Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Kadın - Erkek İlişkilerinde Özgüven ve Çekim Yasası

 

Çekim yasasını bilmeseniz de şansızlık, kısmetsizlik, tesadüf, her şeyin rast gitmesi gibi kelimelerle aslında onu günlük hayatımızda birçok kez tanımlarız.

Aslında çekim yasası, bilinçaltındaki korkularımızı hayatımıza getiren bir güçtür.  Eğer ilişkilerinizde mutlu olmak istiyorsanız, korkularınızı, duygularınızı ve bakış açınızı değiştirin. Kendiniz sınırlamayın. Evet bu hiç kolay değil ama imkânsız da değil.

 

Zeynep Uzmanımızla birebir konuşmak ve tavsiye almak için ►
Hemen Ara

Örneğin çok güzel bir kadınla yanına yakışmayan birisini görürsünüz. İlişki ciddiye giderken uzatıp bir türlü evlilik yoluna gidemezler. Aradan birkaç sene geçer ve güzel kadın pes eder uzun bir konuşmanın ardından ayrılır. İşin hazmedilmez yani aynı adam 4,5 ay sonra başka bir kadınla düğün hazırlığı yapıyordur. Ne olmuş da adam fikrini değiştirmiştir? Üstelik yeni kadın eskisinin yanından geçemeyecek kadar güzel değildir.

En iyi uzman falcı ve astrologlara geleceğinle ilgili merak ettiklerini sor, hem de ilk 10 dakikan sadece 3,5tl!  ►
Hemen Ara

Fark nedir biliyor musunuz? Bir tanesi bilinçaltında korku yayarken diğeri kendine güvenlidir. ‘İlişkim evliliğe gitmiyor mu’ ya da benzeri düşünceler korku içerir. Siz de ilişkilerinizde mutlu olmak ve her açıdan zor olan şeyleri kolaylaştırmak, isteklerinize ulaşmak için düşüncelerinizi değiştirin ve olumlu düşünün. Böylece isteklerinizin gerçekleşmesi, ilişkilerinizde mutlu olmanız kaçınılmaz olduğu gibi kendinizi de iyi hissedeceksiniz.

Bunları da seveceksin

Burcunuza göre Türkiye tatil rehberi

Yeşilçam Ustaları ve Burçları

 Burç Taşları : Peki Senin Taşın Hangisi?


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...