Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Alışkanlıklarımızın Yaşadığımız İlişki Üzerindeki Etkisi

Alışkanlıklar, ilişkilerde önemlidir. İlişkinin en kritik noktaları alışkınlıklardır. Alışkınlıklar ilişkiyi monotonlaştırmaktan tutun da ilişkinin kurtarılması için önemli noktalar olabilirler. Bu sebeptendir ki alışkanlıklarımız ilişkilerimiz için önemlidir.

 Özellikle alışkanlıklar dediğimizde akla gelen en önemli şey erkeklerin maç tutkusu kadınların ise alışveriş tutkularıdır. Şimdi bu alışkanlıklar bazen çok avantajdır bazense oldukça ilişkiyi yıpratabilirler.

Denis Bey ile birebir fal baktırmak ve aşk hayatınızın geleceği hakkında sorularınızı sormak için tıklayınız ►
Hemen Ara

Bir erkeğin alışkanlıkları uğruna yapamayacağı şey yoktur. Buradan kadınlara sesleniyorum, partnerinizin alışkanlıkları onun gönlünde taht kurmanız için size en büyük anahtardır. Cinsellik de en önemli alışkanlıklardan biridir. Bu durum hassas bir konudur ve cinsellik uğruna ilişkiler genelde en yakın arkadaşlarınız sizi sosyal medyada ‘’aman da ne kadar mutlular ‘’ dedikleri anda birçok ilişki bitiyor. Bunun adına NAZAR demek kolaycılığa kaçmaktan başka bir şey olmaz. Nazar falan değil bu iş yatak odasında ki yaşanan olumsuzluklar yüzündendir. Birçok erkek yatak odası alışkanlıklarında azalma ya da monotonlaşma hissettiğinde uzaklaşır. Çok seven erkekler uzaklaşmaz diye düşünmeyin.  Ne yazık ki doğanın vazgeçilmez kanunlarından biri cinselliktir.

Öncelikli olarak bir ilişkide aklınızda tutmanız gereken şey, ne karşınızdaki kişi size ait, ne de siz ona aitsiniz.

Sürekli değişeceksiniz, onunla birlikte olduğunuz süre boyunca aynı insan olarak kalmanız mümkün değil. Hatta birkaç sene sonra ikiniz de aynı insan olmayacaksınız. Değişim kapınızda; ikinizin de her gün birbirinizi yeniden seçmeniz için geçerli nedenleriniz olmalı. 

Ama unutmayın ki, o daima sizinle olacak diye bir şey yok. Eğer onun kalbini önemsemezseniz, kalbinin anahtarını bir başkasına verebilir ve bunu geri kazanmanız da bir daha mümkün olmayabilir. Bu yüzden onun aşkını kazanmak için, her zaman mücadele edin. (bu iki taraf içinde geçerlidir.)

Alanlarında uzman falcılarımızdan kişisel tavsiyeler alın, ilk 10 dakikası 4 tl!  ►
Hemen Ara

Cinsellikle ilgili sizden önce sürekli aynı kişiyle beraberlik kurmadığını düşünürsek erkekler için cinsellik bir alışkanlık ama cinsel beraberlik kurduğu kişiler ise değişkenlik gösterir. Bu sebepten siz de kendinizi ruhen ya da bedenin arada bir değiştirmelisiniz. Cinsellikteki hakimiyetiniz de değişmeli tabiî ki. Kadınlar ise daha tek eşlidirler. Kadınlar erkeklere göre cinselliğe daha çok anlam yüklerler ve duygusal yönden bir karanlığa doğru sürüklenirler. Bir kere cinsellik yaşadıktan sonra artık dünyanın merkezinde o adam varmış gibi davranırlar. İşte bu EN BÜYÜK YANLIŞ!

Unutmayın küçükken oynadığımız oyunların biraz daha gelişmişi ve biraz daha stratejik olanlarından biridir aşk. Tek fark bu oyunda ya iki kişi kazanır ya da iki kişi kaybeder…

 

Bunları da seveceksiniz:

Denis Bey'den Ayrılıkla Başa Çıkmanız için Tavsiyeler

Denis Bey'den Bencil Sevgiliyle Yaşama Rehberi

Denis Bey Erkeklerin Neden Geç Adım Attığını Anlattı


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...