Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Sekste Mutlu Olmak ve Mutlu Etmek İçin 5 Altın Kural

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

MUTLU BİR CİNSEL HAYATIN 5 SIRRI

 

Mutlu bir ilişki kurmak, devamını getirmek her zaman için çok zordur. İki kişinin anlaşması, aynı yatağı paylaşması ve beraber yaşamasının zorlukları vardır.  Peki yatakta mutlu musunuz yoksa mutsuz mu?

Cevabınız koca bir mutsuzluk ise önce kendinizi tanıyarak işe başlamalısınız.

Kendinizi sevdiğiniz kişiden uzakta buluyorsanız, ilişkinizi güçlendirmenize yardımcı olabilecek 5 altın ipucunu aşağıda bulabilirsiniz.

 


♛ Online Tarot Falı Gerçek Falcılar : 10dk 4TL ! ♛


 

1- Kendinizi tanıyın:

Hem kendinize hem de partnerinize aşk hayatından ne beklediğinizi sorun. Böylece hem kendinizi hem de partnerinizi tanımış olursunuz. Önce kendi isteklerinizi gözden geçirin, sonra partnerinizin arzularını öğrenin. Kendinizi ve onu ne kadar iyi tanırsanız o kadar sağlıklı ve arzulu bir seks yaşamınız olacaktır. Çünkü kendini tanımayan ve kendiyle ilgili olumsuz düşünlere sahip çiftlerin cinsellikte rahat olması beklenemez.

2-Etkin İletişim Kurmak:

İlişkinizin ilk aylarında nasıl hissettiğinizi hatırlıyor musunuz? Eşinizle yaptığınız ilginç ve eğlenceli şeyler sizi mutlu ve enerjik hissettirirdi. Ne yazık ki zaman geçtikçe karnımızdaki kelebekler kayboluyor, sıkıntı ve karşılıklı uzaklıklar ise yerine geliyor... Bu, ilişkinizin yenilenmemesi nedeniyle olur. Onu taze ve heyecan verici tutmak için, tüm bu şaşırtıcı duyguları yeniden canlandırabilır ve birbiriniz için özel bir zaman bulabilirsiniz.

İkinizin de geçmişte keyif aldığınız aynı etkinlikleri yeniden yapmayı deneyin. Ya da sizi güldüren, sevindiren ve özel hissettiren yeni bir şeyler deneyin. Erken ilişkinizden güzel anıları getiren eski yerleri ziyaret edin.

Çocuklarınız varsa veya yoğun randevu programınız varsa eşinizle bu zamanı ayarlamak zor olabilir. Çift olarak bu konunun üzerinde çalışın ve kendinize zaman yaratın. İnanın bu özel anlar sizi kesinlikle yakınlaştıracaktır.

 


▶▶ Flaş fal bakımı! Hemen sorularına cevap bul


 

3- Konuşmak, konuşmak, konuşmak:

İkiniz ne zamandır karşılıklı konuşuyorsunuz? Mutlu bir ilişki kurmak istiyorsanız, birbirinizle (cep telefonlarınız ve TV'niz kapalı olmak zorunda) oturup güler yüzle, dinleyerek konuştuğunuzda her şeyin daha güzel olduğunu göreceksiniz. Bunu en başta günde en az 15 dakika yapmanız gerekir. Sevdiklerinize güzel şeyler söylemeyi unutmayın. Bitmemiş işlerinizle ilgili yorgun veya meşgul veya rahatsız hissedebilirsiniz, ancak unutmayın ki mutlu bir ilişki içinde bir ortak her zaman önceliğe sahiptir.

 

 

4- Rahat Hissedin, Hissettirin:

Rahatlayın, gevşeyin ve sadece devam edin! Kendiliğinden oluşan anları yaşayın. Cinselliğin tadını çıkarmak için ilişkiden önce tüm kızgınlıkları unutmak, sakinleşmek ve rahatlayarak gevşemek çok önemlidir. Eğer partnerinize karşı rahat değilseniz bunu ona karşı dile getirmelisiniz aksi takdirde siz istediğiniz hazzı alamazsanız partnerinize de bunu yansıtırsınız ve bu durum gerginliğe yol açabilir.

5- Utanç Duygusunu Yok Edin:

 Utanmak çok insani bir duygudur. Ancak yatakta utanmak sağlıklı ve mutlu bir seks hayatının önündeki en büyük engellerden biridir. Partnerinize sadık olun ve anı yaşayın. Eğer siz utanma duygusuna devam ederseniz partneriniz bir süre sonra bu durumdan sıkılabilir.

 

Bu 5 kuralı uygularsanız mutlu bir seks hayatına ulaşmanın önünde hiçbir engel kalmayacaktır. Yine de aşk hayatınızda ve cinsel yaşantınızda adını getiremediğiniz bir huzursuzluk hissediyorsanız durugörülü uzmanlarımızdan biriyle konuşabilirsiniz.

Unutmayın ilk aramanıza özel ilk 10dk 1 Euro promosyonumuz hala devam etmekte!

 

 

 

Bunları da seveceksiniz:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...