Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftanın Gerçek Tarot Öyküsü: Funda ile Murat'ın hikayesi

 

FUNDA İLE MURAT

Yüzyirmi kiloydum. Bu ne demek biliyor musunuz? Hiç yüzyirmi kilo oldunuz mu? Tabii ki beni anlayamazsınız. Murat yakışıklı bir adam fit, geniş omuzlariyla, uzun boyuyla her kadının ilgisini çekiyor. O bana aşık olduğunu söylüyor. Oysa üç senedir birlikteyiz , evlenme teklifi etmiyor. Aynaya bakmak istemiyorum. "Neden evlenemiyoruz birbirimize bu kadar aşıkken?" diye soramıyorum.

 

<<< Medyum Helin'le kesin ve net cevaplar. Kartlarınızı açtırın >>>

 

tarot

 

Sadece kendimden ne kadar utanıyorsam, onu o kadar çok seviyorum. Her gün birlikteyiz. Sinemaya gidiyor, elele park bahce geziyoruz. Üç sene böyle geçti...Bir gün bana geldi, üzgündü. Ben baba olmak istiyorum, artık kırk yaşımdayım, bir yuvam olsun istiyorum dedi. Bunu söylerken neden bu kadar üzgündü ki? Bana evlenme teklifi edeceğini düşündüm. Nihayet o gün geldi dedim. Ben de kırk yaşındayım. Artik yuvam olsun istiyordum. Ve yutkundu... Başkasıyla evleniyorum dedi. Yeni tanıştık neden dedim, neden? "Bu kilo da nasıl çocuk doğuracaksın? Üstelik kırk yaşındasın". Sustum... Bisey söyleyemedim.

Helin Abla ile görüşürdüm düzenli... Onunla ağladım. Ağlama dedi bana ağlama...

<<< Deneyimli Medyumumuz Helin'e ilişkinizi geleceğini sorun! >>> 

Öfkeliydim. Hırslıydım. Helin Abla toparladı beni. Program yaptık ve sıkı maraton başladı. Yoğun spor programı. Bitmeyen diyetler... Art arda yapılan üç toparlayıcı estetik. Bir yılın içinde yetmiş kilo harika kadın Funda. Aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyordum. Bu arada Murat evlendi. Ben hazırdım. Onun karşısına çıkmak için. Ona karşı yıkılmış, küçük düşmüş gururumu toplamalıydım. Hayal ettiğim gibi karşılaştık, gözlerini benden alamadı. Iki seneye sığan uzun bir hikaye başladı. Güya onu hayatıma almayacaktım tekrar. Aşkın gözü bana kör. Afettim. Boşandı. Çocuğu olmadı. Bu hafta sonu nikâhımız var.

Bu kadar acıya gerek var mıydı?

Haftaya en gerçeğinden yeni bir tarot masalında görüşmek üzere canlar. Funda'yla Murat‘in evlilikleri nasıl gidecek, çocukları olacak mı? Başka bir masalda...

Sizin için seçtiğimiz en popüler yazılarımız:

 

Telepati: Sevdiğiniz Sizi Arasın

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Cinsellikte En Uyumlu Burçlar 

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Çin Astrolojisine Göre Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...