Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Yılbaşında Burcunun Rengine Göre Giyin, Yıla Zinde Başla!

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Yılbaşında hangi burç ne renk giymeli?

 

Renklerin enerjisine inanıyor musunuz? Yılbaşı gecesi ne giyeceğine karar veremeyenlerden iseniz bu yazı tam sizin için!

 

 

gül

Koç:

Kırmızı ve yeşil

Kırmızının enerjisi yeni kararlarınızı desteklemeye yardımcı olacak, yeşil ise umutları, yeniliği, yeniden doğuşu size yansıtacaktır.

Boğa :

Mor ve turuncu

Turuncu boğa burcunun dinamik yapısını, mor ise boğaların zenginlik ve lüks tutkusunu yansıtır. Bu renkleri yılbaşı gecesi üzerinizde taşımak ruhsal enerjinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

İkizler:

Beyaz ve gümüş

Yeni yılı beyazlara ve gümüşlere bürünmüş halde geçirmeniz huzur ve güven duygunuzu harekete geçirecek ve düşünce gücünüzü kuvvetlendirecektir.

♡ Hoşgeldin kampasıyla aşk falınıza bakıyoruz. ♡

Yengeç:

Turuncu ve turkuaz

Turuncu rengi Yengeç burcunun sosyalleşmesine ve dışa dönük olmasına yardımcıdır, turkuaz ise maddi konularda özgürleşmenizi yansıtacaktır.

Aslan:

Mavi ve altın sarısı

Üretkenliğinizi ve ruhsal aydınlığınızı destekleyen altın sarısı, bu özel gece için vazgeçilmez tercihiniz olmalıdır ! Altın sarısı kıyafetinizi mavi takılarla kombinleyip, geceye damganızı vurabilirsiniz.

 

yılbaşı

Başak:

Kımızı ve beyaz

Kırmızı rengi Başak burçlarını iletişim alanında ilerleye iter, kendinizi daha doğru ve etkili bir biçimde ifade etmenize yardımcı olur. Beyaz ise ruhunuzun tüm saflığını yansıtır.

Terazi:

Mavi ve kırmızı

Gök mavisi rengini tercih etmeniz iş hayatı ve maddi konularda rahatlamanızı kolaylaştıracaktır. Kırmızı ise içinden çıkamadığınız konuları daha net görmenize yardımcı olacak.

yeni yıl

Akrep:

Mor ve sarı

Sarı duygusal anlamdaki sorunlarınızı aşmak için gerekli olan azmi size verecektir. Mor ise, sanatsal yönünüzü hayata geçirmeye vesile olacaktır.

☀ Bizi instagramdan da takip etmeyi unutmayın ☀

Yay:

Pembe ve lila

Size apayrı bir canlılık geticek olan pembe ve lila tonlarını bu gecede mutlaka üzerinizde bulundurmalısınız.

Oğlak:

Kahverengi ve mavi

Bu gecede mavi giymek aradığınız huzuru yakalamanıza yardım edecek kahverengi ise saygınlığınızı arttırmanızda size destek olacak.

★ Twitter hesabımıza göz atın ★

Kova:

Mor ve mavi

Mavi sonsuzluğu ve verimi simgeleyen bir renktir ve bu özel gecede bu rengi tercih etmeniz iş ve özel hayatınızda size destek verecektir.

Balık:

Fıstık yeşili ve kırmızı

Fıstık yeşili Balık burcunun olmazsa olmazıdır. Bu gecede yeşil veya kırmızı tercih etmeniz aşk hayatnızdaki şansınızı arttıracaktır.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

Oğlak Burçları ve Genel Özellikleri

Sekste Mutlu Olmak ve Mutlu Etmek İçin 5 Altın Kural

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...