Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Gerçek Tarot Öykülerinde Bu Hafta: Aslı ile Utku

 

ASLI İLE UTKU

Aslı ne güzel gözlerin var, farkında mısın? Gencecik, güzel bir kızsın sen. Neden omuzların hep düşük, yüzün solgun bunu anlamıyorum işte. Konuşurken sesini zor duyuyorum. İnsanlar senin bu duruşundan, silik ve başarısız biri olduğunu düşünecek. Lütfen dik durur musun ? Sen bir doktorsun. Sesin çıksın az” diyorum da kime diyorum...


Medyum Helin'le İletişime Geç


“Ahhh Helin Abla” diye başlıyor anlatmaya... “Bazen sana çok kızıyorum, küsüyorum hatta. Olmuyor söylediklerin. Oysa seni öyle çok seviyorum ki...” “Helin Abla dediyse olur diye bekliyorum.Ben sıkıldım yalnızlıktan, otuz yaşıma geldim. Aslı, Kerem’ini istiyor artık. Ben aşık olmak istiyorum! Sevgilim olsun , bana sarılsın, el ele dolaşalım, sonra evlenelim istiyorum. Çok şey mi istiyorum? Ahh Helin abla nerede benim eşim, sevgilim? Sen diyorsun ki önce kendini sev, sonra o gelecek, hazır olunca aşk seni bulacak! Yozgat’a tayinim çıktı, gidiyorum. Seni arayacağım.”

 


☎ Medyum Helin'le Gelecek Falı İçin Arayın: 00902129002511☎


Aslı Yozgat'a gitti. Yalnızlığıyla... İyi bir doktor o. Tüm gücüyle çalışıyor. Gün aşırı beni arıyor. Hal hatır sormalar... Sonra hep aynı ümitsiz yakarış... “Hayatıma beni seven, evleneceğim erkek ne zaman girecek? Tarot kartlarımı karıştırdım... İşte beklenen gün! “Aslı” dedim “Müjde! Aşk hemen yakınında duruyor. Onun da senin gibi gözleri parlamıyor, aradığını bir türlü bulamamış. Sen onu neredeyse her gün görüyorsun, ama bir türlü dikkatini çekemiyor. Oysa o, sadece sen onu farket diye elinden geleni yapıyor.”

Heyecanlandı birden Aslı. “Tarif et bana Helin abla. Daha çok bilgi istiyorum” dedi. “Kumral” dedim, “Elinde sürekli bişey taşıyor, sana vermek istiyor da cesareti yok. Ve çevrende bir yerlerde çocuklarla ilgili bir iş yapıyor.”

 


🔮 Medyum Helin Aşk Hayatınızın Geleceğini Anlatıyor 🔮


“Buldum” dedi... “Bizim çocuk doktorumuz Ahmet abi.” Sonra durdu... “Ama o evli!” dedi. “Hayır” dedim, “bu bekar.” Bir sonuca varamadık Aslı’ yla. Aradan bir hafta geçti.

Aslı aradı. Öyle neşeliydi ki... “Helin Ablam, buldum ben!” dedi. “Aradım baktım, umutsuzluktan körleşmiş gözlerimi açtım ve buldum!” “Karşı komşum Türkçe öğretmeni. Elinde kitap taşır, Cemal Süreya... Bana hediye etti o kitabı. Çaya çağırdı. Sanırım aşkım o. Sen ne dersin ?

“Aslı Kerem’ini buldu” dedim. Güldük... Aslı ve Utku o yaz evlendiler. Birbirlerine Cemal Süreya şiirleri okuyorlar.

 Başka bir tarot masalında yine görüşmek üzere...

Aşkla, sevgiyle kalın

MEDYUM HELİN

 

Medyum Helin'in Diğer Yazıları:

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...