Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Kadınlar Gününe Özel Yaşanmış Bir Fal Hikayesi

Kadınlar Gününe Özel Yaşanmış Bir Fal Hikayesi

Kadın hiç gitmeyecekmiş gibi sever; ama yeri gelir, hiç sevmemiş gibi gider..
Jean-Christophe Grange

Abla ne olur yeter artık bırak şu adamı diye diye perişan oldum.. Onunla konuştuğum ve fotoğrafını gördüğüm ilk gün gözlerimi kendisinden alamamıştım..Dünya güzeli bir kadın 45 li yaşlarda..ilk evliliğinden manken gibi 2 kızı var..2.evliliğini yapmış..Çok büyük aşkla evlenmişler..İlk yılları  mükemmel geçmiş..Maddi olarak da rahat yaşamışlar..Yıllar içinde adamın işleri bozulmuş ve bir dönem sonra artık evin tüm sorumluluğu ablacığıma kalmış..Kadın yüreği işte hele bir de seviyorsa vazgeçer mi? İnadına direnmiş çalışıp çabalamış..Yeter ki huzurumuz bozulmasın diyerek her şeye koşturmuş..Adam haliyle bu rahata alışınca niyeti de bozmuş ekmek elden su gölden..Bu hikayeyi bilmeden başladım anlatmaya ama bir yandan da gözlerinde öyle büyük bir aşk var ki kendimle çelişiyorum..Acaba hissettiklerim mi doğru yoksa ablamız mı kabullenmiyor..Çünkü ne söylesem tepki vermiyor doğrulamıyordu..Derken lütfen dedim bana güven ve dök içini..Dökmedi..konu öylece askıda kaldı kendi isteğiyle..Anladım ki duymaya hazır değildi..

PROMOSYON İlk falınızın 10dakikası yalnızca 4tl

Günler sonra bir telefon geldi kendisinden şaşırdım.. Sezgiciğim merhaba seninle konuşmaya ihtiyacım var dedi..peki ancak bir şartla dedim..daha önceki görüşmemizde kapalı bir kutu gibiydin ve sana yardımcı olamamıştım..Bu kez her şeyi konuşacağız..tamam dedi sözleştik ve konuştuk..Ben yine başladım anlatmaya..Derinlere indikçe o gerçeklerle yüzleşiyor ben ise yıllardır eksilmeyen aşkıyla..

Sezgi Hanımla Telefondan Fal Baktırın

Çalışmayan bir koca,tüm varlığını gece alemlerinde,kumarda harcamış..sayısız ihanet..ve en son eve günlerce gelmemeler..Dedi ki bir ay sonra çıktı geldi..şimdilik konuşmuyorum üstüne gitmiyorum..dedim ki üstüne gitme..ama üstünden gitsin artık..seviyordu ve hala umudu vardı..tükeniyordu ama seviyordu..Kadın artık bitmişti ama seviyordu işte..tüm şansları verdi..şanslar bitti..o yine kendinden verdi..sustu direndi bekledi..BiR KADIN O DERECE GÖZYAŞI DÖKER Mİ? dökermiş..birlikte boğulduk her defasında..Sadece terapi gibi geliyordum ona..biraz güç alıp dertleşip gidiyordu.."Ablacım senin hayatına öyle mükemmel bir insan gelecek ki şaşıracaksın" dediğimde "benim boyum kadar kızlarım var mümkün değil" derdi..Yine bir ayrılık döneminde adam yine ortalıkta yok..Ablacım bu kez çok sinirlenmiş eşyaşlarını arkadaşının evine götürüp bırakacağım dedi..Anlaşıldığı üzere sadece blöf yapıyordu..ben ise gemiyi kaptanıyla beraber yakmasını istiyordum..Yine kendi bildiğini okudu ve eşyalar gittiği yerden adamın toplayıp,geri getirmesiyle ve salondaki koltuğuna yine kurulmasıyla son buldu..Barıştılar..O adamın samimiyetine baştan beri inanmamıştım..Değişecekmiş gibi görünüyordu sadece..Ama kısır döngü hep devam ediyordu..Daha ciddi sorunlar başladı..kötüye daha kötüye en kötüye kadar gitti durum..Yalvardım artık..Yine eşyalarını vereceğim derken daha etkili bir çözüm ürettim eşyaları verdikten sonra ilk işi kapının kilidini değiştirmek oldu..Çilingirci çağırdık.. Baştan beri haklı olduğumu gördü nihayet..Telefon hattını değiştirdi..kapının kilidini de..yüreğini de bir güzel kapattı..Birlikte çok vakit geçirdik gezdik eğlendik..Boşanma dilekçesini de eline ulaştırdık adamın..Bu kez her şey yoluna girdi derken ablacım vicdan yapmaya başladı..Sadece acıyordu adama..Bırakmıştı ama bir halka, küçücük bir vicdan halkası bitse de bırakmıyordu onu..Kızlarının desteğiyle onu da yendik.. boşandılar..

Sezgi Hanımın Deneyiminden Yararlanıp Fal Baktırabilirsiniz

Adam bugün halen peşinde..Ama istemiyor KADIN..Uzun bir süre görüşmedik ve sonra ne mi oldu yine bir telefon geldi.. VE MUTLU HABERLERİ ALDIM..Benim boyum kadar iki kızım var başka bir adam mümkün değil diyen ablacım benim öngördüğüm o mükemmel adamla beraber ve çok mutlu..Benimle konuşmalarını hep ses kaydı yapardı..Tekrar tekrar dinlerdi..Mutluluğuma diyecek yoktu ve bağıra bağıra ben sana bunu daha önce söylememiş miydim ablacım dedim kahkalar attık..

Sezgi Akbulut

 

 Bunları da Seveceksiniz

Sezgi Hanımın Sevgililer Günü Yazısı 

Sezgi Hanımdan İlişkiler Üzerine Bir Yazı

Mutlu Bir İlişki İçin 10 Tavsiye 

Herkes Aşk İster


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...