Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Sezen Güneş

Sezen Güneş

Uzman Medyum

943
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Geçmişten bu güne 6. hissim ve uzmanlaştığım açılımlarla sayısız insanın hayatına dokundum. Sadece bununla kalmayıp son 3 yıl içerisinde kişisel gelişim alanında da çeşitli sertifikalar edindim ve "yaşam koçluğu" üzerine danışmanlık eğitimlerimi tamamladım. Yılların verdiği tecrü...


Profilin devamını görüntüle
Sezen Güneş uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 943 görüşme hizmeti için 196 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

1

180

15

1

0


Seçiniz:

Sezen ablacımmm

Mükemmell gerçekten hisleri konusunda artık ne söylesem az kalır ben söylemeden ruh halimi yaşadığım durumu gerek karşı tarafın gerek benim düşüncelerimi hemen anlatır her sorduğum soruya kii genelde sezen abla soracağımız soruları bile kendisi söyler sanki aklımı okuyomuş gibi net cevaplar verir çok teşekkğr ederim sezen ablacım o güzel enerjiniz ve hisleriniz ğçin aradığımda direkkk adımı söyliycem size biliyorsunuz neyden bahsettiğimii:)))

Yorumu yazan müşterimiz - crncyln, 30/06/2020 tarihinde

🍀

Nihayet sonunda tanışıp konuşabildik. Çok teşekkür ediyorum. Ben sorularımın cevabını aldım. Aynı frekansı yakaladık aynı dili konuştuk. Geçmiş ve şimdide hiç hata yoktu. Gelecek olanda gelecek ve göreceğiz hepberaber. Emeğinize, enerjinize sağlık.

Yorumu yazan müşterimiz - burcu80, 26/06/2020 tarihinde

Sezen ablacımmm

Aylar sonra tekrar konuşabildik yine ben söylemeden sezen abla durumları öyle güzel anlattı ki şaşırmamak elde değil çok güzel bir bakım oldu hisleri kesinlikle çok kuvvetli analizleri ve nokta atışları harika tekrar konuşabildiğimize çok sevindim çok teşekkür ederimm sezen ablacımmm:))

Yorumu yazan müşterimiz - crncyln, 20/06/2020 tarihinde

Güzel ve net bakim

Ne sorsam cevaplar tak tak süperdi sormadığım soru kalmadı ayrıca sabri için kendisine çok tsk ederim.su falını tavsiye ederim

Yorumu yazan müşterimiz - damlayrk, 20/06/2020 tarihinde

Teşekkürler

Muhteşemdi. Mevcut duruma diyecek söz bulamıyorum. Çok güzel şeyler söylediniz. Olumlu söylediklerinizi dilerim yaşarım.Teşekkürler.🌸

Yorumu yazan müşterimiz - kardelen301, 19/06/2020 tarihinde


Sezen Güneş uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Sezen Güneş uzmanının profili

Uzman Medyum - 25 yıl deneyim

Geçmişten bu güne 6. hissim ve uzmanlaştığım açılımlarla sayısız insanın hayatına dokundum. Sadece bununla kalmayıp son 3 yıl içerisinde kişisel gelişim alanında da çeşitli sertifikalar edindim ve "yaşam koçluğu" üzerine danışmanlık eğitimlerimi tamamladım. Yılların verdiği tecrübeyle danışanlarımla daha ilk andan itibaren sağlam bir telepatik bağ kurabiliyorum. Bu noktada kafanızı kurcalayan duygusal bunalımlarınızı en net biçimde analiz edip, sizlere doğru yol göstermek benim için çok kolay. Sadece gerçekleri duymak istiyorsanız, size gördüklerimi en keskin hatlarıyla anlatmak için buradayım.


Deneyim ve nitelikler

21 yıldır bu işin iiçindeyim. Asırlardır değişmeyen ve nesilden nesile aktarılan açılımlara kendi tarzımla yeni bir soluk getiriyorum. Başta tarot ve su falı olmak üzere ayna falı, kum falı, iskambil falı, kahve falı, isim analizi uzmanlaştığım fallardan sadece en bilinenleri. Sizin ihtiyacınız olan açılımı birlikte kararlaştırıp ileriye yönelik yaşayacaklarınızda bir farkındalık oluşturabileceğimizden şüpheniz olmasın. Tek yapmanız gereken bana ulaşmak. Kendi başınıza aşamadığınız ve cevabını bulamadığınız her konuda size faydam dokunacaktır.

Video Sunumu


2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE