Bizi arayın:

  00902129002511

Psişik Murathan

Psişik Murathan

Medyum

1606
danışmanlık
% 99.4
pozitif yorum

Kimdir bu Psişik Murathan? Spirütüel görüşüm ve ön görü yeteneğim sayesinde açılım yapıyor ve yorumluyorum. 2005 yılında geçirmiş olduğum trafik kazasından sonra öngörü yeteneğimi yoğun bir şekilde hissederek diğer insanlarla paylaşmak ve yardımcı olmak adına kullanmaya karar ver...


Profilin devamını görüntülePsişik Murathan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1606 görüşme hizmeti için 678 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.4 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

639

35

0

4


Seçiniz:

Ne diyorsa o...net...👌🏼

Murathan benim için sadece bir falcı değil, bir dost, bir bilge kişi...mantığına ve düşüncelerine, bununla beraber hislerine ve yönlendirmelerine son derece güvendiğim bir can dost...Onun bu sitede olması olmazsa olmaz bir durum...daha ne diyebilirim ki 🙏🏻🙏🏻

 Yorumu yazan müşterimiz - pastaci, 15/07/2018 tarihinde

Hislerine güvenin 😇

Yorumlara bakarak ilk defa Murathan abiye danışacak arkadaşlara özellikle belirtmek isterim aklınızda hiç soru işareti olmasın, doğru adrestesiniz... sizin soru sormanıza bile gerek kalmadan o kdr zincirleme anlatıyorki herşeyi inanın vaktin nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz, abicim seni seviyorum ❤️

 Yorumu yazan müşterimiz - esra81, 14/07/2018 tarihinde

BAZEN YILDIZ BAZEN RÜZGAR

Murathan abimle konuşmak gerçekten bir şans .öyle doğru kişi analizleri yapıyor ki bunu da sorayım derken vakit nasıl geçiyor anlamiyorum.yeni gelenler okusun en düzgün karakterlerden biri olup size yanlış yere umutlandirmadan bakıyor.kartlar bahane .Ama onunla konuşurken en az 20 dk ayirin çünkü kişilik analizlerini çok ayrıntılı yapıyor. Gaybi yalnızca Allah bilir ama o çok iyi beyin okuyor ..Dervis abim can abim murathan abim ..

 Yorumu yazan müşterimiz - merakli31799, 13/07/2018 tarihinde

ANAHTAR KİSİLİK

Murathan abimi zor gecirdigim bu süreçte sıkça arıyorum desteğini alıp kişiler hakkında bilmediğim düşünceleri öğreniyorum ayrıntılı ve kendinden emin yorumlar yapıyor. Dün konuştuğumuzda hanene dikkat et eşinin agresif tavırları olabilir demişti. Ki gerçekten sabah eşim sebepsiz yere gergin idi.murathan abinin uyarıları aklıma gelerek sabrettim ve önceden psikolojik olarak kendimi hazırlamıştım .ve aile içi kriz çözüldü. Yola devam .Allah ona öyle değişik bir ilim vermiş ki çok değişik bazen çözemiyorum nasıl konuştuğunu..Allahim ona ailesiyle sağlıklı uzun ömür versin.. Yola devam derviş abim..

 Yorumu yazan müşterimiz - merakli31799, 12/07/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Sevgili Murathan Bey yine harikaydı....

Ne zaman kafam karışsa, içinden çıkamadığım durumlar olsa kendisine danışırım ve hep de memnun kalırım. Yine dinledi, yol gösterdi. Öngörüleri harika, daha önce söylediği şeyler zamanı gelince gerçekleşti. Çok teşekkür ederim, en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, sevgiler.

 Yorumu yazan müşterimiz - beren9853464, 12/07/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Psişik Murathan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

13:30 - 15:00

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

16:45 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Psişik Murathan uzmanının profili

Medyum - 33 yıl deneyim

Kimdir bu Psişik Murathan? Spirütüel görüşüm ve ön görü yeteneğim sayesinde açılım yapıyor ve yorumluyorum. 2005 yılında geçirmiş olduğum trafik kazasından sonra öngörü yeteneğimi yoğun bir şekilde hissederek diğer insanlarla paylaşmak ve yardımcı olmak adına kullanmaya karar verdim. Bu kaza esnasında ciddi bir sağlık problemi yaşadım, iki yıl süren sıkıntılı yatak döneminden sonra yavaş yavaş toparlandım. Şu anda hayatıma tekerlekli sandalyede devam ediyorum. Murathan’ın asıl misyonu siz değerli insanlara yardımcı olabilmek. Ylların vermiş olduğu deneyimi sizlerle paylaşmak, hayata bakış açınızı birlikte değiştirip, geleceğe dair daha sağlam ve sağlıklı adımlarla ilerlemenizi sağlamak. Yaşamınızın sıkıntılı, bir o kadar da gizemli zamanlarında size bir ışık kaynağı olabilmek için acısıyla tatlısıyla tüm gerçeklikle yüzleşmeye hazır mısınız? Ne bir kahinim ne de bir hocayım...  Kartların bana gösterdiği kadarım! İyi ve kötüyü söylemek zorundayım; buna hazırlıklı olmalısınız. Çünkü bana görünen ne varsa ondan sorumluyum.  

Deneyim ve nitelikler

Murathan'a Yıldızname baktırmak için gerekli bilgiler:-Kişinin adı ve soyadı (kişinin 2 adı varsa ikisini de yazması gerekmektedir.) /-Kişinin doğum tarihi, yeri ve saati (kişi doğum saatini net bilmiyorsa sabah, ikindi gibi belirtmesi gerekir.) /-Anne adı /-Bir fotoğraf /Bu bilgileri UZMAN ALANINDAN Psişik Murathan'a veya müşteri hizmetlerimize (musterihizmetleri@wengo.com) mail olarak ÜCRETSİZgönderip, randevunuzu alabilirsiniz.Bilgilerinizi bakım yapılmadan en az bir gün öncesinden göndermeniz gerekmektedir. Bakım süresi 30 ila 40 dakika arasındadır.   

Diplomalar

Verdiğim hizmetler: Tarot falı / Yıldızname / Rüya yorumu / vefk / havas

Psişik Murathan uzmanının anahtar kelimeleri2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL