Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Falcı Sezen ile Röportajımızla Fal Dünyasını Keşfedin

Falcı Sezen ile Röportajımızla Fal Dünyasını Keşfedin

Sezen Hanım Astrocenter Türkiyeye geldiğinden beri deneyimi ve aldığu eğitimlerle farkını ortaya koydu. Onun için bu meslek çok değerli, aldığı her arama bir serüven. Röportajla anladık ki o da çocuk ruhunu kaybetmemiş, size yardımcı olmak için her gün daha da gelişmek amacıyla çalışıyor. Onun dünyasına bir adım daha yaklaşmak için buyrun röportajımız. 

Falcı Sezenle Yüzde20 İndirimli Fal İçin Hemen Tıkla!!

 

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Bundan yaklaşık 22 yıl önce kuzenlerimle kahve falı bakarken, tabağımı kaplayan Hacivat şekliyle başladı fal serüvenim... Çünkü, bu faldan üç ay sonra tiyatroya başladım ve tiyatroda en çok gölge oyunları ve ortaoyunlarını sevdim.. Tiyatro sayesinde en zor zamanlarımı atlattım.. Yanı demem o ki o gün tabağımda yani gelecegimde görünen şekil benim için bir hayat yoluydu.. Böyle başlayıp ardından devam eden bidolu parapsikolojik kapılarla devam ettim serüvenime…                                                                                                           

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

22 yıldır fal bakıyorum.. Ve mesteğimi öyle çok seviyorum ki.. Dilerim danışanlarımla olan bağım sonsuza dek devam eder…  

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Tarot falı, Su falı, kahve falı, iskambil falı, el falı, isim analizi, bilinç ve bilinçaltı analizi ki bu alanlarda eğitim alarak uluslararası sertifikalar edindim.. Sprituel gelişimin sınırsız olduğunu bildiğim içinde sürekli gelişim ve değişim içerisindeyim.. Ruhun ve bedenin yenilenmesinin yaşam yolumuzu güzelleştirdiğine inanıyorum... Bakalım başka neler sunacağım sizlere gönül verdiğim bu yolda….

Bu fallar size ne ifade ediyor?

Hayatın sadece görünenden ibaret olmadığını ve görünenin ötesinde de şayet hislerimizi rehber alırsak güvenle ve korkmadan yürüyebileceğimizi ifade ediyor.. Biz yeter ki hayırlı olanı isteyelim, açılmayacak kapı, dağılmayacak sis bulutu yoktur…

 

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısın?

Her şeyi Allah bilir.. Ben sadece kuvvetli olasılıkları aktarıyorum bakım yaptığım yol arkadaşlarıma.. Picasso’nun da dediği gibi, geleceği anımsıyorum bi nevi ki bu sözü cok severim.. Elbette söylediklerimin birebir çıktığı oldu.. Verdiğim isim ve bu ismi hiç tanımayan kişiler yıllar sonra o isimde söylediğim mestlekte insanlarla evlenmiş oluyorlar.. Su falında kayı bi kızın nerde olduğunu ve kimin yanında olduğunu ayrıntılı bi şekilde görmüştüm mesela.. Ve Alman ismiydi çıkan, ben Alman isimlerini hiç bilmem.. Velhasıl-ı kelam bu ve benzeri biçok olay yaşıyorum ve inanın gerçekleşen her olayda bende sizler kadar şaşırıyorum.. Bu da amatör ruhumu henüz kaybetmememden kaynaklanıyor galiba..

 

Fallarınızı ve sizi ifade eden 3 kelime söyleyiniz.

Görüyorum, hissediyorum, seziyorum…

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar? 

Çıkmaza girdikleri, kendilerini yalnız ve çaresiz hissettikleri zamanlarda, umutsuzluğa kapıldıkları zamanlarda ki bu bazen hepimize olur, coşkulu oldukları zamanlarda, belirsizliklerin içinde kaybolduklarını düşündükleri zamanlarda, coşkulu oldukları, öfkeli oldukları veya rutine kapılıp gittikleri zamanlarda.. Yani kısacası, her duygu durumunda fal kapılar açabilir.. İsteyin yeter ki..

 

Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler? Arayacak müşterilere neler vaad ediyorsunuz?

Danışanlarımın hayatlarına ahenk ve renk kattığıma inanıyorum.. Beni en çok mutlu eden şey, görüşmemiz bittiğinde akıllarındaki tüm sorulara yanıt alıp rahatlamaları danışanlarımın.. Dileklerine ulaşmalarıyla ilgili kararlı ve güçlü hale gelmelerine yardımcı olup enerjileriini yükseltmeyi vaad ediyorum..

 Peki Astrocenter’da çalışmak size ne ifade ediyor?

Astrocenter, aile gibi güçlü bi bağ oluşturuyor çalışanlarıyla arasında.. İlgili ve duyarlı oluşları ve her koşulda geri dönüşleri bu platformun ciddiyetini gösteriyor.. Danışanlarla buluşmamız adına çok rahat bir otam oluşturuyor.. Teşekkürler Astrocenter..

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

<<< Bu yazıya özel %20 İndiriminiz için Tıklayınız >>>

Bunları da Seveceksiniz

Falcı Uzay Röportajı ve Promosyonu 

Falcı Simon Röportaj ve Promosyonu

Falcı Zeynep Röportajı ve Promosyonu

Falcı Leyla Röportajı ve Promosyonu

Falcı Dorean Röportajı ve Promosyonu


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...