Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Sonbahara girerken negatif enerjilerinizi nasıl atabilirsiniz?

Kendinizi bu zamanlarda daha kötü hissediyorsunuz değil mi? Birçok şey yolunda gitmiyor ve güne oldukça düşük enerjiyle mi başlıyorsunuz? Şimdi arkanıza yaslanın ve bir kaç dakika sadece yazıya odaklanın çünkü bu gidişle yapmanız gereken ne varsa tam verimli bir şekilde yapamayacaksınız. Birkaç dakika sonra dediklerimi uygulayarak her şeyi daha kolay üstesinden geleceğinize emin olabilirsiniz.

Kötü hissetmenizin sebebi ilişki ya da ev hayatınızdaki olumsuzluklar değil aslında. Tam da bu dönemlerde bireysel sebeplerinizden çok çevresel faktörler yüzünden biraz öfke kontrolünüzü kaybedebilir ya da depresif semptomlar yaşayabilirsiniz.

Öncelikle eğitim öğretim döneminin açılması sizi işiniz ile ev arasındaki ulaşımınızı oldukça olumsuz etkileyeceğini bilmelisiniz bu sürece 2 ay içince tamamen alışmış olacaksınız tabiî ki buna daha önce de alışma durumunuz olabilir bu da alternatif yollar bulmak olabilir. Bununla birlikte toplu taşıma aracı kullanıyorsanız, toplu taşıma araçlarının içinde ki bitmek bilmez kalabalık sabır sınırlarınızı zaman zaman aşacak ama sakin olmakla ilgili birçok öfke kontrol yolları tekniği var bir tanesini sürekli uygulayabilirsiniz.

Telefondan %40 indirimle Denis Era'ya fal baktırın
HEMEN ARA

Bir diğer çevresel etken ise değişen hava durumları. Sıcak yaz ayları neredeyse tamamen elini ayağını yavaş yavaş kapılardan çektiği bu günler de sabah uyandığınız andan itibaren artık güneşe alışmış olduğunuz için bu değişim oldukça kötü bir etki yaratacaktır. Günlerin de kısalması ve gecelerin uzaması sizi farkında olmadan karanlık dünyanın içine çoktan almış olabilir. Burumdan kurtulmak için de sabahları kalktığınız anda duşa girmek olacak çünkü duşa girerseniz güneşin sizi uyandığınızda karşılamasındaki dinçliğinizi duş sonrası hissedeceksiniz. Aman dikkat saçlarınızı kurutmayı ihmal etmeyin lütfen.

Gün içinde havanın ani değişimi de bir diğer motivasyon düşüklüğü bu durumdan kurtulmak çok mümkün değildir işiniz de ya da evinizde camları kapatıp ışıkları açabilirsiniz bu durumda çok faydalı olmayacaktır bu duruma ne yazık ki alışmak zorundayız. Kış aylarını resmen bir savaş olarak gören kişiler için bu çevresel etmenler oldukça ağır geçer ama kış aylarının da güzel yanları vardır unutmayınız.

Kış aylarında kitap okumanın ve kahve içmenin keyfini hiçbir zaman alamazsınız bunu unutmayın lütfen ve tüm bu etkilerin en büyük nedeni uyku düzeninizde bozulmalardır. Biraz kaç gün kendinizi zorlayıp uyku düzeninizi toparlarsanız bu kötü enerjilerden biraz daha korunmuş olacaksınız.

Çevresel etkilerin dışındaki kişisel duygusal negatifleriniz içinde değişik arınma yöntemleri var bunları öğrenmek için bire bir telefondan görüşmeler yaparak sizlere ve kişiliğinize göre yöntemler uygulamamız gerekir.

 

Denis Era ile eşsiz bir fal deneyimi yaşayın. Aklınızdaki soruları kendisine telefondan sorun.


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...