Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

AŞK GÜNÜNDE GÖKKUŞAĞI GİBİ RENKLİ!

Bu hafta önemli bir zaman dilimi içindeyiz! Geride bıraktığımız dolunay bizim ben kavramımızdaki soruları büyüterek onları görmemizi ve anlamamızı sağladı! Bizlik duygusunun uyanışıydı aslında hatırlatılmaya çalışılan! Bunun için önce birey olmanın sorumluluğu alınmalıydı! Beni ben yapan ne vardı? İşte bunu anlamak adına önemli bir zaman dilimiydi yavaş yavaş içinden çıkmakta olduğumuz ve 8 şubatta kova burcunda gerçekleşecek olan yeni ay( 16:38 ) bizi yaşamı bir bütün olarak görürken onunla barışmaya ve onun kendimize açılan kapılar olduğunu hatırlamaya çağırıyor! Şu dönemde yaşamınızdan uzaklaşanlar, bilin ki artık yeni buluşmaların vaktinin gelmiş olduğunu hatırlatmaktalar! Kova, ekip ruhudur! O özgündür! Asi ruhu, farkı fark etmek ve fark ettirmek isteyen bir ışık taşır. Beraberinde gelecek olan başak dolunayı da bizden yaşama hizmetimizi, bu hizmetin bütünsel anlamını, bizim o bütünlük içinde kendimize ait olan yaşamsal parçalarımızla ne kadar buluşma sağladığımız gözden geçirmemizi istiyor! Muhteşem buluşmalara hazır olun! Bu buluşmalar her anlamda olabilir! Ortak idealler önemli! Uzaklık ve yakınlık kavramlarının ötesine geçiyoruz! ‘’ Her an her şey olabilir! ‘’ dönemi kapaklarını açıyor. Sular ışıl ışıl akıyor! Akan suyu nasıl değerlendirdiğimiz önemli! İç sesinize kulak verin ve aykırı olmaktan çekinmeyin, yeter ki, o aykırılık sizin inancınızla bütün bir ışık olsun ve o inanç, tüm yaşama da ışık olur, yüreğiniz bundan emin olsun! Bu yeni ayda imajinasyon çok önemli; çünkü kova gelecek enerjisini taşıyan bir burçtur. Satürn de yayda, ideallerimiz ve inançlarımızın ayakları yere basar bir ışıkta kendini yaşamda ifade edebilmesini istiyor! Jüpiter başak retro, bunun için gerekli içsel düzenlemelere dikkat çekiyor!

Yüreğinizde uyanan yarının resmini yapın! O resme inancınızı ve bugündeki tüm farkındalığınızı katın! Bunu artırın! Hatırladığımızda süreçler farklılaşır ve yolu bulmak, o yolda olmak kolaylaşır! Size hatırlatacak olan sesi bulun! ‘’14 Şubat Sevgililer Günü’’ ne bu yıl böyle özel bir ışıkla yürüyoruz! Bunu anlamak önemli! Etraf renkli ışıklarla doluyor! İçinizdeki bu ışıkları özgür bırakın ki o özgürlük gerçek olan sevgiyi uyandırsın; sevgi bir akıştır ve o akışta olan, yaşama çok daha farklı bir bakışı uyandırır ki her şey de aslında orada anlamlanır.

 

Bakalım zodyakta bu flaşlar nasıl patlıyor?

Sevgililer günü için hazır ol aşk tüyolarını Hüseyin Bey ile telefonla görüşerek alın!
HEMEN ARA

   Koç

Yarını yaratmak için muhteşem bir zaman! Ne istediğinin farkında ol ve ekip çalışmasına açık ol! Yol arkadaşlarınla buluşuyorsun! Aşk sana ortak ideallerin ışığıyla gelir! Cümlen:

 

‘’ Birlikte yürüyoruz! ‘’

 

   Boğa

Yaşamda kendini göstermeye hazır mısın? Doğandaki o eşsiz cazibeyi uyandır! Şimdi ne yapmak istediğine karar ver! Işıklar sende! Bugüne dek biriktirdiğin her şeyi kullan! Sistemli ol, disiplinini koru! Aşk sana ayakları yere basan bir duruşla geliyor. Cümlen:

 

‘’ Kendine duyduğun saygı, benim sana duyacağım saygı oluyor! ‘’

 

   İkizler

Şimdi neyi daha farklı yapmak istediğine karar ver! Bu bir yolculuk ve bu yolculuk sana yeni keşiflerin ışığını yakıyor! Yaşamının biraz farklılığa ihtiyacı varmış ve kaptık kova yeni ayını sana geldik! Aç kapıları! Seni heyecanlandıran şeyi bul! Aşk sana yeni bir dünya görüşü olup geliyor. Cümlen:

 

‘’ Bildiğim her şeyi unutturacağından eminim, seninleyim! ‘’

 

   Yengeç

Çok derin duygularda kımıldanışlar… Neyin artık ölümü ve bu neyin doğumu olurdu? İşte bunu anlamak için çok özel bir zaman! Harekete geçmeye ve kabuklarından özgürleşmeye ihtiyacın var! Başka türlü nasıl büyürsün? Maskeleri yık ve özündekini açığa çıkar! Aşk sana derin bir uyanışla geliyor! Cümlen:

 

‘’ Seninle yeniden doğacağım, gel! ‘’

 

   Aslan

İlişkilerde çok önemli bir seyir, önemli buluşmalar ve önemli kararlar! Kiminle yola devam, kimin artık tamamen uzaklaşma vakti ve kiminle yeni kararlarla yeni bir yolculuk vakti! Aşk sana tam karşında duran ve senin, olmadığına inandığın olup önünde duran o diğer parçanla buluşman için geliyor! Cümlen:

 

‘’ Bilmediğim sulardaki ışığı yakacaksın, gel! ‘’

 

   Başak

Yaşama nasıl hizmet ediyorum ve ben bu hizmette kendime neyi kazandırıyorum? Yeni yollar bulma zamanı! Kendimi hatırlama zamanı! Neyi alıp neyi vermek istediğime karar verme zamanı! Birlikte yaratımın kapıları! Zekamın sonsuzluğu ışığını yakmalı! Aşk sana yaşamı yeni bir ışıkla okuyup onunla daha bütün bir iletişim kurman için geliyor! Cümlen:

 

‘’ Yaşamdaki anlamıma kapı açacaksın ve orada ben özümdeki ışığı bulacağım, gel! ‘’

 

   Terazi

İçindeki çocuk uyanıyor! Onun renkli ışıklarına aç kendini! Özündeki çocuk senden bunu istiyor! Anda ol, içindeki çocuğun nasıl neşeyle gülümseme ihtiyacında olduğunun farkında ol! Bırak hafiflesin tüm yaşam! Sana gelen fırsatların farkında ol ve bunu görmeye açık ol! Aşk sana seni gülümsetecek oyunlarla geliyor! Cümlen:

 

‘’ İçimdeki oyuna arkadaş olup benimle oynuyorsun, gel! ‘’

 

   Akrep

Duygu derinliklerinde gerçekleşen bir yeni ay! En hassas olduğun o yerde, şimdi binlerce yeni ışık uyanıyor! Haydi kendine kendini aç! Bilincinin sonsuz ışığına izin ver! Parlamak için kendinle barış! Aşk sana senin derinliklerindeki o saklı ışığı gören göz olup geliyor! Cümlen:

 

‘’ Karanlıklarımdaki ışığı uyandırarak geliyorsun, gel! ‘’

 

   Yay

İletişim enerjisi yüksek! Yepyeni insanlar, yepyeni ortamlar, sürpriz davetler, enterasan ilişkiler ve muhteşem bağlantılar! Zeka ötesi kıvılcımlar! İnsanla kurulan yakın ve ufuk genişleten diyaloglar! Aşk sana dünyaya açılan kapı olup geliyor ve sen o kapıda kendine dair birçok şeyin farkına varıyorsun! Bilginin kapısı açık! Cümlen:

 

‘’ Beni kendime götürüyor ve orada yaşam ışığını dillendiriyorsun, gel! ‘’

 

   Oğlak

Sahip olduğum güçlü potansiyelleri uyandırıp onu yaşam ışığına kazandırma vakti gelmedi mi? Koyduğum sınırların vadesi doldu! Şimdi yeni sınırlar belirlemek için tüm sistemi elden geçirme zamanı! Ben sınırsızlığın gücüyüm ve bu güç koyduğum sınırların ötesindeki varlığın farkında olmamdan gelir! Aşk bana sınırsızlığıma açılan kapı olarak geliyor ve ben bu kez bu sürprize kendimi açıyorum! Cümlem:

 

‘’ Beni şaşırtmak için yeni bir sistem kuruluyor! ‘’

 

   Kova

İşte şimdi kim olduğumu hatırlama zamanı! Şimdi özümdeki bu buluşmanın meyvelerini yaşama kazandırma zamanı! Şimşekler çakıyor beynimde! Bu şimşekler, zeka ışıkları! Sonsuz yaşamın sırrını anlatıyor! O zaman o farkı ortaya koymalı! Özgürlüğün ışığı, benim yaşamda aldığım yol olup benimle buluşmalıydı! Özüme kulak veriyorum, işte yola çıktım ve görüyorum! Aşk bana ben olup geliyor! Cümlem:

 

‘’ Bana benden daha şaşırtıcı oluyorsun, gel!

 

   Balık

Ruhun sessizliğinde pusları dağıtan bir ışık beliriyor ve ben o ışığın içinde beliriyorum! Ruhsal bir uyanış ve bütünsel bir kavrayış! Yaşamı Tanrının gözleriyle görmek! İçimdeki o derin iyileşmenin ışığını içmek! Teslimiyet ve uyanan gözlerimle yaşamı görmek! Aşk bana ruhumun derinliklerinde uyanan belirsiz ve güçlü bir ışık olup geliyor! Cümlem:

 

‘’ Ruhuma açılan kapılar senin ışığından geçiyor, gel! Ben, sendeyim! ‘’

 

Doğum haritanızı çıkartmak için Astrolog Hüseyin Beyi arayın!
HEMEN ARA

Bu kadar aşktan bahsetmişken, doğum haritalarınızda Venüsünüz, Marsınız ve Ayınız hangi burçlardaysa, onları da okumadan geçmeyin!

 

Sizi seviyorum,

 

Hüseyin Akdağ

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...