Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Katina Destesiyle Aşk Falı: Burcunuza Göre Falınızı Okuyun!

 

KATİNA AŞK FALI YORUMLARINIZ

Katina’nın Deste Falı size aşk hayatınız hakkında bilgiler verir. İzmirli meşhur Falcı Katina adıyla bütünleşen fal, 'Deste' adı verilen fal 65 karttan oluşur. Özellikle aşk ile ilgili konularda iyi sonuçlar veren, mitolojik bir arka planı olan bir fal çeşididir.

Katina aşk destesinden burçlara göre üçer kart yorumladım. Burçlara göre çektiğimiz kartlar ve yaptığım yorumlarla Sevgililer Günü'nüzü kutlarım!


Falın 10dksı 1 Euro!

 


 Burcunuza göre falınız:

 

KOÇ:

Katina Falı Açılımı

YILDIZLAR- BAHÇELER - KİTAP

Kendini çok iyi ifade edecek ve hayranlık uyandıracaksın. Güzel bir kutlama ve buluşma görünüyor. Anlaşılması zor konular çözülecek ve içini rahatlatacak.

 

BOĞA: 

katina boğa burcu

ADHEMDEVA - BALIK - ARİMAN

Seçim zamanı ve bir karar aşamasındasın. Dengeyi isteyeceksin. Şüpheleri ortadan kaldıran bir aşk itirafı olsa da içten pazarlıklı bir bayanın etkisi altındasın.

 

 

İKİZLER:

katina ikizler burcu

DAĞ - VALİDE - ANAHTAR

Üstüne inen darbelere karşı dimdik ayaktasın. Şanssızlık ile başlayan günün akşamında tüm olumsuzluklar ortadan kalkacak. Buluşmanızı istemeyen birileri var.

 

YENGEÇ:

katina yengeç burcu

BEDES - BAYKUŞ - SUNİT

Ruhuna hitap edecek, kalbini okşayacak yerde olmak isteyeceksin. Eski bir ilişkin yeniden gündeme gelebilir. Varolan ilişkinde ise olumsuz ve kaba yaklaşıma kapalısın.

 

ASLAN:

katina aslan burcu

DAĞ - ANAHTAR - ARİMAN

Güçlü,korkusuz ve başına buyruk davranacaksın. Maskeli yüzleri çok net göreceksin. Bugün değer vermekten ziyade kimler için değerlisin buna bakacaksın.

 

BAŞAK:

katina başak burcu

ZÜMRÜT - SÜPÜRGE - MUNZUR

Kendi başarın ve itibarın zedelenmesin diye ikili ilişkindeki tartışmalara fırsat vermeyecek, gerekirse ilişkiyi sonlandıracaksın.

 

TERAZİ:

katina terazi burcu

YOL - BEDES - AY

Alacağın karar sana bir süre gözyaşı döktürse de doğru yolu seçtiğini ve bu yolda çok fazla fırsat ile karşılaşacağını sonradan anlayacaksın.

 

Kartlar Sorularınızı Cevaplasın

 

AKREP:

katina akrep burcu

DAĞ - ASSYRANTA - KALİF

Ailenden birileri yüzünden ilişkinde geçici ayrılıklar yaşanabilir. Yine de bu uğurda elinden geleni yapacak ve tüm olumsuzlukları aşacaksın. Buluşmalar gizli ve özel olacak.

 

YAY:

katina yay burcu

TURAN - KALP - URMİAA

Yanlış kişiyi sevdiğin düşüncesiyle kendine eziyet ediyor olsan da tutkunuz sayesinde ilişkinizi kurtaracaksın. Başbaşa buluşmanız var.

 

OĞLAK:

Katina oğlak burcu

KÖPEK - ZARA - KALP

İlişkin ile ilgili bir arkadaşının beklenmedik desteğiyle daha pozitif olacaksın. Gerçek bir aşk yaşıyor ve bundan besleniyorsun.

 

KOVA:

katina kova burcu

YATAĞAN - ÇİÇEKLER - ALYANS

Uzun zamandır aşkta bıçak sırtındaydın. Üzerindeki yüklerden kurtuluyor ve farklı kişilere enerjini açıyorsun. Seni gerçekten sevenlere olmayı seçeceksin.

 

BALIK:

katina balık burcu

MEZAR - YAKUT - BULUTLAR

Eski ve anlamını yitiren sorunlardan sıyrıldıkça yeni ve huzurlu bir aşk ufukta görünüyor. Yine de eski ve yeni aşk arasında bocalayacaksın.

 

 

Diğer en Popüler Yazılarımız: 

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...