Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Tama Akın'dan Yazı Dizisi: Haftalık Melek Rehberliği (II)

 

Haftalık Melek Rehberliği (II)   

 
Hepimizin kendimizi bilmeye başladığımız ve kişiliğimiz oturduğu andan itibaren bir tek sorusu ve merakı vardır. Ruh Eşim Nerede? 
 
Kimimiz daha az kimimiz daha çok hep bu sorunun cevabını arar dururuz . Nasıl biri ile evleneceğiz, uzun boylu mu ? Kısa boylu mu ? Renkli gözlümü, değil mi ? Maddi durumu nasıl ... Çok mu varlıklı ( daha çok bayan adayların sorusudur :) ..) hep bu kişiye odaklıdır sorular. Birçok ilişki ve deneyim sonrası onu bulmak daha da zor olduğu kanısına varmaya başlamışızdır artık ve burada nihayi başvurulacak tek nokta faldır.
 
 
 
 
Geleceği görmek, bir takım kehanetler almak çok önemlidir insanlar için, çünkü bu şekilde doğru yolu bulacaklarına inanırlar ama burada ince bir nüans vardır.  Yanlış yapmazsak doğruyu nasıl bulabiliriz ? Nasıl tecrübe kazanabiliriz.? Bu derin konulardan biraz daha konunun özüne dönerek can alıcı sorumuzu soralım ve bunun yöntemlerini inceleyelim Ruh Eşim Nerede ?
 

>>>> Kısmetiniz ne zaman, nerede? Arkanızdan iş çeviren biri mi var? Medyum Tama söylesin! >>>>


 
   
- Bir kişinin ruh eşiniz olduğunu nasıl anlarsınız ? İlk öncelikle bazı insanlarla karşılaşıp bir dostluk kurduktan 5 dk sonra sanki yıllardır tanıyor gibi ahbap oluruz ya da aşık oluruz aslında bu ruh eşinizin en büyük özelliğidir. Bir çok kişi muhakkak bunu yaşamıştır. 
- Diğer bir farkındalık özelliği ise bir çok ortak nokta ve ortak kaderdir. Yıllardır görmediğiniz biri ile bir baktınız ki lisede , üniversitede ya da iş hayatında tekrar bir aradasınız ve ümitler tekrar yeşeriyor ? Ruh eşi :) Tabii ki bunların dışında daha yüzlerce durumdan bahsedebiliriz.
 
 
 
 
Asıl burada merak edilen ve gelmek istediğim nokta onu nasıl bulabiliriz ile ilgili çalışmalar... Bunun için yapılacak bir çok ritüel ve olumlama vardır.  Bunlardan en önemlisi melek enerjisi ile ruh eşinizi çağırmaktır.  Bu, onu imgeleyerek hayalini kurarak ve gönülden dileyerek hayatınıza çekme çalışmasıdır. Bunun nasıl yapıldığını anlatmak ve rehberlik yapmak için size bir telefon kadar yakın olacağım. 
 
Hadi bakalım kolları sıvayalım ve başlayalım. 
 
Sevgiler
 
Medyum TAMA AKIN
 
 
Bunları da Seveceksiniz:
 
 
 
 

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...