Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Falcı ve medyum Gülbaşak Ablayla röportajımız...

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Çocukluğumda gördüğüm rüyaları büyüklerime anlatırdım. Az bir süre sonra rüyalarımın gerçekleştiğini görmeye başladık. Ve çevremdeki insanlarda etkilenmeye başlamıştı. Sezgilerimin çok kuvvetli olduğunu söylüyorlardı ben çocuktum ve çok anlayamıyordum. Bu sezgilerin nereden geldiğini bilemeyip çözemiyordum. Çocukluk dönemimde, çevremdeki kişileri iyi insan veya kötü insan olarak rahatlıkla seçebiliyordum. Evimizde bir misafir odamız vardı. Her Perşembe gününde Allah tarafından gelen üstün bir istek ile, başımı örter ve eski bir Türkçe Kuran ımız vardı onu elime alıp gördüğüm duaları okurdum. Arkasından Allahımdan dua eder isteklerde bulunurdum. Bu dualardan sonra isteklerimin gerçekleşeceğine inanırdım. Etrafımda bulunan ihtiyacı olan kişiler içinde Allah tan yardım isterdim. Sezgilerimin güçlü olduğunu anlayan çevremizdeki insanlar evde içtikleri kahvelerini fincanları ile birlikte getirip, benim bakmamı ve neler gördüğümü söylememi isterlerdi. Ardından şaşırmış yüz ifadelerini hiç aklımdan çıkaramam. Bu süreç böyle devam etti. Bir süre sonra duru görü, duru sezi, kalp gözümün açık olduğunu çevredekii kişiler tarafından duyuldu ve şehirler arası yurtdışı bağlantılar başladı. İnsanlar hep benden yardım istediler. Verdiğim pozitif enerji ve birikim tecrübeler ışığında. Kendimide geliştirerek KİŞİSEL GELİŞİM ALANINDA yurt dışında eğitimler eşliğinde faydalı yol alma sürecim başladı. İtalya'da Tarot ve Astroloji üzerine  yoğun eğitimsel programlarım oldu. Türkiye de faydalı olmak adına birçok yerel-uluslararası tv yazılı ve görsel yayınlarım eşliğinde tanınırlığım arttı. Bu şekilde hala ışık ve enerji yaymaktayım.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

35 senedir Astroloji, Medyumluk, Tarot uzmanlığı, Kişisel gelişim uzmanı olarak devam etmekteyim.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Kahve Falı, Klasik Tarot Falı, Çingene Tarotu, Katina Falı, Su falı, Rüya yorumu, Yıldızname Bakımı mevcuttur.

İlk aramanızda %40 indirimle telefondan fal baktırın kararsızlıklarınıza son verin!
HEMEN ARA

 

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize biraz anlatmanız mümkün mü?

İhtiyacı olan kişiler tesadüf eseri olmadan gelirler ve görüşmeye girerler . Söylediklerimde birebir çıkma ibaresi bile soyut kalıyor. Seanslar içerisinde gerekli tüm isim şehir tarih bilgileri verdiğim için. Ve de birebir kişinin tüm fiziksel rahatsızlıkları ve ruhsal durumlarını net şekilde ifade etmemden dolayı somutlaşıyor. Kısacası BUNU YAŞAMANIZ GEREKİYOR..

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Zaten bu hissiyat bu yetenek her insana verilmiyor. Bu kişiler özel kişilerdir. Herkese Allahımız bir yetenek vermiştir.  Kiminin sesi güzeldir kiminin çizimi güzeldir. Bu yetenekleri düzgün birşekilde kullanmak önemlidir. Kalbi iyiliklerle dolu, pozitif enerjisi yüksek danışmanlarla görüşmek her şekilde kişinin ruhsal yapısını etkilemektedir.  İşinin ehli olan, niyeti kötü olmayan insanlardan bu hizmeti almalarını öneririm. Kişileri en aciz durumlarda yakalayıp bundan yararlanmak isteyen ticari amaçlı kötüye kullanmalar olabilir. Lütfen bu konuda danışmanlık almak istiyorsanız araştırarak sorgulayarak gidiniz. Allahımın verdiği kalp gözü açıklığı sayesinde bunca sene legal bir şekilde hizmet vermeye devam ediyorum. Türkiye nin en güvenilir falcısı şeklinde bir araştırma yapılmış ve bu araştırma sonucunda beni layık görmüşler. Bu durumda beni çok onure etti.  Kişilerin kendi başlarına çözemedikleri sorunları var ise, bir şekilde yol gösterilmesine ihtiyaçları oluyorsa, kimlere dikkat etmeleri gerekiyor bu konularda yardım almak için fal baktırabilirler.

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Wengo’da görüşmek üzere…


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...