Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Gerçek Tarot Öyküsü: Elvan, Özgür ve Selda (II)

 

 

(II) SELDA'NIN HİKÂYESİ

 Bankada çalışıyorum. İşlerim  çok yoğun; fakat her hafta Helin ablama uğramazsam duramam. Onu sıcacık bulurum. Hoş geldin dünyanın en güzeli der; kendimi daha bir güzel hissederim.

 

<<< Sorularınızı Medyum Helin'e Sorun, Kesin ve Net Cevaplar Alın >>>

 

Tevazu göstermeye gerek yok, gerçekten çok güzelim, bunu biliyorum. Sanırım bu durum bende kendini beğenmiş biri olduğum havası yaratıyor. İkizler burcuyum. Uçarıyım yani biraz. Yine bir cumartesi günü soluğu Helin ablada aldım. İçim içime sığmıyor, bir deli ben. Başladım anlatmaya:

 

<<< Medyum Helin'le Geleceğinize Doğru Yola Çıkın >>>

 

-Ben aşık oldum, öylesine apansız. Kahve içtik, sohbet ettik. Ama tanıştığımızın ikinci gününde evli olduğunu söyledi. Gizlemedi aslında benden. Uzaklaştım başta. Ancak duramadık... Yapamadık... Aylar geçti... Onundum ben. O da benim. Masal gibiydi aşkımız, rüyadaydım. Ta ki bir gün ona “ne zaman boşanıyorsun?” diye sorana dek... “Ben boşanamam Selda” dedi... Yıkıldım. Çocugum var, Elvan var. Ben Elvan’ı seviyorum dedi. “Ya ben?” dedim... Ben... Ne olacak şimdi... Biz birbirimize aşıktık. Aşığın önünde engel mi olurdu? Ben aşkımı kutsal gördüm. Evli olmasını hiçe saydım. Bu kadar çok sevince insan, günah olur muydu aşk?

 

amour

 

Helin abla ben ne yapacağım? Affedemiyorum onu. ELVAN’ı seviyormuş o... Ama bana da aşıkmış, öyle söyledi.

Ayrıldık, bitti. Masal bitti!

 

<<< Deneyimli Medyumumuz Helin'e İlişkinizin Geleceğini Sorun >>>

 

Ahhh, öyle mutsuz ve değersizim ki... Değersizlik duygusunu üzerimden atamıyorum. Tüm suçu Elvan’a yükledim ve canını yakmak için ona mesaj attım. “Kocanla ilişkim var” dedim. O hiç aldırmadı... Ne onursuz kadın! Ben olsam terk ederdim Özgür’ü.  Ölmek istiyorum. Çok yalnızım...

Haftaya Özgür anlatıyor. Bakalim masal nasıl bitecek...

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 

Çin Astrolojisine Göre Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...