Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Bio Enerji Nedir ve Uygulanışı Nasıl Olmalıdır?

Bio Enerji Nedir ve Uygulanışı Nasıl Olmalıdır?

Bio enerji Yaşam Enerjisi olarak da adlandırılır. Bilimsel olarak saptanbilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilir. Kirlian fotoğrafçılık olarak bilinen bio enerji terapisi,  bedene bioenerjik frekansların gönderilmesi sayesinde bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olmasını sağlar. 

Bio Enerji dünyanın birçok büyük ülkesinde tıbbi literatüre girmiş ve hastalara hizmet olarak sunulmaya başlamıştır. Bu ülkeler arasında Japonya, Rusya, İngiltere, Azerbaycan ve Batı Avrupa ülkeleri bulunmaktadır. 

Bio Enerji Birçok Hastalığın Tedavisinde Kullanılabilir

Bunlardan bazıları; migren, kalp damar tıkanıklıkları, kanser, prostat, depresyon, bel ve sırt ağrıları, romatizma gibi ağrılardır.

<<<Özgül Hanımdan Telefon Randevusu Alın>>>

ALFA BİO ENERJİ NEDİR ?

Kainatın enerjisi devamlı değişmektedir. Güncellenmiş ve yeni enerji frekansları ile dünyamız ve insanlık buluşmaya devam etmektedir. Bu da demektir ki bio enerji modern bir şifa metodudur. Alfa bio enerjide Rus şaman çin ve kadim bio enerji teknikleri de bulunmaktadır. Alfa bio enerji kişinin fiziksel zihinsel ruhsal ve enerjitik tüm yönlerine etkili olarak hitap etmeyi amaç edindiğinden enerji aktarımında gerek bioenerjist ve gerekse terapi alan kişi alfa moduna direkt olarak kendiliğinden geçmektedir.

ÇAKRALAR NEDİR?

Çakralar bedene enerji aktaran merkezlerdir. Bu giriş kapıları tıkandıkça bedeni besleyen enerji kısıtlanmaktadır. Bu enerji kısıtlaması belli organları güçsüz düşürerek hastalıklara dönüşmektedir. Her çakra beynin muayyen bölgesini açan ve uyandıran bir anahtar veya düğme gibidir.Bir çok insanda bu enerji akımı artırılabilir, canlandırılabilir ve daha iyi çalışmasına imkan sağlanabilir. Çakralar enerji kanalları ile bağlantıdadır. İnsanda 72.000 enerji kanalı mevcuttur.

Özgül Hanımla Telefondan Görüşüp Danışmanlık Almak İçin

KUNDALİNİ KÖK ÇAKRA :

YERİ  : Kuyruk sokumu uç bölgesi  Rengi : Kırmızı

KONTROL ETTİĞİ ORGANLAR : Kan, omurga, mesane, prostat, testisler, cinsel organlar ve bölgesindeki tüm alanla alakalıdır.

İnsanın toprakla olan bağı ile doğum yeri ile sağlam temeller üzerinde durması ile ilgilidir.

ALT KARIN / HARA ÇAKRASI

YERİ  : Göbek çukurundan 2 cm aşağıdadır. Rengi : Turuncu

KONTROL ETTİĞİ ORGANLAR : Deri, süt bezleri, böbrekler, bağırsaklar/bel ve bölgesindeki tüm sistemle alakalıdır.

Arkadaşlık, yaratıcılık, duygular, cinsellik, insanın kendini değerli görmesi, öz güveni, canlılığı ve başkalarına karşı açık ve dostça yaklaşması ile alakalıdır. Bu merkez arındırılırsa hayvani tabiat aşılır.

YERİ : Mide boşluğu Rengi : Sarı

KONTROL ETTİĞİ ORGANLAR : Mide, pankreas, safra, karaciğer, diyafram, sindirim organları

Bu çakra kişisel gcün merkezidir.Kendine güven dinamizm ve egemenliğin merkezidir.

Bu çakra hırs, irade ve  yönetme ile bağlantılıdır. İnsanın duygusal olarak etkilendiği en temel çakradır. Stres sıkıntı sinir hüzün kaos bu çakraya etki eder. Uyuşukluk depresyon hazımsızlık şker gibi sindirim sistemi bozuklukları ile de alakalıdır.

Özgül Hanımla Konuşmanın ilk 10dksı yalnızca 4tl

 

ANAHATA / KALP ÇAKRASI :

YERİ : İki memenin ortasının üç parmak üstü. RENGİ : Yeşil

KONTROL ETTİĞİ ORGANLAR : Kalp, akciğer, göğüs, timüs bezleri, lenf bezleri, solunum, dolaşım bağışıklık sistemleri, kansızlık, yüksek tansiyon, kalp çarpıntıları, verem, astım, bronşit gibi hastalıklarla bağlantılıdır.

Bu çakra karşılıksız aşkın meyvesidir.Aynı zamanda şifacılık çakrasıdır ve merhamaetin merkezidir. Bu çakra düzeyinde evrensel kardeşlik ve tahammül duygusu gelişmeye başlar ve bütün varlıklar sadece var olduları için kabul edilir ve sevilir.Bu merkez kapasitesinde çalıştıkça insan egosunun sınırlarını aşabilir, diğer insanlarla bitkilerle hayvanlarla kısacası tüm hayatla kendini bütünleştirebilir.Bu çakra insanlık merkezidir.Kalp çakrası ayarında olduğunda insan korkusuz endişesiz cesaretli güçlü ve cömert olur.İnsan kendine daha çok güvenir., kendi hatalarını düzeltecek kabiliyetlerine daha çok inanç duyar.Diğer insanları daha çok sevmeye başlar.

BOĞAZ ÇAKRASI

YERİ : Boğaz çukurunun ortasındadır. RENGİ : Mavi

KONTROL ETTİĞİ ORGANLAR : Ses telleri, gırtlak bölgesi, boğaz, boyun, ağız, kollar, tiroit bezleri

Bu çakra iletişim merkezidir.Dış dünya ile daha iyi iletişim kurabilmeyi sağlar. İnsanın kendini ifade ettiği sözler mimikler el ve kollar bu çakra tarafından kontrol edilir.Resim ,şiir,müzik,yazarlık,şarkıcılık,hatiplik,gibi kendini ifadeye dayalı yeteneklerin merkezi bu çakradır.Bedenin devamlı olarak yenilenmesinin ve genç kalmasının sırrı boğaz çakrasının tam çalışmasıdır.

Bio Enerjiyle İlgileniyorsanız Özgül Hanımın Sayfasına Göz Atın

 

ALIN ÇAKRASI

YERİ : Alın bölgesindedir. RENGİ : Mor

KONTROL ETTİĞİ ORGANLAR : Epifiz bezi, hipofiz bezi, burun, sinüs, gözler, kulaklar, beynin ön ve arka bölgesi

Bu çakra ruhsal güçlerin ve yüksek sezginin merkezidir.Özelliği affetmektir. Birey kin kızgınlık ve intikam gibi olumsuz hislerden kurtulmak içinde birikmiş negatif enerjiyi atmak ve konsantrasyonu güçlendirmek için herkesi affetmelidir.

TAÇ ÇAKRA

YERİ : Başın tepesindedir.Koordinat olarak iki kulağın hizasının başın üstünde lesiştiği noktadır. RENGİ: Mor

KONTROL ETTİĞİ ORHANLAR: Bu çakra beyin nöron ve tüm sinir sistemini etkilemektedir.

Bedene enerji giriş çıkış kanallarından en temel merkezdir. Meditasyon veya ışık çalışmalarında çoğunlukla bu çakradan tüm bedene enerji alışverişi yapılır.Ayrıca topraklama negatifleri süpürme çalışmalarında bu çakraya odaklanarak enerji alımı yapılır.

NOT: Çakra çalışmalarında tek bir çakraile yetinmek sorunu çözmede yetersizdir. Çünkü çakralar saatin çarkları gibi birbiri ile bağlantılıdır. Bir çakra bozulduğunda diğer çakrayıda olumsuz etkilemektedir. Ayrıca pek çok problemde ve hastalıkta birden fazla çakranın etkisi vardır. Mesela depresyonda mide, alın, boğaz yani böbrek üstü salgı bezlerine bağlı olarak karın çakrasının alakası vardır. Yine migrende alın, mide ve kundalini çakrasının etkisi büyüktür.

İşte bundan dolayıdır ki ; ALFA BİO ENERJİ TEKNİĞİNDE tüm çakralar ele alınır. Hatta yedi temek çakra ile de yetinilmez; tali/yan çakralar ve bununla beraber bedendeki akupunktur enerji meridyenleri de esas alınarak tüm bedene seans yapılır, akord böyle mümkündür, gerçek koordinasyon böyle gerçekleşir.

 Özgül Hanımı Arayın Bio Enerji Seansı Uygulayın!

UZAKTAN SEANSLARDA UYGULANAN İŞLEMLER

1) Kişinin fotoğrafı ile yoğunlaşarak kısa ve kolay yöntem ile 20 dk kısa yöntem uygulanır.

2) Kapsamlı ve uzun yöntemde,

- Bedeni ve aurayı negatif enerjiden arındırma.

- Çakra blokajlarını açma /çakra ve beyin arasında koordinasyon sağlama

- Mercekleştirmeli / yoğunlaştırmalı bütüncük şifa transformasyonu aktarımı

 40 dk uzun yöntem uygulanır.

Özgül YILDIZ

 

Bunları da Seveceksiniz

İş Yerinde Burçların Uyumu 

İlkbahar Burç Yorumları

Uzun Süreli İlişki İçin 7 Tavsiye

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...