Bizi arayın:

  00902129002511

Denis Era

Denis Era

Profesyonel Fal Uzmanı

3313
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

Gelin, birlikte aydınlık bir yolda yürüyelim! İçinde yaşadığımız o sonsuz evrende onlarca çeşit enerjiye maruz kaldığımız tartışılmaz bir gerçek. Dünyanın neresinde, hangi koşullarda yaşarsak yaşayalım, bu enerjilerden etkileniriz. Negatif enerji yüzünden en mutlu insan birden mu...


Profilin devamını görüntüle
Denis Era uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 3313 görüşme hizmeti için 313 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

297

14

1

1


Seçiniz:

Denis'le konuşmak ayrıcalıktır.

Bu sitede beğendiğim birkaç danışman var. Denis'i arkadaşımın tavsiyesi üzerine aradım.Bayıldım.Tek kelime ile bayıldım.Aramak isteyenler hiç tereddüt etmesin.Mutlaka denemelisiniz.Her şey için teşekkürler.Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın.

 Yorumu yazan müşterimiz - sehcan, 10/02/2019 tarihinde

Denis'cim

Denis'cim yine dediğin gibi oldu acil bir gelisme var acil görüşebilirsek çok sevinirim 🙏❤

 Yorumu yazan müşterimiz - bluesky777, 09/02/2019 tarihinde

Sevineceksin

Denis eminim çok sevineceksin canın dediğini yaptım sıra bizdeydi çünkü özel bi durum olduğu için özelden mesaj attım bakarmısın cnm

 Yorumu yazan müşterimiz - a610028, 03/02/2019 tarihinde

🖤

Neşemi , huzurumu , minnettarlığımı önce rabbime sonrada sana borçluyum . Eceli gelen bir insandan farkım yoktu ... Şuan etrafımda ki insanlar bile bendeki huzuru neşeyi görmekte -, en güzeli bunu kendim hissediyorum bende .. Kafamın içi tuhaf bir şekilde geçmişi yok etti sanki . İçimde umuttan mutluluktan başka birsey yok ! Bunu nasıl mümkün kıldın ?! Birgün senin gibi olmak istiyorum, paha biçilmez bir kabiliyetin var muazzam kişiliğinin yanında . Benim sıkıntımı sıkıntın bildin , benim mutluluğum senin mutluluğun oldu .. Denisim bir yıl boyunca yanımda oldun , en zor anımda tek sen yanımda oldun .. Hiç bir zaman sana minnet borcumu ödeyemem .. Enerji arındırmalarında ki başarının bu denli olduğunu bir sene içinde bilmiyordum yeni yeni bunların farkına vardım , bende ki kasveti yok ettiğin için çok teşekkür ederim 🖤 . İnan hala şoktayım -, kocaman bir mutluluk var içimde iyiki her zaman doğrular üzerine bir yol çizdin bana ... Sana yazdığım her bir cümlede yinede eksik hissediyorum kendimi ifade etmekte , üstü kapalı yazmam gereken durumlar var ama bunu bilmeli herkes , hiç kimsede olmayan çok farklı bir özelliğin var , burada sizin için dua edeceğim diyen çok medyum var ama öylesine denilen bir cümle olduğunun farkındayım -, sen enerji çalışmalarını yaptın ve söylemeden fark ettim :)) , öyle bi yol açıldı ki şaşkınım hala 🖤 yani o kadar mütevaziyiz ki -, üstümdeki yükü alırken bana iyilik yaptığını söylemedin :)) çok seviliyorsun çünkü sen gerçekten güzellikler yaparken bunun lafını etmiyorsun . Hayatta ki canlı bir melek olarak seni gösterirdim -, zira sen lafta degil , uygulayarak bunu gösteriyorsun. Bana verdiğin bütün güzel mucizeler için sana binlerce kez teşekkür ederim Denisimmmm 🖤 Bu muazzam insan -, 60 medyumun içinde tek liderdir 🖤 Bunu bizzat tecrübe edinerek fark ettim . Rabbim onun kalbine her daim güzellikler versin , bir derdi olmasın 🖤 Çok değerlisin çok .

 Yorumu yazan müşterimiz - alexmmm, 02/02/2019 tarihinde

Denis❤️❤️❤️❤️

Denis telefona geçermisin şu an senin yönlendirmene ihtiyacım var cnm dedeğin şeyi yaptım ve senle paylaşmak istiyorum

 Yorumu yazan müşterimiz - a610028, 27/01/2019 tarihinde


Denis Era uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

16:00 - 24:00

0:00 - 16:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Denis Era uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 17 yıl deneyim

Gelin, birlikte aydınlık bir yolda yürüyelim! İçinde yaşadığımız o sonsuz evrende onlarca çeşit enerjiye maruz kaldığımız tartışılmaz bir gerçek. Dünyanın neresinde, hangi koşullarda yaşarsak yaşayalım, bu enerjilerden etkileniriz. Negatif enerji yüzünden en mutlu insan birden mutsuz, en sabırlı insan birden sabırsız olabilir. Yaşadığınız olumsuzlukların neden ve nasıl meydana geldiğini ve zihninizin nasıl arınacağını bulmak; kara bulutlarıruhunuzdan uzaklaştırmak için birlikte yürüyelim.

Deneyim ve nitelikler

Bilmek istediklerinize Ateş, Tarot, Su, Zen, Kum Falı ve Peri Tarotu aracılığıyla cevap vermek için buradayım.

Video SunumuDenis Era uzmanının anahtar kelimeleri2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE