Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Falcı Görkem İle Röportajımızla Fal Dünyasını Keşfedin

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Falcı Görkem İle Röportajımızla Fal Dünyasını Keşfedin

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Daha küçük yaşlarda 6. hissimin kuvvetli olduğunu biliyordum fakat buna bir isim koyamıyordum. Yakın çevremi hislerim ve yönlendirmelerimle her zaman şaşırttım. Elime kitaplar geçtikçe, bu yeteneğe sahip olan insanları gözlemledikçe benim de bu yeteneğimi kullanmam gerektiğine kadar verdim. Olumlu geri dönüşler aldıkça daha da cesaretlendim, insanların hayatına dokunabilmek bunu benim için ideal bir meslek kıldı.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Uzman olarak 10 yılı aşkın süredir fal bakıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Kahve, iskambil, yıldızname,tarot falları bakıyorum. Kendi durugörüm ile pekiştirdiğim su ve kum falı ile karşımdaki kişi ile çok güçlü bir bağ kurabiliyorum. Kişinin aklındaki sorulara göre önerdiğim fallar değişkenlik gösteriyor.

 

Bu fallar size ne ifade ediyor?

Bence fal salt olarak cevaplanması beklenen soruların cevabını farklı yollarla bulmak değil. Hem falcı hem de fal baktıran kişi arasında bir bağ oluşuyor. Bu bağ oluşunca falcı hem fal baktıran kişinin sorularını tam anlamıyla cevaplayabiliyor hem de o soruların ötesini görebiliyor. Bunu suistimal etmekten tümüyle kaçınıyorum çünkü falın umut vermekten,kişinin moralini anlık olarak yükseltmekten ibaret olduğunu düşünmüyorum. Sadece gördüklerimi söyleyerek karşı tarafın hayatında oluşabilecek olumsuz durumları da engelleyerek en iyi şekilde hizmet sunmaya çalışıyorum.

 

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

İkili ilişkiler hakkında çok iyiyim. Bu konuda dediklerimin kendi düşünceleri ile uyuşmadığı çok kişi oldu. Bu kişilerden uzun zaman sonra teşekkür telefonları, küçük hediyeler aldım. Verdiğim tarihler ve harfler tümüyle çıkınca onlarca düzenli danışan edindim.  

 

Fallarınızı ve sizi ifade eden 3 kelime söyleyiniz.

Soru işaretiniz kalmayacak.

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Hayatınız aniden bir çıkmaza girebilir, kafanızdaki şüphelerle başa çıkamayabilirsiniz, karşı tarafın sizinle ilgili düşüncelerini merak edebilirsiniz. Bu sorunlarla ilgili tüm sorularınıza cevap verebilir, size izlemeniz gereken yolu gösterebilirim. Fakat sadece olumsuz koşullar sonucunda fal baktırmak doğru değildir. Sizin için her şey pürüzsüz, gelecekte hiçbir engel görünmeyebilir. Size verdiğim hizmette farkında bile olmadığınız durumlar hakkında sizi bilgilendirecek, daha gerçekleşmeyen olayları nasıl çözüme kavuşturacağınız söyleyeceğim.

 

Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Hem enerjim hem de durugörüm ile danışanın geçmişini ve geleceğini geniş bir tarih aralığında gözlemliyorum. Bunun sayesinde ilişkisindeki belirsizliği, aklındaki kişinin düşüncelerini, maddi konulardaki karanlık perdenin arkasını  kişiye sunuyorum. Ayrılıklar ve planlarla ilgili tarihleri veriyorum, danışanın evlilik kapısını görüyorum. Enerji çalışması yaparak kişinin hayatındaki olumsuzlukları geride bırakmasına yardımcı oluyorum. Aklında cevaplanmasının imkansız olduğu sorular olan herkes bana ulaşabilir.

 

Peki Astrocenter’da çalışmak size ne ifade ediyor?

Dünyanın her köşesinden insanların dertlerine ortak olmak, onlara yeni bir bakış açısı kazandırmak ve somut yollar göstermek için bu kaçırılmaz bir fırsat. Gerek teknolojisi gerek arka planla çalışanların ilgisi beni çok mutlu ediyor. Aldığım destekten ve verdiğim hizmetten çok memnunum. Umarım bu platformun gerçek bir parçası olurum.

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

<<< Görkemle %20 indirimli fal için buraya tıkla >>>

 

Bunları da Seveceksiniz

Falcı Uzay Röportajı ve Promosyonu 

Falcı Simon Röportaj ve Promosyonu

Falcı Zeynep Röportajı ve Promosyonu

Falcı Leyla Röportajı ve Promosyonu

Falcı Dorean Röportajı ve Promosyonu


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...