Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Astrocenter Kulübü Hediyeleri

Ekim 2019'dan itibaren 

Daha fazla hediye kazanmaya hazır mısınız?

Aylık harcamalarınızdan kazandığınız hediyeleri bir sonraki ay hesabınıza yüklüyor, Türkiye'nin en iiyi falcılarıyla eşsiz fal deneyimleri yaşamanıza katkı sunuyoruz.  Siz de aylık harcalamalarınıza göre Astrocenter'ın VIP, Elit ya da Falsever Kulübü üyelerinden biri olmak ister misiniz? 
 
 
 

Astrocenter Hediyeleri Nedir?

Astrocenter'da fal baktırın, bir sonraki ay baktıracağınız fallar bedavaya gelsin!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hediye miktarınız neye göre hesaplanır? Astrocenter üzerinden yaptığınız telefon, chat ve yazılı soru görüşmelerinde harcadığınız miktar hesaplanır. Buna göre aylık 100 ila 299 € arasında harcayan müşterilerimiz harcadıkları tutarın %5'ini, 300 ila 749 € arasında harcayan müşterilerimiz harcadıkları tutarın %7'sini, 750 € ve üzerinde harcayan müşterilerimiz ise 75 € kazanırlar. Kazanılan hediye tutarlar bir sonraki ayın başında Astrocenter cüzdanına yatırılır. 

Astrocenter hediyelerini biriktirme şansım var mı? Hediyeniz Astrocenter cüzdanınıza yüklendikten sonra 3 (üç) ay içinde kullanmanız gerekmektedir. 

Yeni müşteriyim, Astrocenter Kulübü'ne katılabilir miyim? Bir ayı tamamladığınız takdirde bir önceki ay yaptığınız harcamaları hesaplayıp hediyenizi hesabınıza yatırıyoruz. 

Astrocenter hediyem ne zaman hesabıma geçer? Hediyeniz her ayın ilk 5 (beş) iş günü içerisinde hesabınıza yatırılır. 


2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE