Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Falcı Uzay ile Röportajımız

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Sanırım,başlamadım.Böyle doğdum diyebilirim. Küçük bir çocukken dahi insanlara dair acı tatlı durumları birkaç zaman öncesinden tahmin ettiğim olmuştu. Tabi ki bir çocuk olarak çok da dikkate alınmıyordum, ta ki söylediklerimin çoğu gerçekleşmeye başlayana kadar.

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Durugörü enerjim, kendimi bildiğimden beri var. Görüntüler dışında kulağımla değil ama zihnimle duyduğum, zihnimde hissettiğim, isimler harfler, yerler duyumsuyorum. 16 yıldır profesyonel platformda fal uzmanlığı yapıyorum.

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Kahve  falıyla başladım ilk, her evde olduğu gibi bizim evde de komşular arasında bakılırdı. Şekiller harfler, hissedilenler ve bunların çıkması beni diğer falları öğrenmeye itti. Sırasıyla tarot, iskambil, su, katina, remil ve mum fallarını öğrendim.

Bu fallar size ne ifade ediyor?

Aslında hepsi danışanla aramızda bir bağ bir köprü oluşturuyor. Hepsiyle farklı derinlik katmanlarına girebiliyoruz. Bunu genelde danışanın içinde bulunduğu durum gereği, birlikte tayin ediyoruz. Aşk için yapılan açılımlar da ayrı, kariyer için aile için yapılan açılımlarda ayrı metodlar ve fallar kullanmak, danışanın zamanını da tasrruflu kullanmak açısından mantıklı oluyor.

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

İşte bu soruya cevap verirken biraz düşünmek isterim: zira insanlar bunu biraz yanlış anlayabiliyor. Çünkü bizler yetenekli insanlar olsak dahi, görebildiklerimizin sınırlı olduğu gibi bir gerçeği, veya verdiğimiz tarihlerde dış koşulların etkisi gereği aksamalar olabileceği gerçeğini unutmadan, bilinçli yaklaşmaları gerekiyor ki, Astrocenter danışanları bu konuda oldukça, akılcı ve bilinçli insanlar. Kaderi düz bir çizgiden ibaret göremeyiz zira.

Evet dediklerimin birebir çıktığı oldu mesela keyifli bir örnek vermem gerekirse, bir keresinde bir danışanıma: Bir kişiyle nerde nasıl tanışacağını, adamın adındaki harfleri, üzerinde ne renk ne tarz giysiler olacağını ve adamın kol saatinin markasını dahi söylemişim. İşte bu çalışmayı, her zaman, herkese yapmak istesem de, maalesef bazen yaklaşık sonuçlar verebildiğim, bunca detaya giremediğim çalışmalar oluyor.

<<< Bu röportaja özel %20 indirimli online fal için tıkla >>>

Fallarınızı ve sizi ifade eden 3 kelime söyleyiniz.

Ben içinizdeki küçük bir aynayım

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Ben çok fazla hastalık, ölüm konularına girmemelerini tavsiye ederim. Kendim de girmemeyi tercih eden bir danışmanım. Onun dışındaki her şey için bakılabilir bana göre fal.

Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Ben olası, pozitif ve negatif süreçlerle ilgili, yakın ya da uzun vadeli olabilecek  durumlar için kehanet yönümü  kullandığım gibi, elimden geldiğince durumu tahlil edip, durum karşısında nasıl bir tavra girmesi gerektiğini de aktarmaya çalışıyorum danışanlarıma. Ve durum ne olursa olsun, hayat motivasyonları geri kazandırmaya gayret ediyorum. Çünkü inanın ölüm dışında her şeyin çaresi var.

Peki Astrocenter’da çalışmak size ne ifade ediyor?

Mesleki hayatımda kendimi değerli ve özgür hissettiğim bir platform oldu Astrocenter. Çok değerli ve muhterem danışanlar tanıdım. Çok değerli yorumları için buradan herbirine sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

<<< Uzay Hanımla Yüzde 20 İndirimli Fal İçin Tıkla >>>

Bunları da Seveceksiniz

Falcı Simon Röportaj ve Promosyonu

Falcı Zeynep Röportajı ve Promosyonu

Falcı Leyla Röportajı ve Promosyonu

Falcı Dorean Röportajı ve Promosyonu


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...