Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

İlişkiniz Bitti Mi Bence Hayır! Süper bir İlişki Yazısı!

İlişkiniz Bitti Mi Bence Hayır! Süper bir İlişki Yazısı! 

Genellikle ilişkilerin kaderidir her şey güzel başlar. Heyecan tutku büyük aşk derken bir dönem sonunda yavaşlar ve tıkanır. Öyle bir noktaya gelinir ki kadın ilgisizlikten yakınır; erkek çok üstüne gidildiğinden.

 

<<< İlişkinizi mutlu kılmak için Sezgi Hanıma danışın >>>

 

Sağlıklı ilişki tamamen karşılıklı alışveriş dengesine bağlıdır.%50 kadından %50 erkekten gelmelidir. Kadın anaçlık içgüdüsüyle hareket edip duygusal yaklaştığı için ibreyi giderek yükseltir. Hatta onun bu fedakârlığı gördüğü değerin bile üstüne çıkar. %50 %60 %70 %80… Hâlbuki bu oran yükseldikçe karşı tarafın sundukları azalacaktır. Bir ilişkiye %80’lik bir emek veriyorsanız alacağınız karşılık sadece %20’dir. İşte bu noktada beni önemsemiyor ilgisiz davranıyor gibi şikâyetlerimiz başlar.

 

Erkek ise avcılık içgüdüsüyle hareket eder. Çantada keklik olmanız, nasıl olsa gitmiyor olmanız onun kovalama heyecanını söndürür ve sizin için koşturmayan birine dönüşür, sizden uzaklaşır ve yüksek ihtimal yeni arayışlara sürüklenir. Bu nedenle kaybetmekten korkacağı, uzaklaşsa da geri geldiğinde bıraktığı yerde olmayacağını bildiği bir kadın olmalıdır hayatında. Erkek kendi ayakları üzerinde durabilen, terkedilse de güle güle git demesini bilen kadına hayran kalır.

 

 

Size mesafeli davranıyorsa ayrılalım olmuyor gibi cümleler kuruyorsa tamam deyin durumu kabul edin saygı duyun. Sakin olun panik yapmayın. Önce kendinize değer verin sonra o kişiye zaman verin sükûnetle bekleyin. Yalnız kalan insan daha net düşünür. Hem sizin yokluğunuz ne demekmiş bunu daha iyi anlar. Aramayın, mesaj yağmuruna tutmayın. Haydi, buyurun sayfama. İlişkinizi birlikte tamir edelim. Belki sadece paslanmıştır o kadar!

 

<<< Sezgi Akbulutla telefondan Aşk Tarotu baktırın  >>>

 

Çok seveceğiniz diğer yazılarımız:

İLİŞKİNİZ EVLİLİĞE GİDER Mİ?

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ : 06 - 12 ŞUBAT

Mutlu Bir İlişki İçin Bilmeniz Gereken 10 Tavsiye


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...