Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

İlişkilerdeki Zor Seçim: Ya Ben Ya Arkadaşların!

 

Ya Ben Ya Onlar!

Sevgililer arasında yaşanan birçok problemin yanında bir de arkadaşlar vardır. Kendi arkadaşlarınız ya da karşı taraftaki kişinin arkadaş çevresi ilişkinize olumsuz etkide bulunabilir. Partnerinizin arkadaş çevresinin sizin ilişkinizi çok fazla yönlendirmesini istemiyorsanız biraz dikkatli olmalısınız. Kendi arkadaşlarınız ve ilişkiniz arasındaki dengeyi güzel sağladığınızdan emin olduktan hemen sonra karşı tarafta sizi bekleyen bir grup canavar olabilir.  Aman DİKKAT!!!

 


☎ Uzay Kutlu ile Gelecek Falının 10 dksı sadece 1 Euro!. Hemen Ara: 00902129002511 ☎

Hemen Fal Baktır


 

Bir gün sizin için önemli bir yemeğe gittiğinizde ya da herhangi bir aktivitede baş başa kalmayı planlıyorken birden karşınıza çok samimi gözüken ama gülümsemelerinde bile sizi rahatsız edecek birkaç kişi bulunduğunuz ortama dâhil olup hayallerinizi alt üst edebilir. Bu durumlarda yapmanız gereken şey o an ki ortamın nabzına göre davranmak, aman sakın ortamın enerjisi sizin yüzünüzden düşmesin yoksa bu canavar arkadaş grubunun eline büyük bir koz geçebilir.  Eğer partneriniz arkadaşlıklarına çok fazla önem veriyor ve sizin rahatsızlığınızı anlamıyorsa yandınız, bu durum sizler için oldukça zordur. Fakat siz de aklınızı kullanarak partnerinizi yanınıza çekebilir ve ilişkiniz ile arkadaşlığın arasına görünmez bir perde koyabilirsiniz.

Sevgilinize asla ama asla bu kişileri kötüleyerek işe başlamayın, bu durum sizi haksız çıkarır hatta ilişkinizin suçlusu siz olursunuz. Çünkü anlayışsız ve bencil olarak görünmeniz kaçınılmaz olur.

Sevgilinizle yaptığınız planlarda kendi arkadaşlarınızı da dahil edin. Özellikle bu durumu yapın ki kendisi farkında olmadan böyle yaptığında sizi anlamış olsun (çok uyumlu bir arkadaş yerine dominant karakterli bir arkadaşınızı çağırırsanız sizin için daha iyi olabilir).

 


<< Tıklayın, Uzay Kutlu İlişkinizin Geleceğini Anlatsın >>


 

Onun için de özel sayılabilecek zamanlarda, baş başa olmanız gerektiğini düşündüğü zamanlarda kendi arkadaşlarınızla telefonda uzun uzun konuşun. Bu yönteme aynalama yöntemi diyebiliriz. Bu yöntem sayesinde o anlık bir iletişim gerginliği yaşayabilirsiniz işte o durumda da sakinliğinizi koruyun arkadaşınızın sizinle konuşmaya istiyacı olduğunu ve kıramadığınızı belli edin lütfen. Sakın ama sakın -senin yaptığını yapıyorum bak nasılmış?- gibi bir tavır içine girmeyin.

Partneriniz kendi arkadaş grubuyla buluştuğu zaman gruba özellikle dahil olmak iste kendi kuyunuzu kazmak olur. Bırakın partneriniz sizi çağırsın ve her çağırdığında da gitmeyin. Onların da birer arkadaş grubunda paylaşabilecekleri ve sizin bilmemeniz gereken durumlar olabilir bu olağan bir durumdur. Bu durumda yapılan en büyük hata ise arkadaşlarıyla sevgiliniz bir aradayken sürekli yazmak ya da aramaktır. Bu durumu gören canavar arkadaşlar sevgilinizi doldurabilir sizi cadı gibi gösterir bunun yanında bir de sevgiliniz kontrol edildiğini hissettiği zaman ilişki biraz bocalamaya girer.  Sonucunda da ‘’Ya Ben Ya Onlar’’a kadar gider. Bu gibi bir duruma düştüğünüzde bunu hisseden ve fark eden arkadaş çevresi birer meleğe dönüşüp kendi arkadaşlarının bir an olsun aklından çıkmamak için gerek psikolojik gerekse de fiziksel olarak hep hayatını meşgul ederler ve ne yazık ki ilişkiniz BİTER.

 


<< Uzman Falcı Uzay Kutlu, Avrupa'nın 1 Numaralı Fal Sitesinde. HEMEN TIKLA >>


 

Tavsiyem olarak en önemlisi siz ve sevgilinizin de ayrı ayrı özel bir paylaşım alanı olması gerekir ve bu paylaşım alanını siz sevmiyor olsanız bile onun için özerk bir bölgedir. Çok fazla dahil olmadan ilişkinizi riske atabilirsiniz.

Sevgiler,

Uzay KUTLU

 

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...