Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Medyum Gül ile Röportajımızla Fal Dünyasını Keşfedin

Medyum Gül Röportajımızla Fal Dünyasını Keşfedin

Falcılığa başlama hikayenizi anlatır mısınız?

Çocukken kahve fincanlarının içinden çıkarılan hayatlar gelecekte olacaklar söylenenlerin falcı ağızlarında dökülen şeylerin yaşanıyor olması hep ilgimi çekmişti. Dikkatle izlerdim falcı ablaları, çocukken bir yaz günü hayatımın ilk türk kahvesini içtim ve kendime fal baktım, yetmedi arkadaşlarıma baktım ve her şey degişmeye başladı. Kapımın zili susmuyordu gelen giden fallaşmak isteyen arkadaşlarım akrabalarım okul çevrem derken giderek yayılmıştı ufak çaplı ünüm. Fal konusunda insanları kıramıyor, bakmadan duramıyordum bir virüs gibi ele geçirmişti beni hoşuma gitmişti kahve falları baktıkça açılıyordum.

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

18 yıldır fal bakıyorum ortaokulu bitirdikten sonra fal bakmaya başladım bırakamadım bir tutkuydu benim için.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Kahve, Tarot, Su, İskambil, Katina Tarot, Zen Tarot, Rüya Yorumları, Astroloji gibi fal çeşitlerine bakabiliyorum ayrıca kendi hislerim alıcılarım ve duru görü yetenegim sayesinde bana görüntüler semboller telepatik olarak geliyor.

Bu fallar size ne ifade ediyor?

Geçmiş ve geleceğe açılan birer kapı, oda, pencere, koridor ya da labiret gibi sonunda ışık görünüyor yani gerçeklerle yüzleşiyorum. Kişilerin beklentilerini fal çeşitleri yardımıyla ve aracılığıyla yönlendiriliyor buluyorum.

 

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız? 

Söyledigim birebir çok şey var çıkmış olan yazmakla bitmez fakat hayrete düşürecek şey Ankara'da yerel bir radyoda çalışan dj bir arkadaşıma İstanbulda ulusal bir radyoda çalışacağını radyonun ismine kadar çalışma günleri ve saatlerine kadar söylemiştim. Çok kararsızdı umutsuzdu ve inanmıyordu olacağına bir ay içinde beni aradı çok şaşkındı inanamıyordu teklif gelmiş kabul etmiş. Bıraktı diğer işini ve geldi İstanbula yerleşti. Söyledigim radyoda çalışıyor saatler ve günleri de söyledigim gibi oldu böyle güzel detaylar görmek sevindiyor çok motive oluyorum.

Fallarınızı ve sizi ifade eden 3 kelime söyleyiniz. 

Geçmiş ve gelecek sırları okuyan gören üçüncü göz, medyumik, hisleri ve sezgileriyle yol gösteren ve aydınlatan ışık.

 >>> Medyum Gül ile Yüzde 20 İndirimli Fal <<<

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Fal baktırmak isteyenlere, enerjiye evrendeki kozmostaki enerjilere inanmalarını sorunlarını ya da sormak istediklerini çekinmeden sormalarını aramalarını, kendileri çözemiyorlarsa biz danışanlara başvurarak hayatlarının kolaylaşacagını bilmelerini isterim. Hayatlarıyla ilgili ikilemler yaşıyorlarsa, araftaysalar, mutlaka danışarak psikolojik bir yardım gibi düşünerek sorunlarını çözebilirler. Mutluyken de arayabilirler, sınırlamak dogru olmaz. Genelde insanlar mutsuzken danışmayı tercih ediyor, özellikle aşk acısı çekerken, yalnızken ya da terk edilmişken. Yine de kendileriyle ilgili bir şeyler duymak enteresan hoş oluyor. 

Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Samimi bir görüşme istiyorlarsa arayabilirler, gerçekleri bilmek geçmişle şaşırmak korkmadan çekinmeden rahat bir iletişim için beni tercih edebilirler. Akıcı ve derinleşecekleri bir diyalog için telefon kadar yakınız. Detaylı bir bakım için geniş ve evrensel bir bakım hizmeti alacaklarının garantisini veriyorum.

Peki Astrocenter'da çalışmak size ne ifade ediyor? 

Astrocenter platformunda olmak ve sitenin bana kazandırdıkları, değerli olmak, manevi farkındalık, yaşamsal döngümün ve ihtiyaçlarımın maddi karşılıgını almak. Kısaca kendimi bulduğum bu oluşumda güzel insanlarla kaliteli işler yapmak ve ilerlemek çok güzel geldi. Ne mutlu bana kaderim degişti hayat yolumu aydınlattın Astrocenter, teşekkür ederim.

Medyum Gülü Hemen Arayın, Falınıza Baktırın!


Bunları da Seveceksiniz

Medyum Gül'ün Yazısı : İlişkinizde Kendiniz Olun 

Medyum Gül Yazdı : Burcunuzun Mitolojik Tarihi

Batıl İnançların Kökenleri 

Su Falına Nasıl Bakılır?


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...