Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Denis Era Yazdı: Erkekler Gelecekten Neden Korkar?

 

ERKEKLER GELECEKTEN KORKAR!

Bu yazı yetişkin erkeklerde görülen bir sosyal problemi mizahi bir biçimde ele alır. Aman dikkat, bu yazılanları onlar asla kabul etmeyecektir ama sizin kulağınıza küpe olsun, belki bir yaraya derman olur….

İlişki hayatında kadınların daha çok sıkıntılar yaşadığını görüyoruz. Ya da daha doğrusu sıkıntılarını daha iyi ifade ettiklerini. Sıkıntılarını ifade ettikleri gibi kadınlar sevinçlerini ve mutluluklarını da karşı tarafa aktarmak konusunda sorun yaşamazlar. Erkekler ise bu durumda oldukça sıkıntı yaşarlar. Erkekler ne yazık ki sosyal bir varlık olmaktan çok iş ya da cinsel hayata odaklanmış birer mekanizma yansımalarıdır. Bazıları bu tanımlamanın tabiî ki dışında kalıyor olabilir. Hepsi için söylenebilecek tek bir gerçeklik vardır o da erkekler kadınlardan daha korkaklardır.

Denis Bey ile birebir konuşmak ve aşk hayatınızın geleceği hakkında sorularınızı sormak için tıklayınız ►
Hemen Ara

Kadınlara bir tavsiyemiz var: çok hızlı ilişki yaşamayın….

Bunun anlamı şu; erkekler kadınların hayal dünyasını yakalayamadıkları için, kadınların kurdukları hayalleri anlamakta da biraz zorluk çekerler. Özellikle ilişkinin başlarında birkaç yıl sonrasını hayal etmek kadınlar için mutluluk veren bir unsur olabilirken erkekler için bu durum tam tersi geçerlidir, gelecek onları korkutur. Erkekler iki gün sonra yapacakları bir tatil planını bile son dakikaya bırakırlar siz kadınlar ise o tatile aylar öncesinden hazırlanmışsınızdır hatta tatil sonrası için bile planlar yapmışsınızdır. Erkek için bu iş biraz kaos gibi gözüküyor. Evlerinden ayrıldıkları her an onlar için bir sosyal kaostur. Bir tek işe giderken kendilerinden emin olan erkeklerin üzerine fazla yüklenmemelisiniz….

Alanlarında uzman falcı ve astrologlarımızdan kişisel tavsiyeler alın, ilk 10dakikası 3,5 tl!  ►
Hemen Ara

 

Tatil bir stres atma yöntemidir ve kusursuz olmalıdır, diye düşünenler kadınlardır. Erkek ise kendini hep yetersiz görür. Bu yüzden de erkeklerle yapacağınız planlar en fazla 1 hafta sonra olmalıdır. Erkeklerin en sevdiği planlar arasında sabah kahvaltısı ve akşam sevişmesi vardır bunun dışındaki tüm etkinlikler onun için biraz işkence halini aldığını kendiniz gözlerinizle görürsünüz. Tabiî ki bu durum ilişki hayatınıza da kötü yansıyacaktır. İletişim problemleri, ifade güçlüklerini doğuracağı için zaten zor hareket eden erkeklerimiz iyice içine kapanacak bu seferde kadınlar yolunda gitmeyen şeyi aramaya başlayacaklardır. Aslında çok kolay ve oldukça basit plan yüzünden ilişkileriniz sarsıntıya uğrayabilir. Bir alışverişe gitmek, sinemaya gitmek erkekleri oldukça zorlamaya yetebilir. Bu sebepten siz kadınlar erkeklerin bu anti sosyal durumuna alışsanız iyi olur yoksa bu gidişle yalnızlık yüzünden çok başınız ağrıyacak….

 

Bunları da seveceksiniz

Denis Bey'den Ayrılıkla Başa Çıkmanız için Tavsiyeler

Denis Bey'den Bencil Sevgiliyle Yaşama Rehberi

Denis Bey Erkeklerin Neden Geç Adım Attığını Anlattı

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...