Bizi arayın:

  00902129002511

Verda Özsu

Verda Özsu

Telepatik Fal Uzmanı

91
danışmanlık
% 86.4
pozitif yorum

Çocukluğumdan beri hislerim bana ve çevremdekilere yol gösteriyor. Özellikle Kahve Falı, Tarot, Melek Kartları, Yıldız name ve Rüya Tabirleri alanlarında sizlere yardımcı oluyor ve müthiş bir fal deneyimi yaşamanızı sağlıyorum. Telepatik gücüm ve duru görü hislerimle sizlerin kar...


Profilin devamını görüntüle
Verda Özsu uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 91 görüşme hizmeti için 8 yorum aldım. Hizmetlerimin %86.4 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

6

1

0

1


Seçiniz:


Verda Özsu uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Verda Özsu uzmanının profili

Telepatik Fal Uzmanı - 21 yıl deneyim

Çocukluğumdan beri hislerim bana ve çevremdekilere yol gösteriyor. Özellikle Kahve Falı, Tarot, Melek Kartları, Yıldız name ve Rüya Tabirleri alanlarında sizlere yardımcı oluyor ve müthiş bir fal deneyimi yaşamanızı sağlıyorum. Telepatik gücüm ve duru görü hislerimle sizlerin karar vermesinde ve de gelecek hakkında önemli adımlar atmanızda yardımcı oluyorum.

Deneyim ve nitelikler

Enerjilere çok fazla inanıyor ve enerji taşları hakkında kendimi geliştiriyorum. Evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanıyorum. Sizlere dünyadaki enerjileri, kendi sahip olduğunuz enerji ile birlikte doğru olarak kullanmanızda yol gösterebilir ve şifa bulmanızda yardımcı olabilirim.Geleceğe gülen gözler ile bakmak istiyorsan ben buradayım. Aşk, iş, kariyer, aile, evlilik, ilişkiler üzerine tarot kartlarım size yol göstersin.Hassas hislerimle sizin hislerinize yol göstermek ve hayatınızı olumlu yönde değiştirmenize yardımcı olmak için beni aramanızı bekliyorum. Pozitif enerji ile mutlu kalın.

Video Sunumu


Diplomalar

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı

Verda Özsu uzmanının anahtar kelimeleri

  • askhayati
  • evlilik
  • parasans
  • ishayati
  • tag_foto_fali
  • tag_el_fali
  • saglik
  • sufali


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL