Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftanın Gerçek Tarot Hikayesi: Helin Su ile Umut

 

HELİN SU İLE UMUT 

Herşey onu instagram da takip etmemle başladı. Nasıl bir kızdı Helin Su, o nasıl anlaşılabilirdi? Çok zor. Onu size şöyle tarif edebilirim. Gece, o gece gibiydi. Gece siyahı saçları vardı da, aralara yıldızlar serpiştirilmişti. Koyu kahve gözlerinin rengini sevmez ayaz gibi mavi lensler takardı.İ ncecik parmaklari lades kemiği gibi sanki tutsan kopacakti. Tutup lades demek isterdim. Kirilmasindan korkarak. Bu kız bana bakar mıydı? Çok popülerdi. Çevresi hep kalabalikti fotoğraflarda. Cesaretimi toplamam lazımdı mesaj atıp, duygularımı anlatmalıydım. Yazdim. Bir daha yazdım. Yine yazdım.

 

<<< Medyum Helin'le kesin ve net cevaplar. Kartlarınızı açtırın >>>

 

tarot

 

<<< Deneyimli Medyumumuz Helin'e ilişkinizi geleceğini sorun! >>>

 

Sonunda benimle görüşmeyi kabul etti; ama sevgili gibi değil. Sadece arkadaştık. Buda bir şeydi... Neleri seviyordu Helin Su? Nelerden hoslanirdi? O daha 16 yaşında bense on sekizimdeydim. Anlamazdim ki böyle işlerden. Kararlıydım. Aşk bu olmalıydı. Ablasını bulmuştum instegramdan. Tüm iyi niyetimle, samimi bir şekilde duygularımı anlattım. Ben onsuz yasayamiyorum, ona tapınıyorum dedim. Anladi beni .Onun ilgi alanlarını anlattı. Sabırlı ol dedi. Görüştük Helin Su ile arada, dostça. Sevgi vazgeçmemek demek. Sabirla beklemek demek. Bu gün biricik aşkımla bulusacagiz yine. Geceden sabaha özlüyorum onu. Biz artık sevgiliyiz o, on yedi yaşında bense on dokuz. Helin'im seviyorum seni.

 Haftaya yeni bir tarot masalinda görüşmek üzere.. Belki de bu defa kahramanım siz olursunuz. Kimbilir. Isimler gizli kalıcaktır. Merak etmeyiniz. Bir varmış bir yokmus. Onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine...

 

 

Sizin için seçtiğimiz en popüler yazılarımız:

 

El Çizgilerinin Anlamları Nelerdir?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Kahve Telvenizin Yorumu

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Fal baktırmak güzeldir!

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...