Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Bu Dolunay Aşk Hayatınızı Nasıl Etkileyecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

DOLUNAY’DA AŞK ve NİYET 

Dolunaylar duyguların en yoğun olduğu zamanlardır. Bu yüzden dolunaylarda tuttuğumuz dilekler, ettiğimiz niyetler çok önemlidir. Ay duygularımızla, geçmişle, döngülerle ilgilidir. Duygularımızın ise bizim üzerimizde yoğun bir etkisi vardır. Bu etkiler negatif olduğu gibi pozitif de olabilir.

Mısır’da ayın iki yüzü vardır. Aydınlık ve karanlık yüzü. İsis, Ay’ın aydınlık yüzünü, Neftis ise karanlık yüzünü temsil eder.

 


medyum lara


25 Ekim Dolunayı'nı bu konuda değerlendireceğiz. Aşka niyet edip, aşkla ilgili dileklerimizin gerçekleşmesini sağlayacağız. Ayın karanlık yüzü açısından aşka engel olan bariyerlerin kalkmasını, aydınlık yüzü açısından ise aşka kavuşmayı dileyeceğiz. 25 Ekim gecesi aşka niyet çalışması yapacağız.

“Böyle şeylerin etkisi var mı?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. İnsan neye niyet ederse o oluyor, neyi çağırıyorsa o geliyor. Dikkat nereye yönelirse enerji de oraya akar. Eğer aşka gerçekten ve yürekten niyet edersek, dolunay dileklerimizin gerçekleşmesi konusunda bize yardımcı olacaktır.

Bu dünyada herhangi bir şey gerçekleştirmenin ilk adımı niyet etmek, istediğimiz şeyin niyetine girmek. Sonrasında istediğimiz şeyin gelmesine izin veriyor ve kabul ediyoruz.

Siz de bu Dolunay’da aşka niyet etmek ister, aşkı her an yanında hissetmek isterseniz, duyguların en yoğun olduğu Dolunay gecesinde Mısır kartlarımla size yol göstermeye hazırım.

 

Aşk hayatınızla ilgili bilinmeyenler mi var?

Medyum Lara size Mısır kartlarıyla yol göstersin >

 

Sosyal medyadan bizi  takip edin, ilgili gönderiyi beğenin, sizin için de aşka niyet edelim.

-Yazının altına yorum olarak adınızı ve doğum tarihinizi bırakmanızı rica ediyoruz. Böylece Dolunay’da niyetlerinizin gerçekleşmesi için birlikte bir adım atacağız-

Aşkla kalın,

MEDYUM LARA

 

 Seveceğinizi düşündüğümüz diğer yazılar:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

sonsuznur1
20/10/2018 20:30
Leyla 01.05.1996

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...