Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Falcı Leyla Melek ile Röportajımız : Dünyasını Keşfedin!


Falcı Leyla Melek ile Röportajımız : Dünyasını Keşfedin!

Sempatisi ve deneyimiyle ön plana çıkan uzmanlarımızdan Leyla Hanım, falcılıkla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Onun dünyasını tanımak ve falcılıkla ilgili bildiklerini öğrenmek için yazımızı kaçırmayın. 

 

Falcılığa başlama hikayenizi anlatır mısınız?

Falcılığa erken yaşlarda başladım. Küçüklüğümden beri fallara heves duymuşumdur. Kahve falını babaannemden öğrendim. Ona fal baktırmak için Türkiye'nin her yerinden Adana'ya fal baktırmaya gelirlerdi. Ondan bana geçen bir güçle ve onu küçüklüğümden beri görmemle gelen hevesle fal bakmaya başladım.

 Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Falcılığa 30 sene evvel başladım. Ve hiç ara vermeden devam ediyorum.

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Tarot ve Kahve falına bakıyorum. Rider Waite, Lenormand, Symbolon kartları, Maya-Tarot, Baphomet-Tarot ve Melek-Tarot sistemlerini kullanıyorum. Re-enkarnasyon terapisti ve Maya-şamanım.  Medyum ve okültist özelliklerim vardır. Vedik (Hint) astrolojisini hesaplıyorum. Ayrıca Leyla Şehrazat olarak ''Parapsikoloji ve Maji'' ve ''Handbuch der Magie'' adlı kitapların yazarıyım.  Kristal küreye bakıp Sizin merak ettiğiniz bir çok şeyi söyleyebilirim. 1. Aşk Tarot falı, ilişkiler Tarot falı, Karma Tarot falı. 2. Melekler Tarotu. 3. Lenormand Tarot falı. 4. Raider Waite: Tarot Seansları, mesaj kartları.  Maya Tarot kartları, kutsal kozmik kartlardır. 6. Symbolon-kartları, psikolojik fal kartlarıdır. Eşinizin iç ve gerçek yüzünü gösterir. Sizin hakkınızda neler düşündüğünü vs. Anlatır. İlişkiler açısından bakılması gereken kartlardır.


Bu fallar size ne anlam ifade ediyor?

Bu fallar bana sembolizmi ifade ediyor. Karlar insanların iç ve dış hayatlarını simgeliyor ve kartları öğrendikten sonra, hislerle baktığımda bir çok gerçek su üzerine çıkıyor. 

 

Söylediklerinizin hiç çıktığı oldu mu ? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

Söylediklerimin birebir çıktığı çok oldu. Mesela bunların arasında evlenenler bir kaç kez oldu, onları görmek beni çok mutlu etti. Ayrıca bazı cinayet olaylarının çözebildim. Yedinci hissim kuvvetli olduğundan, çoğu şeyler doğru çıkıyor.

Fal baktırıcaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Fallarımı ve beni ifade eden şey mistisizmdir. Merak ettikleri, içlerine bir anlık bile düşen kurtları sormaktan çekinmesinler. Ben insanlara yardımcı olmaktan büyük keyif alıyorum.

Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler ? Arayacak müşterilere ne vaat ediyorsunuz?

Fal baktıracaklara şunu söylemek istiyorum: Eşinizin sizin hakkınızda neler düşündüğünü, ilişkinizde fark edemediğiniz fakat kötü enerji hissettiğiniz her şeyi bana sorabilirsiniz. 30 yıllık tecrübemle, samimiyetle size cevap vereceğimden emin olabilirsiniz. Vedik doğum haritanız için doğum tarihiniz, doğum saatiniz ve doğum yeriniz lazım. Ayrıca resimlerinizi de gönderirseniz, daha detaylı bakabilirim. 

Astrocenterda çalışmak size ne ifade ediyor?

Astrocenter için çalışmak bana büyük sevinç veriyor. Bu şekilde hem Türkiyenin hem de dünyanın birçok yerinden insanlara hizmet verebiliyorum.

<<<Bu yazıya özel indiriminizi kaçırmayın!! Hemen tıklayın, hemen indirimli falınızdan yararlanın>>>

 

Bunları da Seveceksiniz

İş Yerinde Burçların Uyumu

İlkbahar Burç Yorumları

Sevgiliniz Takıntılı Mı?

5 Etapta Aşkı Bulun

Falcı Uzay Röportajı ve Promosyonu 

Falcı Simon Röportaj ve Promosyonu

Falcı Zeynep Röportajı ve Promosyonu

Falcı Dorean Röportajı ve Promosyonu


neriman8
11/04/2017 16:53
Leyla Dünyanın en tatlı falcısı olabilir.

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...