aynı şekilde verimli olamayabilirim açıkçası bu konuda çok iddialı konuşmak yanlış olur. Bir de insanlara duymak istemediklerini söylemek çok zor zaten yorum olumsuz bir olay anlatıyorsa karşınızdaki size inanmak istemiyor  danışanın yönlendirmesi ne olursa olsun ben hissettiğimi söylüyorum.

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Danışan ile aramda sıcak bir dostluk kurmaya özen gösteriyorum bir seferle kalmayan bir bağ oluşturmaya çalışıyorum ve aradığında kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Sorunlarını tekrar anlatmaya gerek kalmıyor. Hayatında ne yaşamışsa  yaşasın asla yargılamıyorum.  Danışan mutlu olsun diye süslü ve gerçekten uzak cümlelerle yorum asla yapmıyorum. Zaten işin en zor tarafı bu gerçekleri incitmeden hayal kırıklığı yaşatmadan yormadan anlatabilmek. Biliyorum ki seçimlerinde izleyecekleri yolda birazda olsa bizim söylediklerimizin etkisi oluyor bir şekilde kararlarında etkili oluyoruz. bu büyük bir sorumluluk mesela eşinden şüphe eden birine evet seni aldatıyor ve seni sevmiyor demek ne kadar etik olabilir sonuçta bizlerde yanılabiliriz ve bu söylediğimiz ile kurtulma imkanı olabilecek bir yuva yıkılabilir. Bu ince çizgiye çok dikkat ederek yıkıcı değil yapıcı ve çözüm bulmaya odaklı yorum yapmaya özen gösteriyorum.

Banu Hanıma Katina Aşk Falı baktırın
HEMEN ARA

Sizi neden aramalılar? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Beni sorunlarına çözüm arayanlar izleyecekleri yolda tereddütleri olanlar  bir sırdaş isteyenler çekinmeden arayabilirler. Amacım zorlu  hayat yolunda bir parçada olsa yaralarımızı beraber sarabilmek.

 

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...