Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Tarot Falı Hakkında Kısa ve Gerekli Harika Bilgiler

Tarot Falı Hakkında Kısa ve Gerekli Harika Bilgiler


Tarot 78 adet karttan oluşur..bu kartların 21 tanesi büyük Arkana dediğimiz hayati mevzuları ve dönüm noktalarını simgeler..57 kart ise küçük Arkana dediğimiz kartlardır..davranışları ve duygu dünyasını inceler..Açılımlarda destekleyici ve tamamlayıcı kartlardır..Bir kartın düz geldiğinde 10 a yakın anlamı,ters geldiğinde de ayrıca 10 a yakın anlamı olur..

<<< Sezgi ile Tarot : 10dk 4TL ! >>>>

 

Bir açılımda bunları tüm anlamıyla kullanmamız doğru olmaz.ortaya çeşit çeşit alakasız hikayeler çıkarmış oluruz..Bu noktada bakan kişinin hissiyatı ve profesyonelliği devreye girer..Kişi kartlar arası bağlantı kurarak yorumu adeta giriş,gelişme,sonuç denklemi dahilinde tek bir hikayeye dönüştürebilecek kabiliyete sahip olmalıdır..Bu bir nevi puzzle gibidir..Bir puzzle oluştururken nasıl ki parçalar arası bağlantı kuruyorsak aynı şekilde tarot açılımında da bu bağlantıyı kartlar arasında seri bir şekilde kurup danışanın yaşantısıyla örtüşecek hale getirebilmeliyiz..


<<< Sezgi Hanımla Online Tarot Falı Baktır >>>

Tarota doğru sorular sorulduğunda açıklayıcı cevaplar alırız..Burada niyet de çok önemlidir.. Kalbimizdeki niyetimize odaklanmak,inanmak,akışta kalmak, sorunumuzu kabule geçmek bile bu gizemin bir parçasıdır..

Tarot kartlarının iradesi yoktur..Sorulan her şeyi varmış gibi kabul eder..Mesela sizin bir arabanız yoksa ama arabamı satabilecek miyim şeklinde soruyorsanız evet veya hayır cevabını alırsınız.. Kartlar bu kişinin arabası yok şeklinde cevap veremez..

İlk falınızı Sezgi Hanıma baktırın, ilk 10dk 4tl!

TAROTA SORULACAK SPESİFİK SORULAR:

Ayrıldığım kişi benimle ilgili ne hissediyor?

İlişkimde olumlu gelişmeler olacak mı?

Evlilik yapabilecek miyim?

Sınavlarımı başarılı bir şekilde geçebilecek miyim?

İş hayatımda beni neler bekliyor?

TAROTA NEDEN DANIŞMALIYIZ?

Hepimiz kendi hayatlarımızda çözemediğimiz sorunlarla karşılaşabiliyoruz..Bu dönemlerde derdimizi yakınlarımızla paylaşıp fikir alışverişinde bulunuyoruz..Danışıyor ve yol yön göstermelerini istiyoruz..Bu kişiler anlattıklarımızı dinleyip mantık yürüterek ne yapmamız gerektiğini söylerken bir tarot danışmanı aynı yönlendirmeyi kartlara danışarak, problemin sebebini,engellerini, kişilerin iç dünyasını, duygularını, hamlelerini de inceleyerek daha detaylı düşünmemize ve doğru kararlar almamıza yardımcı oluyor..

>>> Siz de Sezgi Hanımın durugörüşünden ve Tarot uzmanlığından yararlanın <<<

Bunları da Seveceksiniz

Sezgi Hanımın Yazısı : Kadınlara Özel Bir Hikaye 

Sezgi Hanımın Yazısı : İlişkiniz Evliliğe Gider Mi?

Sezgi Hanımın Yazısı : İlişkiniz Bitti Mi Bence Hayır!


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...