Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Tarot Falı İle Geleceğinize Yön Verin

 

Tarot ile Geleceğine Yön Ver

Merhabalar,

Tarot kartları daha çok geçmişi, anı ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Çoğu zaman tarot falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar.

Ancak Tarot'un gizemli dünyasında ender bilinen bir yöntem ile yaşamak istediklerimize yön verme şansımız vardır. Bu az bilinen tarot açılımı ile istediklerimizi usulca kartlara fısıldıyor ve onları ayna ile geleceğe yansıtıyoruz.

 Sevgili Tarot severler, peki bu yöntem nasıl çalışır, biraz daha detaylıca açıklayalım.

Kartlarımızı açmadan önce niyetimizi belirliyoruz.

Ne istiyorsun kartlardan? Gerçekçi ve dürüst olmalısın.

Aşk mı? Para mı? Kariyer mi? Eğitim mi?

Daha açıkça söyle. Dileğin çok net olmalı. Onunla bir gelecek mi istiyorsun? Barışmak mı istiyorsun? Duygularını açıkça söylesin mi istiyorsun? Borçlarından kurtulmak mı istiyorsun? Kariyerindeki o engeli atlatman mı gerek? Bu sene sınava mı hazırlanıyorsun ya da dersler kötü mü gidiyor? Tarot geleceği gösterir mi? Gösterir. Peki tarot geleceğe yön verebilir mi? Evet! 

Kartlardan neler istiyorsun? Dikkatli ol, dikkatli seçimler yap! Çünkü zamanla göreceksin ki isteğin gerçekleşecek. Bu yüzden temiz kalbinle dileğini dile!

 

Tarot açılımıyla geleceğine yön ver >

 

İkinci aşama tarot kartlarını açmak. Tarot kartlarını seçiyoruz, yaşadığın süreç hakkında göremediğin detayları fark ediyoruz ve hangi kartların olumlanması gerektiğini belirliyoruz.

Niyetini ve olunlanması gereken kartları belirledikten sonra son aşamaya geliyoruz. Ayna ile belirlediğimiz yolu geleceğine yansıtıyoruz.

Bu aşamada niyeti tutan kişinin fotoğrafı (ya da varsa karşı tarafın fotoğrafına) ve ayna tutarak,kartların belirli bir zaman diliminde taşıdığı enerjinin ve kişiye geçmesini ve geleceğe yön vermesini sağlıyoruz.

Tarot ile yaşadıklarına ve yaşamak istediklerine olumlu yön verelim.

Sevgiler

ECEM ARMAN

 

Senin için seçtiğimiz diğer yazılar:

 

  

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...