Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Sevgilimden Mektup Var

Emre Yazıyor:                                            

"Canım Aşkım benim,

Seni nasıl özledim, bir bilsen. Bütün vaktim seni düşünerek geçiyor. yağmur yağıyor. Pencereden manzarayı izliyorum .Çok huysuzumbu aralar. Özledim ya seni, bundandır deyip geçiştiriyorum. Gelirsin yakında, biliyorum. Ahh karıcığım, biliyorum işin için gittin ama ben gitmelerine hiç dayanamıyorum. Üç günlüğüne bile olsa... Yine eski günler geldi aklıma, daldım gittim...

Lise yıllarında aşık oldum sana. Ama sen beni hiç fark etmedin be iki gözüm. Seni düşünür, seni yaşardım. Sonra mezun olduk, gözlerinin içine baktım. Gülerek “yüzüme bir şey mi bulaşmış” dedin. “Yok” dedim sadece. “Öyle güzelsin ki, sana bakmaktan kendimi alamıyorum” diyemedim. Sonra büyüdük, büyüdük... Evlendiğini duydum. Sonra boşandığını. Bir oğlun olmuş, dört yaşlarında şimdi. Seni görmek istedim. Çok ortak arkadaşımız vardı. Vardı da, bende o yürek yoktu. Neden duygularımı yaşamaktan, söylemekten bu kadar korkuyordum ki sanki?


Aşk hayatının geleceğini Medyum Helin'e sor. Üstelik 10dksı sadece 1 Euroya! 

Medyum Helin'le 10 dksı 1 Euro'ya konuş >


Bildiğim tüm duaları ettim. Hatta mumlar yaktım. Daha da duramadım, Helin hanımı aradım. Bana bir yol göstersin istedim. O her şeye bir çözüm bulur, beni cesaretlendirirdi. “Arasana Emre” dedi ve cesaretimi toplayıp telefonun tuşlarına bastım. Yıllar sonra sesini duyacaktım.

“Alo”

“Alo nasılsın? Emre ben.”

“Aaaa yıllar sonra sesini duymak ne güzel! Çok heyecanlandım bak şimdi. İyiyim, sen nasılsın?”

Derken buluşmaya karar verdik. Çaylar kahveler içildi. Sohbetlerin en koyusu yapıldı. Oğlunla tanışırdın beni ilerleyen günlerde. Sevdim onu, kaynaştık. Bir gün bana döndün “neden tüm vaktini benimle geçiriyorsun? Sevgilin yok mu senin” dedin.

Bir gülme tuttu beni. “Hay Allah” dedim. “SEVGİLİM sensin. Yıllardır başka düşündüğüm biri var mı ki sanki...” Şimdi sen gülüyorsun. Neye gülüyorsun anlamadim ki... Sanırım benim korkaklığıma...

Evet sevgilim, hemen ardından da evlendik zaten. Beş yıllık evliyiz. Seni ilk günkü gibi seviyor ve özlüyorum. Üç gün bile olsa gitmene dayanamıyorum..."

 

Canlarım benim, her hafta bir mektup var artık. Sizin için, size yazıyorum. Mektuplar gerçek yaşananlardır. Hadi bakalim siz de bir mektup yazın sevdiğinize. Pişmanlıklarınızı, aşkınızı, sevdanızı anlatın ve bana mesaj atın, burada yayınlayıp sesinizi duyuralım!

Sevgiyle kalın

MEDYUM HELİN

Mektubunuzu bu yazının altına yorum olarak bırakabilirsiniz...

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...