Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Sevginizi İfade Şekliniz Aslında Ne Mesaj Veriyor?

Sevginizi İfade Şekliniz Aslında Ne Mesaj Veriyor?

İlişkilerde yaşanılan karşılıklı duyguların ifadesi oldukça zordur. Aslında birbirini seven iki kişi kendi sevgilerini karşı tarafınkinden daha fazla olduğunu düşünür. Ama bir dönüp üçüncü bir kişi olarak ilişkiye bakarsanız belki de partneriniz sevdiğini daha güzel ifade ediyordur.

İlişkiye ilk başlama zamanlarında özellikle kadınlar birçok jest bekler. Ama unutmayın erkekler de maddi değil ama daha duygusal olan jestlere asla hayır demez. İşte karşı tarafın ne beklediğini bir tarafa bırakalım siz sevginizi nasıl ifade ediyorsunuz ve partneriniz bundan ne kadar hoşnut?

Gelecekte sizi neler bekliyor?? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

Seni Seviyorum …… 

Dünya üzerinde herkesin birbirine kullandığı en seçkin sevgi sözcüğüdür, fakat bunu söylerken nasıl ne şekilde ve hangi ifadeyle söylediğiniz önemli. Bir pastanın üzerine seni seviyorum yazdırmak da ifadedir bir mesaj atmak da ikisi için de ayrı bir etki alanı vardır bu konuda hem fikir olmak gerekir. Fakat zamanlama çok önemlidir. Partnerinizi aldatıp ayrıldıktan sonra yaşadığınız şehri ateşe verip seni seviyorum deseniz bile bunun bir önemi kalmayacaktır.

Aşkım, Canım, Sevgilim….

Partnerinize ismi yerine genelde birçok ifade kullanılır, bu ifadeler zamanla değişir ve garipleşir. Aşkımla başlayan ilişki sonrası ‘’aşkicişkom’’sonra ‘’oşkom sono sovoyorom’’ gibi doğa üstü bir anlatıma doğru gittiği yerde lütfen durun. Ya bunu kimsenin duymadığı bir yerde yapın ya da bilin ki zaten artık ayrılığa yaklaşmışsınızdır. Bu tip ilişkilerde doyumsuz ve abartıyı seven bir taraf giderek çocuklaşmaya başlar ve partnerinin gözündeki o büyülü perde kalkar, bir süre sonra anne çocuk ilişkisine dönene sevgililikler ne yazık ki balon gibi sönüyor…

Denis Bey'den kişisel yardım almak için ►
Hemen Ara

Hediyeler….

Özel günler dışındaki hediyeler için anlamlar biraz daha büyüktür. Özel günlerde genelde hediye konusunda beklenti olduğu için bu günler dışında ki hediyeler biraz daha olumlu etkiler yaratır. Ayrıca özel günler de alacağınız hediyeler ne yazık ki maliyet bakımından daha yüksek olsa da herhangi bir gün yapılacak küçük jest daha anlamlı olabilir. Sevdiğiniz kişiye hediye alırken lütfen çok dikkatli olun. Bir kadına güzellik kremi almak ilişkinizde bazı sorunlar yaratabilir.

Tatil….

Sevdiğinizle yapacağınız tatil aynı zamanda yoğun olan iş temposundan kurtulup kendinize de ayırdığınız o nadir zamanlardan biridir. Bu zamanı oldukça stressiz ve soft geçirmek önemli. Ama ne yazık ki her tatilde bir tartışma oluyor genel olarak bu tartışma konusu KISKANÇLIK. Kıskanç olan erkekler ya da kadınlar bu duygularını tatillerde daha çok yaşarlar size tavsiyem kış tatili .. J

Bunları da Seveceksiniz 

Ay Takvimine Göre Epilasyonla Daha Uzun Süre Pürüzsüz Cilt

2017 Aşk Numerolojisi

Alışkanlıklarımız ve İlişkiler

Aşk Ateşini Tekrar Yakalamak İçin 5 Tavsiye

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...