Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2018 Yılının İlk Yeni Ayı Oğlak Burcunda

2018 Yılının İlk Yeni Ayı Oğlak Burcunda

Yeni ay yeni başlangıçları, arzuları ve istekleri temsil eder...

2018'in ilk yeni ayı Oğlak burcunda ve bu burç grubu astrolojide gökyüzünün yöneticisi ve disiplinli hakimi Satürn tarafından yönetilir. Bu grup, otorite, aşırı sorumluluk alma, mücadele ile ilgilidir. Mars gezegeni astrolojide hareket ve gücü temsil eder. Satürn gezegeni de Oğlak burcundaki yolculuğuna yeni başladı.

Oğlak burcunun toprak elementi taştır. Astrolojide 10. evi yönetir ki bu ev kariyer ve statü evidir. Oğlak burcu toprak elementinin öncü nitelikli burcudur. Oğlak burcu pratik ve somut değerlere olan ilgisiyle tanınır. Bu dönemde kariyer hayatımızı ve statümüzü etkileyebilecek değişimler gerçekleşebilir.  Bunun yanında evimizle ilgili dönüşümler meydana gelebilir. Bu yeni ay, Toprak burcu olan Oğlak’taki inşaat ve emlak sektörünü ve bu alanda çalışanlarıda etkileyecek.

😍 Medyum Lara Aramalarınızı Bekliyor 😍

ay

Yeni ay haritanın 2. ve 8. ev aksında meydana geliyor ve yükseleni Yay burcu. Yeni ayda Oğlak burcunun ve yükseleni Yay burcunun konularına değineceğiz.

Yay burcu Ateş elementi taşır. Değişken bir burç olmasıyla bilinir. Astrolojide 9. ev le ilişiklendirilir. Klasik yöneticisi Jüpiter gezegenidir.  Güney ay düğümündedir.

Astrolojide Yay burcunun temsil ettiği konular; kültür, insani bilimler, eğitimdir. kursları,umut ve beklentileri temsil eder.

🌺 Chatten Lara'ya Sorunuzu Sorun 💙

Bu yeni ayda atacağımız her adımı ileriyi görerek düzenli disiplinli bir şekilde atarsak sonuçlarının kalıcı ve istediğimiz şekilde olacağını öngörebiliriz.  Ancak her şeyin kolay olmayacağı kesin, bir mücadele gerektiriyor. Artık hareket zamanı bir şeyi gönülden istiyorsak onun için mücadele vereceğiz. Ama yaptığımız her neyse sonunda büyük bir keyif alacağımız bir dönem.

Adı üstünde her ne olursa olsun "YENİ" AY. Bence 2018 yılının bu ilk yeni ayı bize bu yıl ile ilgili kısaca bir mesaj veriyor... Yaptığımız her güzel ,sağlıklı ,sistemli davranışın bizi gitmek istediğimiz yere mücadele ilede olsa götüreceğini işaret ediyor. Bu süreçte yeni ayın enerjisinin daima yanımızda olmasını diliyorum...

👉 Tarot'unuza Lara Baksın 👈

 

Gezegen Konumları:

Satürn, Merkür, Pluto ve Venüs Oğlak burcunda,Neptün Balık burcunda,Uranüs Koç burcunda, Jüpiter ve Mars Akrep burcunda.

Yeni ay ritüelimizi sizin de yapmanızı tavsiye ediyorum:

‘’AYI GÖRDÜM ALLAH AMENTÜ BİLLAH AY MÜBAREK OLSUN ELHAMDÜLİLLA’’ deyip ayın HİLAL haline bakalım ve dileklerimizi dileyelim.

Yeni ay enerjisinin burçlara göre genel değerlendirilmesine gelecek olursak; burç yorumlarınızı ve yükselen burcunuza da göz atabilirsiniz.

 

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ:

KOÇ'LAR bu yeni ay geçmişinizle hesaplaşacaksınız. Evle ilgili ciddi değişiklik kararı almanız mümkün. Küsler barışacak, her şey yerli yerline oturacak.

Yeni eve taşınma ya da partnerinizle birlikte yaşamaya karar verenler atacakları imzalara dikkat etsinler çünkü bu dönem kritik sonuçlanabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA:

BOĞA'LAR bu yeni ay şanslarına şans katacaklar, çok eğlenecekler. Aileye yeni bir birey katılabilir, arkadaş çevreleri daha da genişleyecek. Aşk,yaratıcılık,sosyallik ön planda.

💗 Suya Niyet Edin Medyum Lara'ya Sorun 💗

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

İKİZLER bu yeni ayda ani bir karar alıp yeni bir ortaklığa başlayabilirsiniz. Ama bunun getireceği sorumluluk da göz önüne alınmalıdır. Stres ve yorgunluk kaynaklı hastalanabilirsiniz aman dikkat!

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ:

YENGEÇ'LER bu yeni ayda başkalarından da yardım alıp tüm işlerinizi başaracaksınız. "Bir elin nesi var iki elin sesi var" sözünü unutmamanız lazım.

Falda İddialıyım 💎

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN:

ASLAN'LAR bu yeni ayda kendilerini üzen her konuyu bir kalemde sileceksiniz. Her şeyi pozitif tarafından görmeye başlayacağınız bie dönem. Maddi açıdan gerekli özeni göstermezseniz zararlı çıkabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK:

BAŞAK'LAR bu yeni ayda hayallerini ve isteklerinizi takip edeceksiniz. Yeni bir dil öğrenmek, seyahet etmek, yeni bir hobiye başlamak oldukça mümkün.

👇 Medyum Lara'yla Konuşun 👇

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ:

TERAZİ'LER bu yeni ayda hep insan içinde olacaksınız. İş ya da özel hayatınızda büyük bir değişim söz konusu, her türlü güzel sürprize hazırlıklı olun.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP:

AKREP'LER bu yeni ayda bol bol gelecek planı yapacaksınız. Yeni ortamlarda bulunup, arkadaş çevrenizi genişleteceksiniz. Birçok işle aynı anda uğraşacağınız bir dönem olacak.  

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR:

YAY'LAR bu yeni ayda biraz içinize kapanmak isteyebilirsiniz. Bu dönem özünüzü bulma arayışına gireceksiniz ve bu durum içinizi huzurla dolduracak. Rüyalarınızı dikkatle analiz etmenizi öneririm.

🙏 Durugörüme güvenin 🙏

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK:

OĞLAK'LAR bu yeni ayda oldukça enerjik hissedeceksiniz. Kariyer basamaklarını bir bir tırmanırken, görünüşünüzle ilgili radikal bir karar almadan bunu iyice düşünmenizi öneririm.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA:

KOVA'LAR bu yeni ayda hem maddi hem de manevi açıdan olumlu etkileneceksiniz. Gelirlerinizde hatrı sayılır bir artış gerçekleşecek. Arkadaşlık ilişkilerinde kendinizi biraz da karşı tarafın yerine koymanızı tavsiye ederim.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK:

BALIK'LAR bu yeni ayda bol bol sevdiklerinizle iletişim halinde olacaksınız. Yakın çevrenizden göreceğiniz destek ve sevgi sizi çok mutlu edecek.

 

Diğer yazılarımıza da göz atın:

Oğlak Burçları ve Genel Özellikleri

30 yaş sendromu ve belirtileri nelerdir? Bu sendromdan nasıl kurtulunur?

Diyelim ki aldatıldınız, ne yaparsınız? Tamam mı? Devam mı?


nigar123
15/02/2018 07:17
👍👍👍

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...