Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Tama Akın'dan Yazı Dizisi: Haftalık Melek Rehberliği (III)

 

Haftalık Melek Rehberliği (III)

 
Sonbahar enerjisini iyice hissettiğimiz şu günler de içimizi sımsıcak saracak melek kartlarımız bize her şeyi bir bir anlatiyor. 
 

- İlk kartımız Aşk kartı :

İhtiyacımız olanın gerçek aşk olduğunu ve böyle bir dönemden geçecegimizi ve bu inanca sımsıkı sarılmamız gerektiğini söylüyor. Gerçek aşk ve sevgiye inan huzur ve sonsuz aşk frekansında kal senin olan sana gelecek diyor. Burada parçalanmış ilişkilerin de tamir olacağını ilişkide şifalanmaya açık enerjilerinde aktif hale geçeceğini belirtmekte fayda var . Bu güzel dönemde herkesin bu pastadan payına düşeni almasını diliyorum. 
 
 
 

- İkinci kartımız Güç Sende :

Gücünü eline al gidişata, korkuya dur de. Tüm korkuların sona erecek mucizelere tanık olacağın bir süreç işliyor. İlahi plana güven. Bugüne kadar hayatınızdaki olaylar sizin dışınızda gelişmiş olabilir fakat korku ve endişe frekansından çık, güç sende diyor. 
 
 

- Ve son kartımız Işığı Yarat :

Düşüncelerin ve duygularınla ışığı yarat, sonra o dünyada yaşaman an meselesi diyor ve ekliyor . Her birimiz özeliz ve hayatımızda ki bir çok olayı değiştirebilecek güçteyiz her şey farkındalıkla başlar farkına var ve ışığı yarat diyor. 
 
 Ve bizde evrenin bize sunduğu bu güzellikleri hayatımıza alıp kabul ediyoruz. Yoruma evet yazıp bu güzel enerjileri hayatınıza alın. Ve öyle de oldu şükürler olsun.

 

Medyum TAMA AKIN

 

Bunları da Seveceksiniz: 

Tama Akın'dan Yazı Dizisi 2: Haftalık Melek Rehberliği

Tama Akın'dan Yazı Dizisi 1: Haftalık Melek Rehberliği


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...