Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Sevgililer Günü ve Biz Hala Sevgiliyiz...

Sevgililer Günü ve Biz Hala Sevgiliyiz

Sevgilisi olanlar, LÜTFEN bugün tüm beklentilerinizi, şikayetlerinizi, korkularınızı, hırslarınızı, geçmişte yaşanmış ve bugün hala sizi üzen olayları bir kenara bırakın. Gidin ve doya doya tadını çıkarın. Şükredin Yaradana sevdikleriniz yanınızda olduğu için...

Belli bir dönemdir ayrı olanlar veya bu özel güne ramak kala aldıkları hediyeyi veremeden ayrılanlara yardımcı olmak üzere bir çalışma sunacağım. İnanarak yaparsanız etkili... Olmuş gibi, gerçekleşmiş gibi yaparsanız çok daha etkili olacak..

Sezgi Akbulut ile Birebir Görüşmek İçin Tıklayınız

mutlu çift


SEVİYORUM VE GERİ GELMESİNİ İSTİYORUM DİYENLER ..buyrunuz..

SEVİYORUM VE GERİ GELMESİNİ İSTİYORUM DİYENLER: buyrunuz...

1.KURAL: 

AFFEDİN. ONU, KENDİNİZİ,SEBEP OLANLARI...

2.KURAL:

GÜLÜMSEYİN. (ÇOCUK GİBİYİZ NE YAPIYORUZ BİZ DER GİBİ.)

Sezgi Akbulut Sorularınızı Bekliyor

3.KURAL:

HAYAL EDİN, HEDEFE ODAKLANIN VE KENDİNİZE GÜVENİN. (hedef kim belli, şu an nerede? Bilmiyorum ama önemli değil nasıl olsa çok yakında benim yanıma geliyor özgüvenini yaşayın hissedin.)

aşk sevgili

4.KURAL:

DEĞİŞTİRİN. (Evet ayrıldınız. Ne zaman? Geçmiş zaman..O an'a gidin sadece İhtiyacınız olanı alın getirin. Olaylar,şartlar,koşullar,sorunlar herşey geçmişte kalsın. Biz yola sadece sevdiğinizle devam edeceğiz)

 

Gerçek Falcılarla Gerçek Fal İlk 10dakikanız 4tl

 

Bedensel ve manevi bir arınma bizi sonuca çabuk ulaştırır. Duş ve abdestten sonra, gözlerinizi kapatın derin birkaç nefes alın, sakinleşin, içinize dönün, sessizliğe karışın, zihninizdeki düşünceleri bırakın... Dilerseniz pozitif düşünce,yağmur ve kuş sesleri gibi müzikler açıp o müzik eşliğinde yapabilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğinizde o kişiyi karşınıza alın. Gözlerini, yüzünü, bedenini görün, yoğunlaşamazsanız resmini kullanabilirsiniz. Şu cümleleri narin, içten ve tüm kalbinizle inanarak hissederek sıralayın.

SENİ SEVİYORUM, SENDEN ÖZÜR DİLİYORUM, LÜTFEN BENİ AFFET, TEŞEKKÜR EDERİM. (hoponopono dediğimiz evrensel bir şifa tekniğidir. Bloke olmuş ve tıkalı enerji kanallarını temizler, kişiler arası telepatik bağı kuvvetlendirir) İçinizde huzur hissedene kadar tekrarlayın...

Birbirinize sarılın. Öpün. Başınızdan aşağı doğru bembeyaz bir ışığın yağdığını hayal edin, ışıklar içinde kaldığınızı düşünün, huzur ve mutluluk dolsun içinize. Beyaz bir güvercinin etrafınızda uçtuğunu görün, kuşun ağzında kırmızı mühürlü bir zarf var. Aranızdaki iletişimi yeniden kurdu. Ardından, 

aşk sevgili

 

''Beni seviyorsun. Ruhun, kalbin, aklın bende. BENİ ÇOK ÖZLEDİN. Ve kulağına eğilip fısıldayın. Örneğin; Ahmet lütfen beni ara ya da Ayşe lütfen beni ara. Biliyorum beni düşünüyorsun. Seninle bu yaşam yolunda yeniden birlikte olmaya kararlıyım ve öyle de oldu, şükürler olsun dileğim gerçekleşti'' deyin.

Bu çalışmayı 21 gün boyunca aralıksız yapmalısınız. YAPMAK yetmiyor öyle de yaşamalısınız. 3 gün yapıp 4. gün bana bunu yaptı, şunu yaptı deyip yine geçmişe takılırsanız kurduğumuz akışı bozarsınız.

Özel Bakım için Sezgi'ye Danışın

 

İnanıyorum ki bu çalışmayı hissederek yapanların üzerindeki o negatif enerji çoktan gitti. Yeniden umutlandılar ve yeni kararlar aldılar. Diğer yandan çalışma yaptığımız kişi sizi düşünmeye başlar merak eder melankoliye kapılır, süreç sonunda aramak isteyecektir. Ama evrensel yasalar yazık ki kişinin özgür iradesine karışamadığı için arayıp aramamak yine kendisinin tekelinde olacaktır. Ayrılığınız hayati önem arzeden sorunlardan oluşmuyorsa pozitif sonuç almamız yüksek ihtimaldir. Tabi ki Yaradanın da izniyle...

Online sesli meditasyon, telkin, olumlamalar ve İlişki şifası isterseniz seanslarıma beklerim.

SEVGİLERİMLE...

Sezgi Hanıma Soru Sormak İçin Tıklayınız

 

Bunları da Seveceksiniz:

 

Bir Erkeğin Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Çin Takvimi Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Nostradamus 2018 Kehanetleri

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...