Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Simon Tor ile Röportajımız

 

Falcılığa başlama hikayenizi anlatır mısın?

Bundan yaklaşık olarak 8 yıl önce uykumda görmüş olduğum bir rüya işe beraber bütün hislerimin açıldığını hissettim. Yeni bir zorlu dönem benim için başlamış oldu, bu süreç de yeni bir benle tanışmış oldum.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

8 yıldır bu dünyanın içindeyim, profesyonel olarak 5 yıldır yapıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Baktığım fallar su,ateş,kum,sözlük ve tarot çeşitleri.

 

Bu fallar size ne anlam ifade ediyor?

Aslında fallar hislerimin dışa çıkmasında bana sadece yol gösteriyorlar. Bu fallar olmadan da kendimi hissiyatlarımla bir yolculuk oluşturabiliyorum. Ama özellikle fallardaki simgeler hissettiklerimi karşı tarafa aktarmak için bana yardımcı oluyorlar.

 

Söylediklerinizin hiç çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

Şöyleki benim söylediklerim hiç çıkmayan olmadı, yanılmadım. Özellikle müşterimin ismini farklı paylaşıyorum kendi ismi değil , hem evli hemde bir sevgilisi vardı. Sevgilisiyle olan ilişkisine o kadar yoğunlaşmıştıki eşinin onu aldatmış olduğunu farkında değildi, bu kişinin eşinin aldatmış olduğunu tarih gün ve yerine kadar kum falıyla ve daha sonra sevgilisiyle ne zaman evleneceği tarihine de su falına bakarak açılım yaptık. Şu an sevgilisiyle evli ve çok mutlular.

Fal baktırıcaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

 

Özellikle karmaşık ilişkilerinizde su falı baktırmanız gerektirmektedir. Aynı zamanda kariyer hayatınızla alakalı en önemlisi ateş falıdır. Genel bir açılım yaptırmak isterseniz tarot çeşitlerine başvurmanız gerekmektedir.

 

Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler? Arayacak müşterilere ne vaat ediyorsunuz?

Benden beklentileri ne olursa olsun karşılayacak bilecek yeteneğe sahibim, özellikle geçmiş hayatlarında yaşadıkları olayları çok rahatlıkla görüp,gelecekte yaşayacaklarını öngörülerimle harmanlıyorum. Tek bir konu üzerinden değil, hayatlarının her alanlarında fikir öngörü ve sezgilerimle onlara bir yol haritası çiziyorum.

Astrocenterda çalışmak size ne ifade ediyor?

Bu platform gerçekten harika, ben burada bilgi ve deneyimlerimi çok rahatlıkla, tanımadığım farklı kültürden farklı yerlerden insanlara düzgün ve seviyeli bir biçimde aktarmayı çok seviyorum. Her birey ayrı birer yolculuk gibi benim için, keşfetmesi açığa çıkartması onu tanıması muhteşem bir deneyim, Astrocenter hepsini karşılayabilecek bir platform.

 

<<<Simonla Yüzde 20 İndirimli Falınız İçin Tıklayın>>>


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...