Bizi arayın:

  00902129002511

Simon Tor

Simon Tor

Medyum ve Yaşam Koçu

5170
danışmanlık
% 99.4
pozitif yorum

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız tüm kötü hislerin aslında bir yanıtı var. Kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle yollarınızdaki tüm çıkmazları size göstermek için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin s...


Profilin devamını görüntüleSimon Tor uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 5170 görüşme hizmeti için 532 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.4 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

509

18

2

3


Seçiniz:

rehberimdir o

Simonnn aylardır çok kahrımı çektin :))) Bazen yeri gelir günde üç kez arar aynı şeyleri sorarım , sonra da derim ki ama öyle değil olmuyor işte diye isyan etmişimdir kendisine . Bana gösterilen olayların başka olduğunu , perdenin ardındakiler aslında böyle diye bıkmadan usanmadan anlatmıştır . Tabi ki ben yüksek direnç gösterip ama hayır değildir o dediğimde en sonun yine Simon haklı çıkmıştır . Hııı dediğin gibiymiş deyip mahçubiyetle ararım kendisini yine :)) İyi ki varsın iyi ki sana düştü yolum :) Mesaj kutusuna bakabilir misin ?

 Yorumu yazan müşterimiz - new2018, 18/04/2019 tarihinde

Harika teşhisler

Açıkçası Simon bey ile ilk defa konuştuğumda enerjimiz tutmadı gibi gelmişti fakat ikinci görüşmemde o kadar insanla konuşmasına rağmen beni radan cımbızla çekip karakterimi bana analiz edince ağzım açık kaldı. Meğerse bana herkesin olumlu olacak dediği şey hakkında bana olumsuz konuşması karakterimi ilk tanıştığımızda tam teşhis etmesindenmiş:)) dayanamazsınız ki siz böyle bir erkeğe dedi bunu bir de beni doğuran anam söylemişti:)) inanılmaz bir yetenek kendisi.

 Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 13/04/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Mucizem ❤️🌟🌞

Simon bey siz muhteşem birisiniz 🌟öyle muazzam fal bakıyorsunuz ki.. size💚 olaylara bakış açınıza 💙sohbetinize 💜samimiyetinize 🖤 hayranım iyiki varsınız 👏🏼👏🏼👏🏼

 Yorumu yazan müşterimiz - sadullah44, 11/04/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

🙏🏻🧿🙏🏻Olmazsa olmazim🙏🏻🧿🙏🏻

Herzaman ilk adres❗️ Herzaman cok kaliteli❗️ Herzaman en büyük destekcim❗️ Herzaman yol gösteren ❗️ Herzaman karşı tarafi size anlatabilen❗️ Tarifsiz uzman, arkadas, rehber 🙏🏻

 Yorumu yazan müşterimiz - dilanim, 09/04/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Ağzınıza dilinize sağlık

Simon beyin yorum yeteneği müthiş.Bu gerçekten çok önemli. Kendisi çok zeki ve çok tutarlı yorumları var.Zeka, diksiyon ve ileri görüşlülük birleşince ortaya çok güzel görüşmeler çıkıyor.Görüşmeler diyorum çünkü ilk kez görüşmedim kendisi ile.Çok rahatlatıcı bir ses tonu var.Kendinden çok emin.Uyarılarını da dikkate alacağım.Daha önceki görüşmemizdeki tarihi tuttu.Net tarih verdi ve "şu tarihten sonra" dedi ve dediği de oldu. Şimdi bana tavsiye ettiği bir tarih var. Notumu aldım.Yine ileriki dönemde dikkat etmem gereken bir tarih verdi.Simon beyciğim şu benim içimde üzüntüye sebebiyet veren konu için en ufak bir ilerleme olsun bu sefer başka konularda da görüşeceğiz. Efendim muhabbetiniz, temiz yüreğiniz, desteğiniz için çok teşekkür ederim. Duruşunuz ve yanımda olduğunuzu hissettiren sesinize sağlık diyor esenlikler diliyorum. Sevgi , saygı ve muhabbetle ...

 Yorumu yazan müşterimiz - fatih.61, 08/04/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Simon Tor uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Simon Tor uzmanının profili

Medyum ve Yaşam Koçu - 10 yıl deneyim

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız tüm kötü hislerin aslında bir yanıtı var. Kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle yollarınızdaki tüm çıkmazları size göstermek için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin sorularını cevaplamak için hizmetinizdeyim.

Deneyim ve nitelikler

Su Falı bakımında oldukça iddialıyım. Türkiye'de sınırlı sayıda kişinin bakımını yaptığı Tesbih falına da bakıyorum. Sorunuzu, niyetinizi belirleyin, sonucunu beraber görelim.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

BİLGİLENDİRME : SIZ DANISANLARIMDAN COK SORU GELDİĞİ İÇİN BELİRTMEK İSTERİM Kİ ASTROCENTER DISINDA HERHANGİ BİR BAŞKA YERDE BAKIM YAPMAMAKTAYIM. MESAJ KUTUSU SORULARINA CEVAP VERİLMEYCEKTİR.

Simon Tor uzmanının anahtar kelimeleri2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE