Bizi arayın:

  00902129002511

Sezen Güneş

Sezen Güneş

Uzman Medyum

588
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Geçmişten bu güne 6. hissim ve uzmanlaştığım açılımlarla sayısız insanın hayatına dokundum. Sadece bununla kalmayıp son 3 yıl içerisinde kişisel gelişim alanında da çeşitli sertifikalar edindim ve "yaşam koçluğu" üzerine danışmanlık eğitimlerimi tamamladım. Yılların verdiği tecrü...


Profilin devamını görüntüle
Sezen Güneş uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 588 görüşme hizmeti için 137 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

123

13

1

0


Seçiniz:

dolu dolu anlatiyor

hic vakit kaybetmeden dolu dolu anlatiyor, hissleri kuvvetli. sizi hissedecek, anlayacak. ben cok fazla birsey anltmadim, o konzyu bile basda hissedi ve bilmisdi.. tekrar görüsmek üzere

 Yorumu yazan müşterimiz - kubraa614, 09/04/2019 tarihinde

Muhtesemsin!

Çok iyi, çok yetenekli, çok başarılı bir uzman. Hayranlikla ve şaşkınlıkla dinledim. Tekrar arayıp su fali baktiracagim. Tavsiye ediyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - newjersey07311, 03/04/2019 tarihinde

Canimm ♥ Sezenimmm ♥

Nasilda herseyi takir takir sayiyor varya üfff :))) canimsinn ♥ Yine herseyi çok net ve hizli bir sekilde gördün. Her zaman oldugu gibi çok ama çoooook memnun ayrildim konusmamizdan keske daha uzun konusabilseydik ama aklimdaki soru isaretlerine bir bir açilik getirdin zaten. Tesekkür edemeden kapandi çok sagol bitanemm, seni çoookk seviyorumm ♥

 Yorumu yazan müşterimiz - love70, 31/03/2019 tarihinde

İlahi Dokunuşlar

Sezuş'cummm, yine hakikati ilahi dokunuşlarla sanatsal bir papirus gibi aktardın! Helal olsun sana... Bu oyunda sadece salonda değil, hem kuliste hem de sahnede olanlardansın...! Hem dostluğun, hem rehberliğin, hemde ulvi seyrin benim kader çarkıma o denli derin tercüman oluyor ki, beni bana sırf önüm arkam sağım solumla değil ruhsal doğamın mistik kordonuyla aktarıyorsun adeta... Zaten çok yakınlarda uzunca bir süredir görüp konuştuklarımızın aynasını birbirimize yansıtıyor olacağız... Dediğin gibi çok az kaldı, önümüzdeki iki ay içinde hayatımın en büyük gerçeğini aramızda zaferle konuşuyor olacağız... Ve Medyum Sezen bu durumun imzasını şimdiden atarken geleceğine de slaytlarını aşıladı... :)

 Yorumu yazan müşterimiz - cosmicwitch, 03/03/2019 tarihinde

😊

Anlatiklarinizdan inanilmaz etkilendim.Herseyi takır takır soylediniz.Hic duraksamadan her anı dolu dolu bir görüsme oldu.Umarim gelecek icin ongordukleriniz de gerceklesir.

 Yorumu yazan müşterimiz - hatice.48, 01/03/2019 tarihinde


Sezen Güneş uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Sezen Güneş uzmanının profili

Uzman Medyum - 24 yıl deneyim

Geçmişten bu güne 6. hissim ve uzmanlaştığım açılımlarla sayısız insanın hayatına dokundum. Sadece bununla kalmayıp son 3 yıl içerisinde kişisel gelişim alanında da çeşitli sertifikalar edindim ve "yaşam koçluğu" üzerine danışmanlık eğitimlerimi tamamladım. Yılların verdiği tecrübeyle danışanlarımla daha ilk andan itibaren sağlam bir telepatik bağ kurabiliyorum. Bu noktada kafanızı kurcalayan duygusal bunalımlarınızı en net biçimde analiz edip, sizlere doğru yol göstermek benim için çok kolay. Sadece gerçekleri duymak istiyorsanız, size gördüklerimi en keskin hatlarıyla anlatmak için buradayım.

Deneyim ve nitelikler

21 yıldır bu işin iiçindeyim. Asırlardır değişmeyen ve nesilden nesile aktarılan açılımlara kendi tarzımla yeni bir soluk getiriyorum. Başta tarot ve su falı olmak üzere ayna falı, kum falı, iskambil falı, kahve falı, isim analizi uzmanlaştığım fallardan sadece en bilinenleri. Sizin ihtiyacınız olan açılımı birlikte kararlaştırıp ileriye yönelik yaşayacaklarınızda bir farkındalık oluşturabileceğimizden şüpheniz olmasın. Tek yapmanız gereken bana ulaşmak. Kendi başınıza aşamadığınız ve cevabını bulamadığınız her konuda size faydam dokunacaktır.

Video Sunumu


2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE