Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Bu İlkbahar ve Yazın Yenilenme ve Değişim

 

Bu İlkbahar ve Yazın Yenilenme ve Değişim

Yeni bir aya giriş yaptık, baharın ilk ayı. Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile  birlikte Hayatımızda cesur kararlar aldığımız bir dönemdeyiz. Yenilenme ve değişim parolasıyla atacağımız adımlar Uzun vadede bize fayda sağlayacak gelişmeleri beraberinde getirecek.

 bird

 

 ★ Bu baharın yoğun astrolojik değişimi aşk hayatına neler katacak? Hemen öğren! ★

 

Venus 31 mart günü koç burcundan çıkıp boğa burcuna  yol almasıyla Bu cüretkarlık ve cesaret biraz törpülenecek. Fakat ara sıra yine kritik kararlarda ki güçlü duruşuyla kendisini hissettirecek.  2018 yılının mart ayına kadar ki süreç içerisinde  bazı deneyimler yaşayarak tecrübe kazandık. 27 -28  temmuz ayında ki kova burcunda ki tam ay tutulmasına kadar  ise bu tecrübeleri kullanmamızın vakti geldi. Zaman dar. Artık Hayatın bize tecrübe kazandıran taraflarından değil fedakar yanlarından faydalanmamız söz konusu olacak.  Merkür retrosu olarak adlandırdığımız lanet 29 nisan 23 mayıs tarihleri arası gerginliğimiz artsa da kontrollü olmaya özen göstermemiz gerekiyor. O dönemi atlattıktan sonra zaten  Ailemize, aşk hayatımıza ve dostlarımıza hassasiyetlerimiz artacak. Bizi hesapsız ve çıkarsız seven insanlardan alacağımız bu pozitif enerji bazı güven problemlerimizi aşmamıza yardımcı olacak. Aynı zamanda bir karşılaştırma yaparak  bizi yoran insanları çevremizden uzaklaştırıp zehirli sarmaşıklarımızdan kurtulacağız.

 

✿ Kafanızda sorulara net ve kesin cevaplar! Bu ilkbahar her şey değişecek! ✿

 

sable

 

 ☼ Yazın aşkı bulacaklar için tarih önemlidir! Hemen söyleyelim ☼

 

Yeni bir çevre ve bize yardımcı olacak nitelikli insanlarla tanışmamızın Kolaylaşması Hayatın bize beklediğimiz seçeneği göstermesi anlamına geliyor. Yani hepimiz bu bahar ve yaz dönemini çok iyi değerlendirmeliyiz. Huzur ve güven duygusuyla hayatın bize hediyesi olan bu yol göstericilikteki şifreleri iyi çözüp adımlarımızı ona göre atmalıyız. Bu aralar yüksek enerjili sürprizlerle dolu yeni bir virajdan geçiyoruz. Hayatımızda uzun zamandır gittiğimiz yoldan farklı bir yol açma isteğimiz mevcuttu. Ama istediğimiz verimi ve bereketi yakalayamadığımız için atıcağımız adımları erteliyorduk. İşte alın size şans ve bereket. Bizi sıkan zincirlerimizden kurtulup Cesaretle attığımız adımların arkasında durmamız gereken dönem geldi. 2018 bahar ve yaz döneminde pasif çaresizliğimizin son bulup kendimize uyguladığımız eziyeti bitirmeliyiz.  İyi güzel de aşktan ne haber dediğinizi duyar gibiyim. Duygusal alanlardaki tepkilerimizin daha dengeli bir hale gelmesi İlişkilerde oldukça dikkat çekici olumlu gelişmeleri beraberinde getirecek.  Haziran, Temmuz, ağustos ayları  genelindeki denge unsuru kariyer hayatımıza da sürekliliği beraberinde getirecek.

 

woman

 

❣ Herkes mutlu bir evliliği hakeder! Evlilik senin için pek yakında olabilir... ❣

 

İlişkisi olmayanların geçmiş defterlerin kapanmasıyla   yeni birisine yönelmeye daha açık hale geleceklerini öngörüyorum.  Bir ilişki içerisinde olanların kangren olmuş sorunlarını karşılıklı olarak güzel bir iletişimle çözebileceklerini ve  ilişkilerine ivme kazandıracaklarını da belirtmeliyim. Bütün ihtiyaçlarımız karşılandıktan sonra kendimizi gerçekleştirme ihtiyacımız (Kariyer, saygınlık, başarı) konusunda da detay vermek isterim. Hayat kalitemizi yükseltme arzumuzun bu bahar yaz döneminde bize extra bir destek olacağı muhakkak.  Sosyal çevremizden önemli şanslar ve işlerin karşımıza gelmesi ve bu fırsatları değerlendirmemiz yeni kapıları açmamıza neden olacak. Aynı zamanda iş yerindeki ilişkilerimizin yoğun ve uyumlu olması Başarılı işlere imza atıp maddi manevi tatmin yaşamamıza neden olacak.

ÖZETLE;

28 Haziran da marsın  Kova Burcunda Retro Hareketine başlamasının, 28 Temmuz da Merkür ün Aslan Burcunda Retro Hareketinde ipi göğüslemesinin ve yine marsın 29 Ağustos da ileri Hareketine geçmesinin yeni başlangıçlara sebebiyet vereceğini, hayatımızda idareten varolan tarafların  ise daha nitelikli bir noktaya geleceğini bilmeliyiz.  Yani her alanda surprizlere açık olmakta fayda var.

Sevgiler

Hakan Eren

 

Sizin için seçtiğimiz en çok okunan yazılarımız:

 

El falı nasıl okunur?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Katina Aşk Falı Nasıl Bakılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Gerçek aşk internet sitelerinde mi?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...