Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Aynaların Mucizesi: Negatif Enerjiyi Aynalarla Değiştirme

Aynalarla Enerji Terapisi

Aynalar enerjiyi hapsetme özelliğine sahiptir. Bu yüzden üzerimizde ciddi etkileri vardır.Bunların bazılarını bilmeyiz, bildiklerimizi ise fazla önemsemeyiz. Aynaların hayatımız üzerine olan etkilerine birkaç örnek vereceğim. Bunları uygulamaya başlarsanız etkilerini kısa zamanda fark edecek ve şaşıracaksınız.

 

 

Işık Soylu ile falınız sadece 1 € >

online fal

 

Gözlerimiz, vücudumuzun ayna görevi yapan organıdır bir nevi. Gördüğünü unutmaz, unutsa dahi yeri geldiğinde yeniden hatırlar. Şimdi sizlere önereceğim birkaç çalışma ile mucizelere tanık olmaya hazır olun. Bu çalışmalar önce çok saçma ve çok basit gelebilir (başta bana da öyle gelmişti ). Fakat farkı gördüğünüzde siz de benim gibi şaşıracaksınız. Bu uygulamaları inanarak ya da inanmadan yapabilirsiniz.

Şaka gibi görüp dalga geçerek yapsanız da sonuç değişmez.  Bilinçaltınız bu işlemin şaka olup olmadığına bakmayacaktır. Size anlatacağım bu yöntemi ara vermeden 21 gün boyunca yapmalısınız. Sonuçlarını ise 21 gün dolmadan görmeye başlayacaksınız. Haydi başlayalım:

Her sabah uyanınca ellerinizi ve yüzünüzü yıkayıp banyonuzdaki aynayı sirkeli su ile silin. Bu yöntemle aynada biriken enerjiyi temizlemiş olursunuz. Daha sonra aynada kendi gözlerinizin içine sevgiyle bakın ve:

“Günaydın, nasılsın? Seni çok seviyorum. Bu günün çok güzel olmasını seçiyorum!”

deyin.

Işık Soylu ile görüşmek için tıklayın >

 

İşte bu kadar! Bunu bana üstadım söylediğinde içten içten güldüm ama denemeye söz verdiğim için yaptım da. İlk gün çok saçma geldi bu yaptığım. “Deli gibi kendime günaydın diyorum, daha neler!” dedim.

İkinci gün işi iyice dalgaya vurup bu çalışmayı yaptıktan sonra, kendime bir de göz kirptim. İyiden iyiye cıvıttığımı düşündüm. Ve bunları yaptığımı özür dileyerek üstadıma anlattım. Ben kendisinden tepki beklerken, üstadım bana şunları söyledi:

“Harikasin Işık! Lütfen böyle devam et, sakın vazgeçme.” dedi

Şaşırdım tabii ki. Ama devam ettim. Ne mi oldu?

Çok kısa süre içinde mucizeler yaşamaya başladım. Küçük büyük bir dolu değişik ve güzel şeyler oldu hayatımda.

Bu çalışmaya başladığınızda bir not defteriniz olsun ve ilk gününden itibaren not tutun, o gün hayatınızda ne gibi bir değişiklik olduğunu yazın. Sonra da bunları tekrar okuyup daha fazla mutlu olun.

Dilerim her gününüz bir öncekinden çok daha mutlu ve güzel geçer.

IŞIK SOYLU

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 


sezenecrin
26/12/2018 12:45
Adım sezen 12121989 dogumluyum anne adım dursune evliyim biz hep maddi zorluk çekiyoruz ustumuzde kotu bişey var ters gidiyo hep genel bakarmısınız evlilik ve maddi anlamda

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...