Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Falcı Dorean ile Röportajımız

En sevilen uzmanlarımızdan, gençliği ve dinamikliğiyle ön plana çıkan, siz telefonu açtığınız gibi sizin hayatınızı tıkır tıkır anlatmaya ve sizi anında şaşırtmaya başlayan Dorean sorularımızı yanıtladı.
Onun nasıl fal baktığını merak ediyorsanız buyrun bu röportaj sizin için.

 

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

7-8 yaşlarında anne/babamın ayrılığını bir rüya vasıtasıyla gördüm. Ağlayarak uyanışım, rüyamı anlatışım hala dün gibi aklımda. Sonrasında gerek kendi hayatım, gerek yakınlarımın hayatı ile ilgili bir çok görü aldım rüyalarla. 16 yaşımdan itibaren tarot ve bir çok materyal ile fal bakımına başladım.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

9 yıldır profesyonel olarak bakım yapıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Aklınıza gelebilecek her şey durugörülerle birleştirilebilir. Bu bir çakıl taşından tutun da, saç teline kadar. Ben gerçekleştirdiğim danışmanlıklarda en çok tercih edilen yöntemleri kullanıyorum. Tarot, Yıldızname, Su falı bunların başını çekiyor.

 

Bu fallar size ne ifade ediyor?

Öncelikli olarak insanların hayatına dolaylı yoldan da olsa dokunduğumun bilincindeyim. Bunu fal olarak sınırlandırmanın çok doğru olacağını düşünmüyorum. Verdiğim hizmet kartlardan ve durugörüden ibaret değil. Gerçekleştirdiğim enerji çalışması sayesinde bireyin kişilik analizini yapıp ona ana kader çizgisinin dışında atabileceği en doğru adımları belirleyip iletiyorum. Bu büyük bir sorumluluk ve yük, fakat mesleğimi en etik şekilde gerçekleştirdiğim için bu güne dek vicdanen rahatsız olduğum bir nokta olmadı. Aksine aldığım güzel geri dönüşler çokça yüzümü güldürüyor ve işime daha sıkı sarılmamı sağlıyor.

 

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

Röportajın başında anlattığım olay, çok küçük yaştaki rüya görüm üzerinden gerçekleşen durum benim için en unutulmazıydı tabii ki. Danışanların hayatında gerçekleşen sayısız kehanette bulundum bu güne dek. Bunlardan beni en mutlu edenler düğün davetiyeleri, bebek doğum haberleri, bulunan kayıp eşyalar..

 

Fallarınızı ve sizi ifade eden 3 kelime söyleyiniz.

Gerçeği öğrenmeyi hakediyorsun!

 

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Genel olarak umutsuzluk, karamsarlık, depresyon durumundaki insanların fal baktırdığı ile ilgili bir önyargı var maalesef. Benim verdiğim danışmanlık hizmetinde hayatınızın yolunda gidip gitmediğine değil, bundan sonrasında yolunda gidip gitmeyeceği ile ilgili şeyler öğreneceksiniz. Bu yüzden şu an iyi bir hayat inşa etmiş olsalar bile gelecekte bunun nasıl korunacağına dair bile bakım yaptıran epey müşterim var.

 

Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Her insanın aklını kurcalayan ve içinden çıkamadığı sorular, sorunlar mevcuttur. Ben bunlar ile ilgili danışanlara büyük faydam dokunacağını biliyorum/ bunu onların da bilmesini istiyorum. Özellikle çokça ayrılıklarda nedensiz bitişler, bahaneler öne sürülerek terkedilmelerle karşılaşıyorum. Bu olayların iç yüzünü bilmeden kendine yüklenen pek çok danışanım oluyor. Duygusal olarak bilinmeyeni öğrenmek ve henüz ifade edilmemiş olanı duymak isteyen herkes arayabilir. Beraber gerçekleştireceğimiz enerji çalışmaları, dualarla "fal" dışında bir olumlama hizmeti de verdiğimi söylemeden geçmeyeyim. Büyük faydasını göreceklerine inanıyorum.

 

Peki Astrocenter’da çalışmak size ne ifade ediyor?

Gerek uzman kadrosu, gerekse yönetici ekibi ile eşsiz bir platform Astrocenter. Biz medyumların dünyanın öteki ucundaki danışanlar ile buluşmasını sağlayan, bu anlamda insanların hayatına unutulmayacak dokunuşlar yapmış ve yapmaya devam edecek özel bir oluşum. Sıklıkla gerçekleştirdiği kampanya/indirimler ve ücretsiz danışmanlık etkinlikleri ile durumu olmayan insanların da danışmanlık hizmeti alabileceği, hayat kalitesini arttırabileceği eşsiz bir fırsat. Bu bünyede uzman olarak yer almaktan duyduğum keyifle eş değer olarak sizin de hizmet almaktan memnuniyet duyacağınızdan eminim.

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

 

<<<Dorean ile bu yazıya özel yüzde 20 indirimli fal için HEMEN TIKLA>>>

Bunları da Seveceksiniz

Falcı Uzay Röportajı ve Promosyonu 

Falcı Simon Röportaj ve Promosyonu

Falcı Zeynep Röportajı ve Promosyonu

Falcı Leyla Röportajı ve Promosyonu


meshell
01/08/2018 11:33
Dorean Yıldıza ilk kez danışıyorum.. Tertemiz net bir yorum aldım. Herşeyi tam olarak olduğu gibi anlattı gelecekle ilgili yorum istemekten hep çekinirim çünkü peri masalları dinlemek istemiyorum ama kendisine bu konuda da danıştığımda bana gerçekçi bir yorumda bulundu. Herkese tavsiye ediyorum

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...