Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Medyum Muzo

Medyum Muzo

Psişik Spiritüel Medyum

1569
danışmanlık
% 98.9
pozitif yorum

Kahveden suya, aynadan yıldıznameye kadar tüm fallarımla sizlerin yanında olmak için buradayım. Durugörü yeteneği doğru kişiler tarafından, doğru kullanıldığında geleceğe dair çok önemli ipuçları verir. Bu yolda kendimi bir meşale gibi görüp insanların yollarını aydınlatmayı terc...


Profilin devamını görüntüleMedyum Muzo uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1569 görüşme hizmeti için 268 yorum aldım. Hizmetlerimin %98.9 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

5

258

7

0

3


Seçiniz:

Hayatımla ilgili herşeyı dogru bıldınız tesekkur edıyorum umarım ön görülerinizde tutar en kısa zamanda

u4v3y0z3, 06/12/2019 tarihinde

Teşekkürler

Sizinle konuşunca telefonu kapatmak istemiyor insan. Yaşadıklarımı film gibi önüme serdiniz. Geleceği elbet Allah bilir ancak olasılıkları bir bir saydiniz. Teşekkürler.

 Yorumu yazan müşterimiz - sirinkoc, 26/11/2019 tarihinde

Muzom

Can bu can muzom mükemmelsin anlatimin cok neseli ve net iyiki varsin abi tavsiyelerin cok güzel

 Yorumu yazan müşterimiz - batu2008, 23/11/2019 tarihinde

Hayran kaldım 🤗

Muzo bey bugün sizinle ilk defa konuşma fırsatım oldu yorumlara bakarak aradım çok memnun kaldım isimler harfler müthiştiniz herşeyi görüp bildiniz 👏👏👏söyleyecek söz bulamıyorum size nokta atışlariniz süper 👍 herşey için çok teşekkür ederim 10 dakikalik aramıştım yetmedi tekrar aradım söyleyecek söz bulamıyorum hayran kaldım en kısa zamanda tekrar ariyacagim sizi 🙏🙏🙏

 Yorumu yazan müşterimiz - aysegul75, 22/11/2019 tarihinde

Çok teşekkür ederim:)

Bir süredir danışıyorum kendisine çok naif kibar cana yakın bir uzman yeteneği konusunda hayretle dinliyorum sadece isme kadar içinde bulunduğum duruma kadar ne olacağına dair anlatıyor ancak bu kadar doğru olabilir hisleri kesinlikle çok kuvvetli soru sormamı istediğinde bakıyorum aklıma gelen birley olmuyor çünkü muzaffer abi herşeyi zaten anlatmış oluyor sanki ne soracağımı önceden biliyor kendisine çok teşekkür ederimm tekrar görüşücez mutlaka çok sağolun:))

 Yorumu yazan müşterimiz - crncyln, 22/11/2019 tarihinde


Medyum Muzo uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

12:45 - 16:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Medyum Muzo uzmanının profili

Psişik Spiritüel Medyum - 24 yıl deneyim

Kahveden suya, aynadan yıldıznameye kadar tüm fallarımla sizlerin yanında olmak için buradayım. Durugörü yeteneği doğru kişiler tarafından, doğru kullanıldığında geleceğe dair çok önemli ipuçları verir. Bu yolda kendimi bir meşale gibi görüp insanların yollarını aydınlatmayı tercih ettim. Uzun zamandır durugörülerimle insanlara yol gösteriyorum. Kahve falı, Tarot fali, Su Falı, Mum, Yıldızname, Astroloji gibi fallarla sizlerleyim. Detaylı bakımlarınız için en uygun zamanınızda beni arayabilirsiniz.


Deneyim ve nitelikler

Uzun zamandır çeşitli kafelerde çalıştım. Gerek sosyal bakım uzmanlığı gerek enerjisel spiritüel yönden gelişimler ve yönlendirme, astral deneyimler ve ruhani boyut ve nazar konusunda çalışıyorum.

Diplomalar

Astroloji Uzmanlığı, Arkeoloji, T.G.T, Turizm İşt. vs.2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE