Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Yaz Yaklaşırken Aklımızdaki Soru : Lazer Epilasyon Mu Ağda Mı?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Lazer Epilasyon Mu Ağda Mı?

 

Özellikle yaz kapıya dayanınca birçok kadının kafasında aynı soru belirir: İstenmeyen tüylerden nasıl kurtulurum?

Tüylerden kurtulmanın birçok yolu var. Ağda, iğneli epilasyon ve lazer epilasyon uygulamaları en hızlı ve sağlıklı seçenekler arasında.

 

<<< Aşk Hayatınızın Geleceğini Uzman Falcılar Anlatsın! >>>

 

Ancak kadınlar bu yöntemler arasından en çok ağdayı tercih ediyor.

Ağda diğer geçici epilasyon türlerine göre daha çok acı verir fakat daha uzun süreli etki sağlar. Ağda, işlem yapan kişinin el çabukluğuna göre uzun ya da kısa sürebilir. Ağdayla temizlenen bölge en az 2 hafta pürüzsüz kalabilmektedir. Sağlıklı bir yöntem olmasına rağmen kalıcı bir çözüm sunamaz. Bu yüzden günümüzde kadınların birçoğu lazer epilasyonu tercih ediyor.

 

<<< En Kaliteli Falcılardan Nokta Atışı Tahminler ve Cevaplar! >>>

 

épilation

 

Lazer epilasyon, günümüz teknolojisiyle kılları tamamen bitiren tek sistemdir. En büyük avantajlarından biri birçok sağlık kuruluşu tarafından onaylanmış olmasıdır.  Lazer tıbbın ve birçok alanında olduğu gibi estetik cerrahide de kullanılmaktadır. Lazer epilasyonda, tedavi edilecek bölgedeki kıl kökleri yoğun bir ışık kullanılarak yok edilir. Tedavi, çok az hissedilen bir batma hissi verebilir. Acı yoğunluğu bölgeden bölgeye değişir. Tedavi seansları genellikle birer ay arayla düzenlenir. Lazer epilasyona başlamadan önce tüylenme ve kıllanmanın herhangi bir hastalığa bağlı olup olmadığı araştırılmalıdır.  

 

<<< Fala İnan! Hemen Tıkla, En İyi Medyumlar Aşk Hayatının Sırrını Çözsün! >>>

 

Yaz ayları yaklaşırken en iyi çözüm bizce lazer epilasyon...  Çünkü hem kalıcı çözüm sağlaması hem de leke, iz tarzı şeyler bırakmaması ve kıl dönmesi gibi durumların yaşanmaması çoğu kadın için büyük avantaj sağlar.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

 

 

Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...