Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Medyum Hülya'yla Falınıza Ücretsiz Baktırmak İster Misiniz?

 

Merhabalar,

Bu hafta en sevilen uzmanlarımızdan Medyum Hülya Akın’ı daha yakından tanıyıp kendisiyle ücretsiz fal baktırabileceksiniz.

Yapmanız gerekenler:

1 - 26 Mart akşam 23:59’a kadar sorunuzu bu yazının en altındaki yorum kısmından sorun.

2 - Hülya Akın, sorunuzun cevabını yazının en altında ücretsiz yanıtlasın.

 

Tarot Uzmanı ve Medyum Hülya Hanımı daha yakından tanımak için kendisiyle çok samimi bir röportaj yaptık ve sorularımızı içtenlikle yanıtladı. İşte sohbetimizin ayrıntıları:

 

- Fal bakmaya nasıl başladınız? Bize biraz bu özel dünyadaki serüveninizi anlatabilir misiniz?

Mucize gibiydi....

Hislerimin kuvvetli olduğunun hep farkındaydım fakat bunu yönlendirmeler küçük uyarılar şeklinde kullanıyordum. Daha önce ücretli fal bakmayı hiç düşünmemiştim; fakat fal baktırmayı çok seviyordum uzun yıllar ticaretle uğraştım ayvalıkta mağaza işletmeciliği yaptım, durumumuz da çok iyiydi, kriz döneminde Çanakkaleye taşına kadar fal baktırıp rahatlayanlardan biriydim. Fallar umutlarımı yeşertip her şeye daha olumlu bakmamı sağlıyordu bana göre. Biraz hikayemi anlatayım: Çanakkalede iflas ettikten sonra taşındık çok iyi durumdayken birden çok zor durumda kalmıştım! Tripleks deniz manzaralı bir evden çıkıp küçük bir kasabaya mezarlık manzaralı bir eve taşınmıştık. İş yok para yok ne yapacağımı bilemez halde el işi yapıp evimi geçindirmeye çalışıyordum. Kimseyi tanımıyordum yapayalnız zor durumda kalmıştım sadece dua ediyordum. Bunun geçici bir sınav olduğunu geçeceğini her şeyin iyi olacağına inanıyordum.

<<< Medyum Hülya'nın duru görüsü, aşk hayatınızı aydınlatıyor >>>

Medyum Hülya AkınBir gün evime daha önceden çocukluklarını bildiğim iki genç kız misafirim geldi. Onlarda bana yakın oturuyorlarmış hem hoş geldine hem de arkadaşlık yapmak için. Çok mutlu olmuştum çaylar sohbet yüzümü güldürmüştü. Kızlar kahve içelim dediler. Hülya abla sen ayvalıktan geldin fal biliyorsundur bize fal bak demeye başladılar. Hayır deyip tepki vermeyi bilmediğim için öylesine kahve yaptım hatta üstüne de espri yaptım: abe bakayım falcağızınıza diye fincanı açtım gülerek konuşmaya anlatmaya başladım farketmeden sanki transa girmiştim söylediklerimi onaylıyorlardı, şaşırıyorlardı onlara keza bende şaşkındım. Hatta korkmuştum bana noluyor diye diğerine baktım! Öyle bir sürü detay veriyordum istanbula gelin gidecesin evleneceksin şu şu harfler bu tip biri çok iyi hayırlı kız çocuğun olacak vb ne olduğunu anlayamıyordum. Tesadüftür diye geçiştirdim bunu bir hafta sonra kızlar tekrar gelene kadar bir kısmı çıkmış söylediklerimin iki arkadaşlarınıda alıp gelmişler ne olduğunu çözemiyordum yine baktım yeni getirdikleri arkadaşlarına da yine herkes şaşkın hatta istanbuldan benim dediğim tipte ve harflerde olan biriyle tanışmıştı Zeliha kızlardan biri. Çıktıkça yeni insanlar gelmeye başladı onlardan da dönüşler gelmeye başladıkça hislerimin tahminimden çok kuvvetli olduğunu o zamanlar anlamıştım. Zaten tarot-parapsikoloji-fal-psikoloji ilgi alanım olduğu için aldığım özel eğitimlerle kendimi her geçen gün daha çok geliştirdim.

Bu arada o ilk baktığım iki genç kız söylediğim herşeyi yaşadılar biri İstanbul'da evlendi tarif ettiğim kişiyle bir kızı oldu. Diğeri Çanakkale de sevdiği gençle evlendi bir oğlu oldu ikisi de çok mutlular.

Hiç aklımda yokken çaresiz işsizken bu yaşadığım mucizeden başka bişey değildi. Allah bana bir kapı açmıştı bende hislerimi bu durumu hiç bir zaman kötüye kullanmadım. Tabi ki Allah değilim vede Allahıma inancım sonsuz.  Sadece yanlış yoldaysa doğru yola ışık tuttum, acı çekeni dinledim, destek oldum sorununa çözüm aradık birlikte çözdük. Bazen abla bazen anne oldum danışanlarıma! Sevgiyle samimiyetle yaralarını sarıp destek olmaya çalıştım. İyi sonuçlar aldığıma da inanıyorum ki burdayım Astrocenter gibi dünyaca ünlü bir sitede danışmanlık veriyorum. Allahıma şükürler olsun.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz ?

16 yıldır fal bakıyorum bundan 4 yıl önce yaşam koçluğu-ilişki koçluğu bilinçaltı temizliği eğitimleri aldım. 3 yıl önce koçluk seanslarına ağırlık vermek için bırakmayı denedim; fakat danışanlarım beni bırakmadılar. Hem koçluk bilinçaltı temizliği enerji çalışmalarına hem de fal seansları olarak danışmanlık hizmeti veriyorum.

<<< Açık ve kesin cevaplarla sorunlarınız son bulacak >>>

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Kahve falı, Tarot, yıldızname, katina, aşk falı, iskambil falı, bakla falı, Remil ilmi (kitap), melek kartları...

Kahve falında tarihlerin çok çıktığını söylerler harfler bazen isim söyleyebiliyorum vb ayrıntılar veriyorum. 

Tarot: bilgi almak istediğiniz kişinin düşüncelerini duygularını veriyor. Olayların gidişatını sonucunu gosteriyor.

Remil ilmi: kendiniz bana söylemeden 8 soru hazırlıyorsunuz her soruya iki rakam veriyorsunuz. Ben o rakamlarla hesaplama yapıp sizin sorularınızın cevaplarını soruları görmeden verebiliyorum. Bekar birinin çocuklarının cinsiyetine kadar her detay çıkıyor.

 

<<< Medyum Hülya Akın'la birebir kişiye özel fal baktırmak için tıklayınız >>>

- Fallar sizin için ne ifade ediyor?

Bana göre fal rahatlama tekniğidir: enerji dönüşümünü sağlar, bizi yükseltip karamsarlığımızı kaldırıp fikir edinmeyi yol bulmayı önümüzü daha iyi görmeyi sağlar. Bazen hepimiz zor zamanlar geçirdiğimizde doğru düşünemeyebiliyoruz. Yani gözümüze perde iner resmen o dönemlerde iyi bir medyum danışanına yol gösterebilir. Empati kurup ona destek olup yardım edebilir. Yoluna ışık tutup onu karanlığından çıkarabilir. Yalnız şunu söylemeden geçmek istemiyorum fallara saplantılı bakmamak gerekir. Fikir edinmek danışmak karar sizindir seçim sizin. His ve öngörülerimizde bazen yanılma da olabilir, enerji değişebilir aynı düşüncelerimizin değiştiği gibi...

 

- Söylediklerinizden çıktığı oldu mu? Olduysa hikayesini lütfen bizimle paylaşınız.

Söylediklerimden çok çıkan oldu, geri dönüşler çok alıyorum. En çok etkilendiğim hatta ağladığım bir hikayemi size anlatmak istiyorum.

Bir gün çok hasta bir bayan geldi karşıma böbrek nakli bekliyordu, çok zor durumda olan bir doktordu. Falına bakmaya başladığımda çaresizliğini umutsuzluğunu ölüme hazırlandığını hissetmiştim ben ona onun halini anlattıkça o da bana anlatıyordu o ağlıyor ben ağlıyorum... Bir taraftan da fincana odaklıyım ve onu kardeş olarak algılıyorum ve söyledim İzmir’e gitmeyi düşünüyorlarmış. Kızkardeşi de varmış fakat kardeşinin böbreğinin uymadığını söylediler. Benim hislerim coşmuştu izmire gitmelerini ve kardeşinin böbrek uyumuna tekrar baktırmalarını istedim iyileşeceğini yakın zamanda ameliyat olacağını ve bu kötü günlerim biteceğini kurtulacağını söylüyordum. Ruh halim o kadar değişmişti ki; sanki olmuş gibi sevinçle anlatıyordum. Onlar da nasılsa İzmir’e gideceklerini tekrar test yaptıracaklarını diyerek çıktılar odamdan. Bir süre etkisinde kaldım bunun ama sonra aklımdan çıktı. 3-4 hafta sonra bir telefon geldi arayan Dr. hanımdı ağlıyordu çığlık çığlığa bana dualar ediyordu. Teşekkür ediyordu. İzmir’den dönüş yolunda olduklarını kardeşiyle böbreğinin uyduğunu kısa süre sonra ameliyat günü aldıklarını söylüyordu! Benim de gözlerim doldu o kadar çok sevinmiştim ki Allahıma defalarca şükrettim beni böyle bir şeye aracı ettiği için.

 <<< Evlilik sizin için yakın mı? Kendinizi Medyum Hülya'nın güçlü hislerine bırakın >>>

- Fal baktıranlara ne söylemek isterdiniz?

Her şeyden önce fal baktırdığınız kişinin enerjisini sevmelisiniz sizi rahatlamalı tedirgin etmemeli.güven duyup konuşurken iyi hissetmenizi sağlayan kişilerden danışmanlık almalısınız negatif etkilendiğiniz medyumlarla uzun süre temasta kalmamalısınız.enerjinizi düşürmemeli yükseltmeli.

Medyum Hülya Akın

- Peki sizi neden aramalılar? Sizden ve falınızdan ne beklemeliler?

Beni samimiyetim ve pozitif enerjim öngörüm için aramalılar. Danışanım ne kadar negatif üzgün olursa olsun ses enerjimi kullanarak onu sakinleştirip ruh halini ve enerjisini pozitife dönüştürebiliyorum. Bundan eminim. Eşinizin ya da partnerinizin düşüncelerini, olumlu olumsuz yanlarını, ilişkinizin gidişatını ve sonunu algılayabiliyorum.

İş hayatınızı, ortaklarınızı, iş gidişatını,  iş yaptığınız kişileri olumlu olumsuz yönleriyle analiz edebiliyorum.

Sağlık konularında seçenekler verdiğinizde hangi dr dan şifa alacağınıza kadar allahın izin verdiği kadarıyla destek olabiliyorum.

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ - ENERJİ ÇALIŞMALARI - İLİŞKİ DANIŞMANLIĞI VE KOÇLUK SEANSLARIM DA MEVCUT.

Özellikle aşk ve ilişkiler konusunda aldığım eğitimlerden ve dinlediğim hayat hikayelerinden edindiğim bilgiler çok faydalı oluyor bu konuda başarılı görüyorum kendimi.

 

ASTROCENTER'DA ÇALIŞMAK, SEÇİLMİŞ MEDYUMLARDAN BİRİ OLMAK GURUR VERİCİ ÇÜNKÜ DÜNYACA ÜNLÜ GÜVENİLİRLİĞİNİ KENDİNİ KANITLAMIŞ BİR SİTE...

 

CEVAPLAR 

Catgirls:

Sevgili catgirls öncelikle ayrıldığın kişi seninle bağlantısını koparmayacak sana karşı kopmayan bir bağı var. Sen bu ilişkiyi düzgün, devamlı hale getirebilirsin. Aslında sana göre davraniyor canım sevgilin toparlayabilir görüyorum. Çok detay var burdan hepsini yazmam mümkün değil, araman mümkünse birlikte bir yol çizebiliriz canım. Her şey gönlünce olsun inşallah sevgiyle kal <3 

Kubra84:

Merhaba Kübra'cığım kartlarımı Kazım ve senin için açtım. Zor günler geçirmişsin kısmen atlatmış gibi görünüyorsun. Kazım'la tekrar yollarınız kesişecek yavrum hatta bir ders alıp sana gelecek fakat ne kadar hayırlı olur Kazım ile senin ilişkin tartışılır canım. Çok detay var fakat buradan ancak bu kadar yazabiliyorum her şey gönlünce olsun inşallah!

Bergur:

Merhaba Bergur, her şeyden önce seni güçlü bir kadın olarak görüyorum bugüne kadar birçok zorluk yaşamıssın bir kısmını atlatmışsın. Yine toparlanıyorsun canım umut Allah'tandur bunu unutma en çok 3 aya kadar güzel gelişmeler var. 6 Ay 6 vakit en çok 6 aya kadar parasal iyileşme olacak Allah'ın izniyle tatlım her şey gönlünce olsun inşallah daha ayrıntılı bakabiliriz canım arayabilirsen  <3

Mysteri201:

Merhaba caniı, evet çok zor dönemler geçirmişsin fakat güçlü birisin artık! Zorlukların bitmiş, sıkıntıların mutluluğa dönüşüyor. İlahi şans kartı çıktı hayatındaki kişi iyi biri, güzel giden bir ilişkiniz var arada durgunluk iniş çıkış olabilir fakat bu seninle ilgili olmayacak; kendi sorunlariyla ilgili. Evlilik olasılığı çok yüksek fakat iyi yönetmen gerekecek. Bu ilişkiyi detaylar çok uygun oldğunda ararsan ayrıntıları konuşabiliriz her şey gönlünce olsun inşallah sevgiyle kal. 😘

Heidii95:

Merhaba Sevgili Heidii95, sevdiğin kişiyle aranızda müthiş bir sevgi bağı var her şeyden önce onu söylemeliyim. Şu anda aranızda bir inatlaşma var, size kırgın gibi hissediyorum. Sizden beklediği bir adım var sanki... Barışma olacak tatlım fakat bu ilişkide biraz daha farklı davranman gerekiyor. Detaylar çok! Nedenler niçinler daha ayrıntılı konuşmak için beni arayabilirsin. Her şey gönlünce olur inşallah! 😘

Ftmhmz4455

Merhaba canıımm bir süredir zor bir dönem geciriyorsun. Sevdigin kişiyle yasadigin iniş çıkışlar ve diğer sıkıntılar seni yormuş. 😔 İlişkin için kartlarımı açtım canım evet doğru hissediyorsun. Yollarınız yine birleşecek çok detay var zamanı - düşünceleri - ilişkinizi gelecekte neler bekliyor vs gibi detayları öğrenmek için arayabilirsin canım her şey gönlünce olsun inşallah sevgiyle kalın. 💞🐞🙏

Solsppy

Merhaba solseppy aşk sana çok yakında geliyor mayıs ve haziran ayında yüzünü güldüruçek kalp çarpıntıları seni bekliyor canım 💞 detay almak istersen beni arayabilirsin herşey gönlünce olsun inşallah 🙏

Kbraist

Merhaba canım 😊 1 yıla kadar evliliğe adım atılacak inşallah allah iyi insanlarla karşılaştırsın 🙏 gelen kişi ile ilgili bilgi almak istersen beni arayabilirsin tatlım herşey gönlünce olsun inşallah 🙏

Nargiz28    

Merhaba tatlım 😊 evliliğin bulunduğun yere göre yol mesafeli yerden biriyle olacak çook güzel bir evliliğin olacak  canım 🙏💞tipi durumu zamanı hakkında detay almak istersen beni arayabilirsin 💞 🐞 her şey gönlünce olsun 🙏

Ayvacicegi

Merhaba 😊 kartlarımı senin için açtım yavrum sana çok güzel haber var allahın izniyle istanbul da olacak eğitimin fakat korkularını bırakmalısın enerjini toparlamak için beni arayabilirsin tatlım herşey gönlünce olsun 🙏💞🐞

Zekkzek

Merhaba canııımmm ilk önce kişisel gelişim uzmanı olarak bukadar negatif düşünmeni yasaklıyorum böyle düşünmeyeceksin umut allahtandır kartlarımı senin için açtım güzel gelişmeler olacak hayatında çok şanslı bir döneme gireceksin yol açılıyor sana aşk ta o yolda olacak inşallah çok detay var istediğin zaman arayabilirsin hem enerjini toparlayalım hem hayatına girecek kişiyi konuşalım canım herşey gönlünce olsun inşallah 💞🐞🙏

 

Sorularınızı aşağıya yorum şeklinde bırakın. Ben görür görmez cevabınızı hazırlayacağım.

Her şeyin gönlünüzce olması dileklerimle, sevgiyle kalalım!


catgirls
23/03/2018 11:32
1 yıl önce ayrıldığım ama ayda bir beni arayarak kendini hatırlatan hatta hayatında başka bir sevgilisi olmasına rağmen benide arkadaş gibi görmek istediğini ve beni özlediğini söylemekten çekinmeyen ve maalesef kalbim halen onu sevmekte ve onu unutmayı çok istediğim halde henuz başaramadığım bu malum şahısla yani biten eski ilişkimle ilgili net ifade edebileceğiniz bir durum varmı?
kubra84
23/03/2018 13:42
03.10.91 doğumluyum yükselenim akrep. 2017'nin ağustos ayında erkek arkadaşımdan ayrıldım. Adı Kazım 10.08.1984 doğumluydu yükseleni oğlak. Bu insanla bizim ayrılığımız çok feci bir şekilde oldu çok zor günler geçirdim hala kendimi tam anlamıyla toparlamış sayılmam. Beni çok üzdü bu kişi. Fakat bir türlü hayatımı normale döndüremedim. Başka insanlara da ısınamıyorum. Tekrar birleşme ihtimalimiz var mı bilmiyorum. Tekrar birleşir miyiz bu iş evlilikle sonuçlanır mı ? Ya da ben önüme mi bakmalıyım, benim nasibim başka bir yerde mi ? Teşekkür ederim şimdiden.
bergur
23/03/2018 14:12
22.05.76 dogumluyum 6 ay oldu boşanalı iki oglum var biri lise biri üniversite sınavına girecek birde satılmayan bir evim var çok umutsuzum tesekküe ederim.bu konularda söyliyebileceginiz varmı tabiki benim hakkımdada yorum yaparsanız sevinirim.
mystery2018
23/03/2018 14:36
Eski esimden boşandıktan sonra yıllarca duygusuz boş boş yaşadım ilk kez duygusal anlamda bir seyler hissettigim bir yengeç erkeği ile sevgili oldum onunla evlilik gözüküyor mu? pek çok ortak noktamız var ben 22.02.1989 dogumluyum. Iliskimizin gidişatı ne durumda
heidii95
23/03/2018 15:04
Merhaba,
Burcum aslan, yükselenin akrep. Eski erkek arkadaşının burcu yay. Bir buçuk aydır ayrıyız. İki buçuk yıldır beraberiz. İki yıl önce bir ayrılın daha yaşamıştık.ok zor geliyor ama tekrar birleşebilir miyiz?

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...