Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Uzmanımız Sezgi : Biz Falcılar Aslında Kimiz ?

Uzmanımız Sezgi : Biz Falcılar Aslında Kimiz ?

Merhaba,
Hepinize bol kazançlı sağlıklı ve huzurlu bir  gün diliyorum..

Bizleri aradığınızda sizi dinliyor yardımcı oluyor ve dertlerinizi paylaşıyoruz... Yaşadığınız hatta en yakınlarınıza bile anlatamadığınız zor durumlar için dışardan bir göz olarak durum tespiti yapıyoruz... Konu üzerine yorumlarda bulunuyoruz... Bunu yaparken hislerimizi hesaba katarak burçları göz önünde bulundurup, isim enerjiniz, ses enerjiniz dahilinde yaşınız ve yaşam koşullarınızla beraber ''böyle olacağını düşünüyorum'' veya ''böyle yaparsanız daha iyi'' gibi yönlendirmeler ile o an ki karamsarlık ve umutsuzluğunuzdan uzaklaştırıyoruz... Sizin zaten zamanla halledeceğiniz bu sorunları birlikte konuşup sebepleriyle sonuca bağlayıp o an için sakinleşmenizi ve daha objektif düşünmenize vesile oluyoruz..

 <<< Uzmanımız Sezgi ile ilk 10dksı 4tlden konuşun >>>

Yani oturduğumuz yerden kimseye gelecek yazmıyoruz... İlahi plana evrensel işleyişe kafa tutmuyoruz..Yine bunu Rabbin bizlere bahşettiği düşünce gücü, 6.his, algı ve durugörüyü kullanarak yapıyoruz... Ki bu özellikler aslında hepimizde var.. Yeter ki dünyevi değil de ruhsal bakabilmeyi keşfetmiş, birtakım enerji dönüşüm çalışmaları desteğiyle farkındalık bilincimizi artırmış olalım.. Hiçbirimiz bir dakika sonrasını bilemeyiz! Peygamberlere bile böyle bir üstün yetenek verilmemiş! Ama "hayatımızla ilgili neyi daha iyi yapabiliriz" sorularına birlikte cevap bulabiliriz.. Yol arkadaşı, sırdaş olabiliriz...


>>>> Kısmetiniz ne zaman, nerede? Aşk hayatınızda sizi neler bekliyor? Sezgi Hanım söylesin! >>>>


 

Yaptığımız işi biraz da şöyle anlatayım: biliyorsunuz ki Meteroloji asırlardır insan yaşamını kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş bir icattır.. Zamanında rasathaneler kurulmuş sıcaklık, nem, basınç gibi verilere dayanarak gözlemlerde bulunulmuş... Şu an baktığımızda önümüzdeki 25 günlük hava tahmin raporlarına ulaşabiliriz... Peki bu meteoroloji uzmanları geleceği mi biliyorlar ya da öyle bir iddiaları mı var ? Ya da onları ''nerden biliyorsunuz bunları saçmalık''diye eleştiren bir vatandaş gördünüz mü hiç?


Astrologlar gezegen hareketleri sayesinde  hangi burcun ne yaşayacağını yıl daha başlamadan yorumlar.. Örneğin koç burcu bu yıl bunları yaşayacak gibi birçok öngörü sunarlar.. Yani emin olun hiçbirimiz ''geleceği biliyoruz'' iddiasında bulunmuyoruz.. Biz sadece YORUMCUYUZ. ÖTESİ DEĞİLİZ.

<<< Online Fal keyfini, güvenli ödeme sistemi ve şeffaf faturalarla Astrocenter'da yaşayın! >>>


Bu yazımdaki vermek istediğim mesajı sadece yüreği güzel, şefkatli ve sevgi enerjisiyle beslenen melek ruhlu insanlar alacaktır..

Sevgilerimle..

Sezgi Akbulut

Bunları da Seveceksiniz

Falcı Sezgi ile Röportajımızla Fal Dünyasını Keşfedin 

Tarot Falı Hakkında Kısa ve Gerekli Harika Bilgiler

Kadınlar Gününe Özel Gerçek Bir Hikaye 

İlişkiniz Bitti Mi Bence Hayır!

İlişkiniz Evliliğe Gider Mi Nasıl Anlarsınız?


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...