Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftanın Gerçek Tarot Öyküsü: Elvan, Özgür ve Selda'nın Hikâyesi (I)

 

(I): ELVAN'IN HİKÂYESİ

Her şey sanırım bir yıl önce başladı. Ya da ben o zaman farkettim. Özgür, bana karşı ilgisiz davranmaya başladı. Önceleri çok önemsemedim. İşleri yogundur diye düşünmeyi tercih ettim. Sonra eve geç gelmeleri çoğalmaya başladı. Sonra hafta sonu iş gezileri.. Konduramadım. Yakıştıramadım. Kızıyla bile ilgilenmiyordu.

 

<<< Medyum Helin'le kesin ve net cevaplar. Kartlarınızı açtırın >>>

 

tarot

 

<<< Deneyimli Medyumumuz Helin'e ilişkinizi geleceğini sorun! >>>

 

Evet biliyorum ben kendi halimde muhasebeci, bir çocuk annesi hep koşturan, bakımsız, kendine zaman ayıramayan bir kadındım. Fakat Özgür ‘ün beni sevdiğini bilirdim. Son zamanlar buna pek inanmıyordum sanırım. Özgür beni aldatıyordu. Bunu düşünmek canımı acıtıyor ve düşünmek istemiyordum.Taa ki o mesaj gelene kadar “ Kocanla bir yıldır ilişkim var. Bunu bil istedim; çünkü ben mutsuzum. Çünkü ben hayaller kurdum. Ve o benim hayallerimi yıktı. Benimle gönlünü eğledi... Sen bunları bil... Bil ki, ben bu kadar mutsuzken siz de mutlu olmayın. Selda “ bu mesaj dünyamı kararttı.

Bir video çektim . ” Merhaba Selda hanım, sizin adınıza üzüldüm; fakat benim yapabileceğim bir şey yok. İyi günler “ dedim. Neden video çektim biliyor musuz? Selda ‘nın canını acıtmak için. O, o kadar güzeldi ki... Ben yanında pespaye... Beni görsün ve güzellik tek başına işe yaramaz, beni tercih etti işte.. "Ohh olsun" demek istedim.

 

<<< Sorularınızı duru görüsü ile ünlü medyum Helin'e sorun >>>

 

Özgür geldi akşam. Yüzü solgundu. Belli ki ayrılmışlar. Hiçbir şey demedim. Helin abla demişti ki; sessizliğin çok güçlü bir sesi vardır. Bunu kullan. Sessiz kaldım. Bildiğimi biliyordu Özgür.. Sustu o da.Helin ablaya gitmiştim bu gün Elvan dedi sorarsan bitireceksin bu evliliği. Bitirmek istiyor musun? Hayır dedim. Öyleyse asil olanı yap. Gercekleri zaten biliyorsun. Sorarsan küçük düşmüş hissedeceksin. Ya da o inkar edecek, yalana inanmış gibi yapacaksın... Sessiz kal... O mahcubiyet ve utançla kendisi hesaplaşsın.

Evlilik sabır demek biraz. Bağlılık demek...

Bu tarot masalı çok ilginç olacak çünkü Elvan, Özgür ve Selda üçü de benim danışanım. Haftaya Selda'yı dinleyeceğiz bakalim neler anlatacak...

 

Sizin için seçtiğimiz en popüler yazılarımız:

 

Kahve Telvenizin Yorumu

Hemen Okuyun >>
 Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...